جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/06/24 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5930

 خبرنامه 

 معاون آموزشي دانشگاه :

امکان ثبت نام دانشجويان دانشگاه آزاد با پرداخت درصد محدود شهريه

معاون آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي گفت: در راستاي رفاه حال دانشجويان مقرر شد امکان حضور داوطلبان در واحدها و ثبت‌نام با پرداخت درصد محدودي از شهريه فراهم شود.

به گزارش دانشگاه آزاد اسلامي، عليرضا رهايي گفت: با توجه به محدوديت هاي مالي موجود و مطرح‌ شده توسط برخي داوطلبان و در راستاي رفاه حال آنها مقرر شد امکان حضور داوطلبان در واحدها و ثبت‌نام با پرداخت درصد محدودي از شهريه فراهم شود.وي با اشاره به پرداخت تسهيلات شهريه به دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي افزود: دانشجويان مي توانند از هفته آينده با مراجعه به سامانه ساجد به آدرس sajed.iau.ir براي بهره‌گيري از وام شهريه اقدام کنند.

معاون آموزشي دانشگاه آزاد اظهار داشت: در صورت ثبت‌نام داوطلبان در موعد مقرر در تقويم دانشگاهي، تخفيف شهريه مصوب در مورد آنها اعمال خواهد شد.

معاون وزير علوم:

اختصاص صدردصدي بودجه دانشگاه ها تا پايان سال جاري

معاون اداري مالي وزارت علوم گفت: بر اساس قول سازمان برنامه و بودجه و مجموعه دولت، بودجه دانشگاه ها تا پايان سال به صورت صددرصد اختصاص خواهد يافت.

محمدتقي نظرپور در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اختصاص بودجه دانشگاهها گفت: تخصيص بودجه دانشگاه ها تا الان 40 درصد بوده و بايستي تا شش ماه دوم سال، 50 درصد پرداخت مي شد.

وي ادامه داد: به ما قول داده شده است با توجه به اينکه آغاز سال تحصيلي جديد پيش رو است قبل از مهرماه دو تا سه درصد بودجه دانشگاهها نيز پرداخت شود تا دانشگاهها بتوانند اين شرايط بحراني را پشت سر بگذارند.

معاون اداري مالي وزارت علوم افزود: هم مجموعه دولت و هم سازمان برنامه و بودجه به ما قول دادند تا انتهاي سال جاري صد درصد بودجه را به دانشگاه ها اختصاص دهند.

به گزارش مهر، برخي از روساي دانشگاههاي بزرگ اعلام کرده بودند تا نيمه اول سال جاري بودجه 97 دانشگاه ها تا ميزاني که بايد اختصاص نيافته و اين مسئله دانشگاهها را با مشکل مواجه کرده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي