جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/04/21 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5877

 نگراني در کوچه پرسپوليس
 بيرانوند و اميري لژيونر مي شوند؟ 

 
درخشش در بازي هاي تيم ملي در مسابقات جام جهاني 2018، وحيد اميري و عليرضا بيرانوند را در آستانه لژيونر شدن قرار داده است.

عليرضا بيرانوند جزو بازيکناني بود که در جام جهاني درخششي در خور داشت؛ مهار پنالتي کريستيانو رونالدو و آمادگي خوب بيرانوند در مسابقات جام جهاني باعث شده تا حالا پيشنهادات متعددي به دست اين بازيکن برسد. به نظر مي رسد گلر ملي‌پوش پرسپوليس که البته هنوز با اين تيم قرار دارد، ساز جدايي کوک کرده و ظاهرا پيشنهاد وسوسه کننده فنرباغچه ترکيه، وي را در دوراهي قرار داده است.

برخي رسانه ها خبر داده اند پيشنهاد 2 تا 3 ميليون يورويي فنرباغچه باعث شده تا بيرانوند براي مذاکره راهي ترکيه شود. گلر ملي پوش پرسپوليس بعد از فصل خوبي که با اين تيم داشت و کسب عنوان قهرماني، حالا مي خواهد طعم لژيونر شدن را هم بچشد.

از سوي ديگر، وحيد اميري که قراردادش با پرسپوليس به اتمام رسيده هم ديگر بازيکني است که گفته مي شود قصد جدايي از اين تيم را دارد. اميري هم از ترکيه و البته قطر پيشنهاد جدي دارد و او هم مثل بيرانوند مي خواهد بازي در خارج از ايران را تجربه کند.

نکته جالب اينکه با وجود ناراحتي هواداران پرسپوليس از اين اتفاق، جعفر کاشاني رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس در خصوص جدايي احتمالي اين دو بازيکن گفته است: " اميري بازيکن بزرگ و با اخلاقي است که ما واقعا به حضور او نياز داريم، اما اگر موقعيتي پيش بيايد که به خارح از کشور برود باعث افتخار ما و پرسپوليس مي‌شود. واقعا اگر اميري بخواهد به تيمي برود که باعث افتخار پرسپوليس شود من ناراحت نمي‌شوم." او وضعيت نهايي بيرانوند را هم اينگونه توصيف کرد: "بيرانوند با باشگاه قرارداد دارد. اين مسئله‌اي طبيعي است که تيم‌هاي خارجي بازيکنان پرسپوليس را بخواهند. باعث افتخار ما است که بيرانوند در تيم‌هاي بزرگ دنيا بازي کند، چون يکي از منابع درآمد باشگاه ترانسفر بازيکنان به تيم‌هاي خارجي است. وقتي بازيکني از پرسپوليس به تيم‌هاي خارجي برود نام پرسپوليس در فوتبال جهان زنده مي‌شود."


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي