جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/04/10 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5868

 خبــر 

 مديرکل استاندارد يزد:

استاندارد، سنگ‎بناي استوار مديريت شهري است

يزد-اکبر خيرخواه

مدير کل اداره استاندارد استان يزد گفت: جامعيت استاندارد درتمامي سطوح و لايه‎هاي اجتماعي باعث شده است که استاندارد، سنگ‌‎بناي استوار مديريت شهري قلمداد شود.

محمد حسين ماجدي اردکاني که به صحن علني شوراي اسلامي شهر يزد رفته بود، افزود: شوراي اسلامي شهر و استاندارد هدف مشترکي دنبال مي‎کنند و آن احترام به حقوق شهروندي در مديريت شهري است.

وي ادامه داد: استانداردها داراي ابعاد فني و فرهنگي مختلفي هستند و ما امروزه در کشور استانداردهاي ملي وزيني داريم که بر مبناي استانداردهاي معتبر بين‎المللي تدوين شده است که در اين شرايط انتظار مي‎رود کيفيت محصولات همانند، و يا بالاتر از کيفيت نمونه‏هاي مشابه خارجي باشد.

انتخاب مدير دفتر انرژي شرکت آبفاي آذربايجان شرقي بعنوان مدير برتر انرژي

تبريز-توفيقي

مدير دفتر انرژي شرکت آب و فاضلاب استان از طرف کميته ملي انرژي ايران بعنوان مدير برتر انرژي انتخاب شد.

دوازدهين همايش سالانه انرژي که بزرگترين گردهمايي مديران و متخصصان حوزه انرژي كشور محسوب مي‏گردد با تمركز بر موضوعات سياستي و كاربردي بخش انرژي با شعار "سامانه‏هاي خلاق در زنجيره انرژي- آب- محيط زيست" با حضور وزير نيرو ، معاون برق و انرژي اين وزارتخانه و با شرکت اساتيد و صاحب نظران برجسته بين‎المللي و داخلي، مشتمل بر بخشهاي ارائه مقالات، كارگاههاي آموزشي، سخنرانيهاي كليدي و ميزگردهاي تخصصي برگزار گرديد.

اين همايش که زير نظر کميته ملي انرژي جمهوري اسلامي ايران و در راستاي تحقق اهداف كشور با عضويت در شوراي جهاني انرژِي بصورت دو سالانه با مشاركت گسترده سازمانها و مراكز مرتبط، دانشگاهها وموسسات علمي و تحقيقاتي تشکيل مي‎‏گردد حاكي از آن است كه به عنوان يك رويداد علمي و كاربردي، مورد پذيرش مديران، محققان، اساتيد و كارشناسان داخلي و خارجي قرار گرفته است.

در اين دوره براي اولين بار دبيرخانه همايش نسبت به ارزيابي مديران انرژي برتر از ميان سازمانها، ارگانها و شرکتها اقدام نمود بطوري که عملکرد مديران انرژي سازمانها و ارگانهاي مرتبط با انرژي - آب - محيط زيست از جمله شرکتهاي ملي نفت ايران، شرکت ملي گاز ايران، برقهاي منطقه‎اي، شرکتهاي توزيع برق، شرکتهاي آب منطقه‏اي و آب و فاضلاب، گروه مپنا، شهرداري تهران، سازمانهاي نظام مهندسي و....، مورد بررسي قرار گرفت و 13 نفر بعنوان مدير برتر انتخاب گرديدند که از شرکت آب و فاضلاب استان آذربايجان شرقي، مهندس ارجمند مدير دفتر انرژي و سيستمهاي تله‏متري شرکت يکي از اين برگزيدگان اين همايش بودند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي