جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/07/19 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5951

 خبر 

 ازابتداي فروردين تا پايان مرداد؛

نزاع ؛ 44هزار نفر را در تهران به پزشکي قانوني کشاند

اداره کل پزشکي قانوني استان تهران اعلام کرد: از ابتداي فروردين تا پايان مرداد امسال 44هزار و 389نفر به دليل آسيب هاي ناشي از نزاع به مراکز پزشکي قانوني استان تهران مراجعه کرده اند که اين ميزان در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته 5درصد افزايش يافته است.

به گزارش اداره کل پزشکي قانوني استان تهران گزارش داد: سال گذشته در همين مدت 42 هزار و 171نفر به دليل آسيب هاي ناشي از نزاع به مراکز پزشکي اين استان مراجعه کرده بودند.

بر اساس اين گزارش از مراجعه کنندگان در پنج ماهه امسال به پزشکي قانوني به دليل آسيب هاي ناشي از نزاع 28 هزار و 568نفر مرد و 15و 821 نفر زن بودند.همچنين درمرداد امسال نيز آمار مراجعان نزاع با 6درصد افزايش نسبت به مدت مشابه سال 96 به 9 هزار و 316 مورد رسيد.

ناو جنگي ائتلاف سعودي در سواحل يمن منهدم شد

ارتش و کميته هاي مردمي يمن يک فروند ناو جنگي ائتلاف سعودي در سواحل اين کشور را هدف قرار دادند و نابود کردند.

به گزارش ايرنا، منابع خبري نزديک به 'جنبش انصارالله' با اعلام اين خبر افزودند که تمامي نيروهاي مزدور و نظاميان ائتلاف که در اين ناو جنگي حضور داشتند، کشته شده اند .تاکنون منابع وابسته به ائتلاف سعودي واکنشي در ارتباط با اين خبر نشان نداده اند .

با ابراز خرسندي از نحوه اجراي توافق ادلب؛

لاوروف: اسرائيل به قطعنامه‌هاي بين‌المللي درباره جولان پايبند باشد

وزير خارجه روسيه تأکيد کرد که تغيير اوضاع جولان بدون مراجعه به شوراي امنيت نقض قطعنامه‌هاي اين شورا محسوب مي‌شود.

به گزارش ايسنا، به نقل از خبرگزاري اسپوتنيک، سرگئي لاوروف، وزير خارجه روسيه گفت: اوضاع جولان با قطعنامه‌هاي شوراي امنيت وضع شده و تغيير اين اوضاع بدون مراجعه به شوراي امنيت نقض قطعنامه‌هاي اين شورا محسوب مي‌شود. اميدواريم تمامي طرف‌ها از جمله اسرائيل به بندهاي قطعنامه 2254 شوراي امنيت پايبند باشند و سوريه در آينده نزديک از تروريسم رهايي يابد.لاوروف در کنفرانس مطبوعاتي گفت: زماني که اسرائيل نگراني خود را از حضور نيروهاي ايراني يا مورد حمايت ايران در خط آتش‌بس در جولان اعلام کرد ما به توافق رسيديم و به موجب توافق نيروهاي ايراني به فاصله 100 کيلومتري عقب‌نشيني کردند.

2 کشته و 40 مصدوم در تصادف اتوبوس‌ دانش‌آموزان دختر

اتوبوس حامل دانش‌آموزان دختر بستان‌آباد در استان آذربايجان شرقي‌در يک کيلومتري تبريز دچار سانحه شد.به گزارش ايلنا ،اتوبوس حامل دانش‌آموزان تبريزي در يک کيلومتري تبريز تصادف کرد و علت آن نيز لغزندگي جاده اعلام شد. يک دانش‌آموز و يک بزرگسال کشته و 40 دانش‌آموز مجروح شده‌اند.اين اتوبوس حامل دانش‌آموزاني بود که در هيات کاروان‌ نور عازم برگشت از سفر به مناطق جنگي غرب کشور بودند که در مسير راه دچار حادثه شدند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي