جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/05/20 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5902

 نهادهاي مالي 

 741 برنده قرعه کشي سپرده هاي قرض الحسنه پس انداز ارزي بانک پارسيان

بانک پارسيان - قرعه کشي سپرده هاي قرض الحسنه پس انداز ارزي بانک پارسيان با حضور نمايندگان دادستاني و اداره نظارت و مهندسي نرم افزار بانک مرکزي ج.ا.ا و دکتر شمس عالم، عضو هيات مديره بانک پارسيان، روز دوشنبه 15 مرداد ماه 97 برگزار و برندگان آن مشخص شدند.به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانک پارسيان ، تعداد 7 جايزه کمک هزينه خريد لوازم خانگي توليد داخل به ارزش 50ميليون ريال، 67 کمک هزينه خريد صنايع دستي به ارزش 5 ميليون ريال و 667 جايزه نقدي از هداياي اين دوره از قرعه کشي سپرده هاي قرض الحسنه پس انداز ارزي بانک پارسيان است.

تمديد ساعت کار فعلي شعب بانک تجارت در استان تهران تا پايان مرداد

بانک تجارت - بانک تجارت، با هدف مديريت مصرف برق و صرفه‌جويي در مصرف انرژي، ساعت کاري شعب و مديريت هاي ستادي خود در تهران را طبق روال فعلي تا پايان مرداد ماه تمديد کرد.

به گزارش روابط عمومي بانک تجارت، بنا بر ابلاغ شوراي هماهنگي بانک‌ها مستند به مصوبه استانداري تهران، اين بانک نيز در راستاي کاهش مصرف برق و انرژي، ساعات کار ادارات و شعب خود را تا پايان مرداد ماه سال جاري در استان تهران تمديدکرد. بر اين اساس ساعت کار شعب و واحدهاي ارزي بانک تجارت در استان تهران از شنبه تا چهارشنبه 7 صبح الي 13:30 و روز پنج شنبه از 7 صبح الي 12:30 ، ساختمان هاي ستادي شعب شنبه تا چهارشنبه 6:30 صبح الي 14 و پنج شنبه 6:30 صبح الي 13 و ساعت کار مديريت هاي امور و ادارات مستقل بانک تجارت؛ از شنبه تا چهارشنبه 6:30 صبح الي 14:30 تعيين شده است.شايان ذکر است چنانچه، از تاريخ اول شهريور ماه در ساعات کار فعلي تغيير احتمالي ايجاد شود و يا به روال اوليه بازگردد، مجددا اطلاع رساني خواهد شد.

به زودي از بازي موبايلي بانک رفاه رونمايي خواهد شد

بانک رفاه - بانک رفاه در راستاي افزايش رضايتمندي مشتريان و توسعه خدمات الکترونيک خلاقانه و روزآمد، به زودي نسبت به رونمايي از گيميفيکيشن خود با نام"رفاه شهر" اقدام خواهد کرد.به گزارش روابط عمومي بانک رفاه کارگران، افراد مي توانند طي بازي با اين نرم افزار موبايلي، کسب و کار مورد علاقه خود را به صورت مجازي راه اندازي کرده و با انجام بازي و تراکنش هاي بانکي (مانند خريد شارژ، پرداخت قبض و...) از طريق کد #713* امتياز جمع کرده و شهرخود را وسعت بدهند. همچنين مي توانند از فروشگاه هاي معتبر اطراف محل زندگي شان مطلع شده و به واسطه بازي و دريافت کدهاي تخفيف، به آن فروشگاه ها مراجعه و از آنها خريد کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي