جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/06/24 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5930

  نايب رييس مجلس شوراي اسلامي:
 بايد عوامل عدم موفقيت در برنامه هاي کشور بررسي شود 

 نايب رييس مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه بودجه و اعتبار عامل اصلي در رسيدن به هدف و موفقيت نيست، گفت: مشارکت مردمي، اراده و انگيزه، نشدني ها و غير ممکن ها را شدني و امکان پذير و گام هاي توسعه را تسريع مي کند.به گزارش ايرنا، مسعود پزشکيان در نشست يکروزه مشترک شوراي معاونان اداره کل و مناطق و نواحي آموزش و پرورش آذربايجان شرقي با موضوع «سازه هاي نرم رهبري اثربخش»، اظهار داشت: اراده، انگيزه در کنار باور داشتن و فعل خواستن عامل اصلي موفقيت در انجام کارهاي سخت است.

وي اضافه کرد: مشارکت عمومي، روابط بين بخشي، اجراي عدالت و تکنولوژي چهار اصل موفقيت در اجراي امور و طرح هاي دشوار آموزشي است.

پزشکيان ادامه داد: بودجه مساله اول کشور نيست، بلکه باور داشتن به هدف، انگيزه و جلب مشارکت مردمي عامل توسعه همه جانبه است.

وي گفت: وزارت آموزش و پرورش با ايجاد ايمان و باور قلبي در معلمان براي رسيدن به پيشرفت و توسعه مي تواند عامل تحول در جامعه باشد.

نايب رييس مجلس شوراي اسلامي با تاکيد بر اينکه اگر به کارمان ايمان داشته باشيم، مي توانيم بهترين باشيم، بيان کرد: معلمان و کارکنان آموزش و پرورش بدون توجه به دريافتي ها و حقوق اندک خود به شغل مقدس خود ايمان داشته باشند و راه تحول و پيشرفت جامعه را هموار کنند.

سرپرست سازمان پژوهش و برنامه‌ريزي آموزشي نيز در اين همايش گفت: معمتدترين افراد در ميان مردم ايران معلمان هستند و اين ارزش و جايگاه معلم را در جامعه نشان مي دهد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي