جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/07/19 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5951

 ميز خبر 

 براي تحصيلکرده‎هاي خارج؛

اعلام زمان آزمون الکترونيک ميان دوره دندانپزشکي و پزشکي

زمان آزمون الکترونيک ميان دوره علوم پايه رشته‎هاي دندانپزشکي و پزشکي و پيش کارورزي پزشکي براي داوطلبان تحصيلکرده در خارج از کشور اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون الکترونيک ميان دوره علوم پايه دندانپزشکي براي داوطلبان تحصيلکرده در خارج از کشور در روز پنجشنبه 8 آذر 97 همزمان با آزمون پيش کارورزي به صورت الکترونيک برگزار مي‌شود.

آزمون علوم پايه دندانپزشکي براي داوطلبان تحصيلکرده در داخل کشور و علوم پايه پزشکي در روز پنجشنبه 20 دي ماه 97 به صورت الکترونيک توسط دانشگاه هاي علوم پزشکي برگزار مي‌شود.

زمان و نحوه ثبت‌نام و محل برگزاري آزمون به داوطلبان اطلاع‌رساني خواهد شد.

انتشار آثار تأليفي دانشگاه صنعتي اميرکبيردر «اشپرينگر»

در جلسه مشترک دانشگاه صنعتي اميرکبير با انتشارات بين‌المللي اشپرينگر توافقاتي براي انتشار آثار تاليفي اين دانشگاه در اشپرينگر صورت گرفت.به گزارش روابط عمومي دانشگاه صنعتي اميرکبير، دکتر يوهانا شوارز نماينده انتشارات بين المللي اشپرينگر با دکتر سعيدي رئيس اداره انتشارات دانشگاه صنعتي اميرکبير ديدار و گفتگو کرد.

در اين ديدار درمورد راهکارهاي توسعه همکاري و همچنين نشر بين‎المللي آثار منتشر شده توسط دانشگاه صنعتي اميرکبير بحث و تبادل نظر شد.

در اين مذاکرات طرفين بر انتشار آثار تاليفي اين دانشگاه در انتشارات اشپرينگر توافقاتي کردند.

بر اين اساس آثار تأليفي اساتيد دانشگاه که به زبان انگليسي نوشته شده و از کميته کتاب و نشر دانشگاه مجوز اخذ کرده باشند، براي انتشار سطح بين‌المللي به موسسه اشپرينگر آلمان فرستاده خواهند شد.

در دانشگاه تهران؛

راه‌اندازي کميته ملي اخلاق در پژوهش‌ زيست‌پزشکي

کميته ملي اخلاق در پژوهش‌هاي زيست‌پزشکي در دانشکده تربيت بدني و علوم ورزشي دانشگاه تهران راه‌اندازي شد.به گزارش دانشگاه تهران، کميته ملي اخلاق در پژوهش‌هاي زيست‌پزشکي دانشکده تربيت بدني و علوم ورزشي دانشگاه تهران درراستاي اهميت به حفظ و ارتقا سلامت و با رعايت حقوق و حفظ ارزش‌هاي انساني در حين انجام پژوهش و تاکيد بر رعايت موازين شرعي، حقوقي و اخلاقي در پژوهش‌ها راه‌اندازي شد.

اين کميته در خردادماه سال 96 تشکيل و در مهرماه سال 97 به‌عنوان اولين کميته سازماني دانشگاه تهران و نيز تنها کميته پژوهش‌هاي زيست‌پزشکي تربيت بدني در سطح ملي، موفق به ثبت، دريافت اعتبارنامه و صدور کد اختصاصي (IR.UT.SPORT.REC) در سامانه و پورتال ملي اخلاق در پژوهش‌هاي زيست‌پزشکي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي