جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/07/04 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5938

 خبـــرنامه 

 در جلسه شفر و دروازه‌بان معترض استقلال چه گذشت؟

تمرين روز گذشته تيم فوتبال استقلال در حالي برگزار شد که سيدحسين حسيني، دروازه‌بان جوان آبي‌پوشان جلسه‌اي را با وينفرد شفر، سرمربي آلماني استقلال برگزار کرد. حسيني که به خاطر نيمکت‌نشيني‌اش معترض است، ناراحتي خود را به شفر انتقال داد. سرمربي آبي‌پوشان پس از اينکه حرف‌هاي حسيني را شنيد به او گفت: تو در ابتداي فصل مصدوم شدي و سه بازي را از دست دادي. پس از آن صلاح ندانستم که مهدي رحمتي را عوض کنم. او (رحمتي) عملکرد خوبي داشت. من هر تغييري بخواهم در استقلال مي‌دهم و با کسي تعارف ندارم. من بهترين‌ها را براي تو مي‌خواهم و قصد دارم کمک کنم، اگر از من کمک نمي‌خواهي، بگو. بهتر است به حرفم گوش دهي و آنقدر خوب تمرين کني که حقت را بگيري.»

نيمکت تراکتورسازي، همچنان بلاتکليف

سرخپوشان تبريزي با وجود هزينه هاي گزافي که اين فصل کرده اند، همچنان در بلاتکليفي به سر مي برند.

تراکتورسازي تبريز در آخرين بازي خود در ليگ برتر به نتيجه تساوي بدون گل مقابل پديده در مشهد دست پيدا کرد. سرخپوشان تبريزي در حالي به اين يک امتياز رسيدند که محمد تقوي پس از کنار رفتن جان توشاک از سمت سرمربيگري تراکتورسازي، وظيفه هدايت اين تيم را بر عهده داشت.

از قرار معلوم تقوي در بازي روز جمعه تراکتورسازي مقابل استقلال خوزستان هم قرار است مسئوليت فني را بر عهده بگيرد چرا که مديران باشگاه تراکتورسازي تبريز هنوز نتوانسته اند گزينه هاي نهايي خودرا به محمدرضا زنوزي مالک باشگاه تراکتورسازي اعلام کنند. زنوي که با ريخت و پاش هاي مالي خود توانست بسياري از بدهي هاي تراکتورسازي را پرداخت کند و بازيکناني نظير مسعود شجاعي، اشکان دژاگه و احسان حاج صفي را به خدمت بگيرد، به دنبال جذب مربي خارجي است.

تراکتورسازي تبريز ساعت 17:40 روز جمعه در هفته هشتم رقابت هاي ليگ برتر به مصاف استقلال خوزستان مي رود.

ژوکر عراقي، مهره جذاب شفر براي دربي

همام طارق عراقي در مدت زمان کوتاه حضور خود در استقلال نشان داده مي تواند چهره اي تاثير گذار براي تيم شفر باشد و در ديدارهايي که به ميدان رفته همواره يکي از خوب هاي استقلال بوده است. ژوکر عراقي استقلال در ديدارهاي قبلي در پست هاي هافبک دفاعي و هافبک تهاجمي و دو سمت خط حمله براي استقلال به ميدان رفته تا با بازي در چهار پست و عملکرد خوب در اين ديدارها دست شفر را براي اتخاذ يک تاکتيک جديد و غير قابل مهار باز بگذارد.

همام که براي اولين دربي خود آماده مي شود، شانس زيادي براي حضور در ترکيب اصلي دارد و براي شروع مسابقه قطعا ديگر نيازي به مصدوميت ديگر بازيکنان ندارد اما پست او يکي از ابهامات شفر است. با بازگشت اسماعيلي شايد تنها پستي که همام براي حضور در آن شانس نداشته باشد، پست هافبک شماره 10 است اما اين احتمال نيز وجود دارد که سرمربي استقلال مانند فصل گذشته اسماعيلي را در پست مهاجم سايه و يا وينگر راست و چپ استفاده کند و همام به پست شماره 10 منتقل شود.

شفر با استفاده از اين بازيکن و با توجه به سبک بازي او مي تواند در دقايق ابتدايي به خوبي حريف خود را فريب دهد و با استفاده از سردرگمي حريف ضربه اول را به پرسپوليس در دربي وارد کند؛ موضوعي که در صورت وقوع، برگ برنده آبي ها خواهد شد.

قيمت نجومي رومن آبراموويچ براي فروش چلسي

مالک روسي چلسي تصميم دارد اين باشگاه را به فروش برساند اما با قيمتي بسيار بالاتر از پيشنهادهايي که تا کنون داشته است.

رومن آبراموويچ تصميم به فروش اين باشگاه گرفته و تا الان پيشنهادي 2 ميليارد و 500 ميليون يورويي داشته که آن را رد کرده است.

ظاهراً آبراموويچ به دليل مشکلاتي که با دولت انگليس براي اخذ رواديد اقامت در اين کشور دارد قصد دارد باشگاه چلسي را بفروشد و از چند ماه پيش اين موضوع را علني کرده است.

طبق اعلام نشريه بلومبرگ، باشگاه چلسي يکي از باارزش‌ترين باشگاه‌هاي دنياي فوتبال است و به همين دليل آبراموويچ روي اين باشگاه رقمي معادل 3 ميليارد و 355 ميليون يورو قيمت گذاشته است.

با وجود اينکه پيشنهاد ارائه شده به آبراموويچ به نوبه خودش يک رکورد محسوب مي‌شود، آبراموويچ ترجيح داده که صبر کند و باشگاه چلسي را با رقمي بالاتر بفروشد.آبراموويچ سال 2003 باشگاه را از کين بيتس خريد و از آن زمان تا کنون با اين تيم تمامي افتخارات را در داخل و خارج از انگليس کسب کرده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي