جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/06/24 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5930

 نهادهاي مالي 

 بازديد اعضاي هيات مديره از شعبه سيار بانک ملّي

بانک ملي - سه عضو هيات مديره بانک ملي ايران به همراه رئيس شعبه مرکزي تهران ضمن بازديد از شعبه سيار و واحد پشتيباني سامانه هوشمند بانکي بانک ملي ايران، از طريق قابليت ارتباطي اين سامانه با برخي مشتريان در اقصي نقاط کشور به صورت تصويري گفت و گوکردند.

به گزارش روابط عمومي بانک ملي ايران، برات کريمي، محمود شايان و مسعود خاتوني اعضاي هيات مديره بانک در بازديد از شعبه مرکزي از نزديک با روند خدمات رساني و خدمات دهي واحد پشتيباني و مانيتورينگ سامانه هوشمند بانکي بانک ملي ايران آشنا شدند.

سطح بالاي رضايتمندي مشتريان از خدمات دهي بانک مسکن

بانک مسکن - رييس اداره کل روابط عمومي بانک مسکن اعلام کرد: مطابق با نتايج گزارش دايره افکار سنجي، سطح رضايتمندي مشتريان از شعب بانک مسکن در سراسر کشور به بيش از 70 درصد رسيده است.

به گزارش پايگاه خبري بانک مسکن-هيبنا، اداره کل روابط عمومي بانک مسکن به نمايندگي از مدير عامل، به طور دوره اي با هدف بررسي روند خدمات دهي و سرويس دهي شعب بانک مسکن در سراسر کشور را مورد بازديد و بررسي قرار مي دهد. در اين ميان با شناسايي نقاط ضعف و قوت، مشکلات و پيشنهادهاي مختلف مطرح شده از سوي پرسنل شعب و همچنين مشتريان و ارايه گزارش هاي دوره اي، زمينه اقدامات اصلاحي براي رفع مشکلات احتمالي و تدوين بسته هاي خدماتي نوين و منعطف در بانک مسکن فراهم مي شود.

مهدي احمدي رييس اداره کل روابط عمومي بانک مسکن با تاکيد بر آنکه بازديد از شعب مختلف بانک مسکن در سراسر کشور به نمايندگي از سوي مدير عامل به صورت دوره اي انجام مي شود، اظهار کرد: از آنجا که اداره کل روابط عمومي به صورت مستقيم به عنوان زيرمجموعه مديريت عامل بانک مسکن محسوب مي شود، اين اداره کل به نمايندگي از مدير عامل به صورت دوره اي مسوليت بازديد از شعب مختلف بانک مسکن در استان هاي مختلف کشور را بر عهده دارد.

بانک صادرات با «همياران محرم» به خدمت عزاداران حسيني آمد

بانک صادرات -هيات‌هاي مذهبي کشور مي‌توانند با استفاده از طرح «همياران محرم» بانک صادرات ايران، براي تهيه ملزومات مورد نياز از تخفيفات ويژه برخوردار شوند.

به گزارش روابط‌عمومي بانک صادرات ايران، همزمان با فرارسيدن ايام سوگواري ماه‌هاي محرم و صفر، طرح «همياران محرم» اين بانک در راستاي ارائه خدمات بهتر به هيات‌هاي مذهبي داراي مجوز از سازمان تبليغات اسلامي و اعضاي هيات امناي مساجد سراسر کشور، در دستور کار قرار گرفته که با مشارکت در آن، امکان تهيه مناسب‌تر ارزاق و لوازم مورد نياز اين هيات‌ها از تعاوني‌هاي مصرف بانک صادرات ايران و فروشگاه‌هاي رفاه سراسر کشور با تخفيفات ويژه فراهم شده است.

علاوه بر اين، مشمولين اين طرح مي‌توانند با دريافت کارت «همياران محرم» معادل يک درصد از ميانگين موجودي ماهانه حساب‌هاي مشمول اين طرح را به منظور تامين بخشي از هزينه‌هاي مورد نياز هيات‌هاي مذهبي و مساجد دريافت کنند.

افتتاح رسمي شرکت پتروشيمي مرجان عسلويه با حمايت بانک ملت

بانک ملت - شرکت پتروشيمي مرجان عسلويه با حضور رييس جمهوري، بيژن زنگنه وزير نفت و امير سرتيپ حاتمي وزير دفاع در شهر عسلويه منطقه پارس جنوبي و با استفاده از تسهيلات بانک ملت به صورت رسمي به بهره برداري رسيد.

به گزارش روابط عمومي بانک ملت، شرکت پتروشيمي مرجان با ظرفيت سالانه توليد 1،650،000 تن گاز متانول از مهم ترين و بزرگ ترين توليد کنندگان اين محصول و از مشتريان ارزنده بانک ملت است.

بر اساس اين گزارش، در آيين افتتاح اين پروژه ملي، مسعود نصر اصفهاني مدير امور بانکداري شرکتي بانک ملت و تعدادي از مديران ارتباط با مشتري نيز به نمايندگي از اين بانک حاضر شدند و سپس از بخش هاي مختلف پروژه بازديد کردند.

نامگذاري شعبه بانک تجارت به نام پروفسور ثبوتي

بانک تجارت - بانک تجارت به پاسداشت خدمات پروفسور يوسف ثبوتي فيزيکدان و منجم سرشناس ايراني نام يکي از شعب خود در استان زنجان را به شعبه پروفسور ثبوتي تغيير داد.

به گزارش روابط عمومي بانک تجارت، در مراسمي به ميزباني اين بانک که روز دوشنبه نوزدهم شهريور ماه با حضور مسئولان استان زنجان برگزار شد، از يک عمر تلاش بي‌وقفه استاد فرهيخته پروفسور ثبوتي قدرداني به عمل آمد.

عباس اشرف‌نژاد نايب رئيس هيات مديره بانک تجارت در اين مراسم ضمن اشاره به بخشي از توفيقات علمي و پژوهشي پروفسور ثبوتي، گفت: حمايت از توليد علم و اتخاذ رويکرد دانش‌بنيان در بانک تجارت يک ارزش محسوب مي‌شود و با تصميم هيات مديره اين بانک و با هدف تقدير از تلاش‌هاي ايشان، تغيير نام يک شعبه بانک تجارت به نام پروفسور ثبوتي صورت گرفته است.

اعلام اسامي برندگان سي و دومين قرعه کشي حساب هاي قرض الحسنه بانک رفاه

بانک رفاه - اسامي برندگان سي و دومين مرحله قرعه کشي جوايز حساب هاي قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه کارگران اعلام شد.به گزارش روابط عمومي بانک رفاه کارگران؛ مشتريان بانک مي توانند با مراجعه به شعب و پورتال بانک به نشاني www.refah-bank.ir از نتيجه اين قرعه کشي مطلع شوند.گفتني است 58 کمک هزينه خريد واحد مسکوني هر يک به ارزش يک ميليارد ريال، 158 کمک هزينه خريد خودرو داخلي به ارزش هر يک 200 ميليون ريال، 258 جايزه نقدي به ارزش هر يک 50 ميليون ريال، 358 کمک هزينه خريد صنايع دستي به ارزش هر يک 5 ميليون ريال و 199 هزار و 168 جايزه نقدي هر يک به ارزش يک ميليون ريال از جوايز اين مرحله از قرعه‌‌کشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک رفاه کارگران بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي