جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/06/04 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5914

 در استان 

رتبه نخست برق منطقه‌اي خوزستان در ارزيابي عملکرد دستگاه هاي اجرايي

اهواز-خبرنگار آفرينش

شرکت برق منطقه‌اي خوزستان در ارزيابي عملکرد دستگاههاي اجرايي سال 96، در شاخصهاي عمومي و اختصاصي و گروه‌بندي مورد تاييد سازمان اداري و استخدامي کشور "رتبه نخست" را در استان کسب کرد.

مديرعامل شرکت برق منطقه‌اي خوزستان گفت: اين شرکت براساس ابلاغ سازمان مديريت و برنامه‎ريزي استان خوزستان موفق به اخذ جايگاه برتر در "گروه شرکتها، بانکها و بيمه‎ها" در ميان دستگاههاي اجرايي استان شد و در جشنواره شهيد رجايي سال 97 مورد تقدير قرار خواهد گرفت.

محمود دشت بزرگ اظهار کرد: از جمله شاخصهاي عمومي بررسي شده در اين ارزيابي عملکرد مي‎توان به، محور اصلاح ساختار سازماني، محور توسعه دولت الکترونيک، محور مديريت سرمايه انساني، محور شفافيت و مديريت مالي، محور بهبود فضاي کسب و کار، محور ارتقاء سلامت اداري، مسئوليت‎‏پذيري و پاسخگويي و محور استقرار نظام مديريت عملکرد اشاره کرد که شرکت برق منطقه‌اي خوزستان از مجموع 1000 امتياز عمومي اين بخش 882 امتياز را کسب کرد.

وي بيان کرد: در شاخصهاي اختصاصي ارزيابي عملکرد، محورهاي توسعه ظرفيت پستهاي انتقال و فوق توزيع، توسعه ظرفيت خطوط انتقال و فوق توزيع، آمادگي شبکه انتقال، آمادگي شبکه فوق توزيع و متوسط وزني عملکرد ساليانه پروژه هاي اقتصاد مقاومتي مورد بررسي قرار گرفت و برق منطقه‌اي خوزستان از مجموع 1000 امتياز موفق به کسب 983 امتياز شد.

مديرعامل شرکت برق منطقه‌اي خوزستان تصريح کرد: در مجموع دو شاخص نيز اين شرکت با کسب امتياز 1865 امتياز از مجموع 2000 امتياز، موفق به کسب رتبه برتر در ميان دستگاههاي اجرايي استان شد.

شايان ذکر است، شرکت برق منطقه‌اي خوزستان در ارزيابي عملکرد دستگاههاي اجرايي سال 95 نيز رتبه نخست را در ميان دستگاههاي اجرايي استان کسب کرده بود.


برگزاري نشست مشترك مديران عامل فولاد مبارکه و ايران خودرو

اصفهان-بهمن راعي

در نشست مديران عامل گروه صنعتي ايران خودرو و شرکت فولاد مبارکه که روز يکشنبه 21 مرداد در محل شرکت ايران خودرو برگزار شد، بر تعامل و حمايت بيشتر شرکتهاي داخلي از توليد ملي و حمايت از کالاي ايراني تأکيد شد.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، محمود اکبري ضمن اعلام اين خبر افزود: راه برون رفت از شرايط فعلي کشور و خنثي کردن اثر تحريمهاي بين‎المللي در حوزه صنايع خودرو و فولاد، همفکري و تعامل هرچه بيشتر با مشتريان و شرکتهاي داخلي ازجمله خودروسازان کشور است.

وي مهمترين فعاليت تعريف شده در اين حوزه را داخلي‎سازي ورقهاي مصرفي اين شرکتها دانست و يادآور شد: علاوه بر تشکيل مستمر جلسات فني بازرگاني بين دو شرکت، طي چند هفته گذشته نيز جلسات ويژه کارشناسي درخصوص توليد ورقهاي اسيدشويي، سرد و پوشش‏دار ايران خودرو که قبلا از منابعي به جز فولاد مبارکه تأمين مي شده اند، برگزار و تصميمات لازم اتخاذ شد.

معاون فروش و بازاريابي شرکت فولاد مبارکه با بيان اين مطلب که تا قبل از شروع تحريمهاي جديد حدود 75 درصد از ورقهاي موردنياز شرکت ايران خودرو از طريق فولاد مبارکه تأمين مي‏شده است اظهار داشت: با همفکري صورت گرفته در دو شرکت و با همکاري واحدهاي مختلف فولاد مبارکه اين ميزان به صورت قابل توجهي افزايش خواهد يافت.

معاون فروش و بازاريابي فولاد مبارکه در ادامه، افزايش ميزان تأمين محصول سرد ورق رويه (MB) را از ديگر خواست هاي ايران خودرو اعلام کرد و گفت: از تمامي توان گروه فولاد مبارکه براي تأمين حداکثري نياز گروه ايران خودرو به انواع ورقهاي گرم، اسيدشويي، سرد و گالوانيزه استفاده خواهد شد.

اکبري با اشاره به اينکه در سال 1396 حدود 100هزار تن از نياز ورق گالوانيزه ايران خودرو از طريق شرکت ورق خودرو چهارمحال تأمين شده است، تصريح کرد: طبق برنامه‎ريزي صورت گرفته اين ميزان در سال جاري به 120 هزار تن خواهد رسيد.


نماينده مردم شادگان در مجلس شوراي اسلامي:

شعب تأمين اجتماعي مناطق محروم؛ نيازمند توسعه منابع انساني

اهواز-خبرنگار آفرينش

حجت‎الاسلام مجيد ناصري‎نژاد؛ نماينده مردم شادگان در مجلس شوراي اسلامي در ديدار با سيد محمد مرعشي؛ مدير کل تامين اجتماعي استان خوزستان با تاکيد براينکه براي رشد و تعالي سازمانهاي کارآمد نيازمند سرمايه‌گذاري بر روي منابع انساني هستيم گفت: شعب تامين اجتماعي در مناطق محروم و کم‌برخوردار نيازمند تقويت و انگيزه مضاعف هستند.

وي با اشاره به شهرستان حوزه انتخابيه خود گفت: تامين اجتماعي شعبه شهرستان شادگان نيازمند آن است تا تقويت شود و اين امر مستلزم جذب نيروهاي جديد و پرداخت مزاياي انگيزشي بيشتر است تابتوان شاهد ارائه خدمات بيشتر و بهتري به مردم بود ؛ نماينده مردم شادگان در مجلس شوراي اسلامي همچنين خواستار ارتقاء تيپ شعبه و تاسيس دفاتر رسمي کارگزاري در بخشهاي خنافره و دارخوين به جهت بعد مسافت و دسترسي بيمه‎شدگان و مستمري‎بگيران به خدمات سازمان شدند؛ ناصري‎نژاد همچنين با تقدير از عملکرد تامين اجتماعي و همکاريهاي صميمانه‎اي که بعمل آمده است تصريح کرد: در حال حاضر اين شهرستان داراي يک درمانگاه است که اميدواريم به دي کلينيک ارتقاء يابد.

در اين ديدار سيد محمد مرعشي؛ مدير کل تامين اجتماعي استان خوزستان با تاکيد براينکه سازمان تامين اجتماعي اعتقاد راسخ دارد که نيروي انساني شاغل در آن بزرگترين سرمايه سازمان است گفت: در سه شهر شادگان، اروندکنار و سوسنگرد با کمبود نيروي انساني و جابجايي و جايگزين نمودن کارکنان مواجه هستيم و قطعاً حفظ و نگهداري منابع انساني در مناطق محروم سخت و دشوار خواهد بود؛ مدير کل تامين اجتماعي استان خوزستان با اشاره به اينکه قريب به 35 درصد از مردم شادگان تحت پوشش سازمان تامين اجتماعي هستند گفت: بسياري از مشکلات مبتلابه سازمان در حوزه عملکرد اين شهرستان متاثر از ديگر عوامل است و عدم توسعه‎يافتگي مناطقي از اين دست باعث گرديده تا تقاضا براي کارهاي کارشناسي و تخصصي در شعب مناطق کم‏برخوردار با استقبال کمتري روبرو شود؛ مرعشي همچنين اعلام داشت سعي شده است با برنامه‌ريزي بعمل آمده انجام امور جاري شعب مذکور با حضور کارشناسان ستادي با دقت و اعمال نظر بيشتري مورد رسيدگي قرار گرفته و موانع و مشکلات آنان برطرف گردد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي