جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/08/09 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5967

 خبــــر 

 افتتاح بزرگ‌ترين فرودگاه ترکيه

دولت ترکيه مي گويد فرودگاه جديد استانبول با تکميل فازهاي بعدي، ظرفيت پذيرش سقف سالانه 200 ميليون مسافر را خواهد داشت.همزمان با نودوپنجمين سالروز استقرار نظام جمهوري در ترکيه، رجب طيب اردوغان رييس جمهوري ترکيه فاز نخست "فرودگاه استانبول" را به عنوان بزرگ‌ترين فرودگاه ترکيه و يکي از بزرگ‌ترين فرودگاه‌هاي جهان در حومه اين شهر ترکيه، افتتاح کرد.

به گزارش عصرايران به نقل از خبرگزاري رسمي ترکيه( آناتولي)، فاز نخست فرودگاه استانبول که مقامات ترکيه مي‌گويند مي‌تواند تبديل به بزرگ‌ترين فرودگاه جهان شود، با آييني ويژه با حضور رييس جمهوري ترکيه و جمعي از مقامات کشوري و لشکري ترکيه و جهان در حومه شهر استانبول افتتاح شد.

انفجار در خانقين 2 شهيد و 11 زخمي برجاي گذاشت

رسانه هاي عراقي از وقوع انفجار در مسير زائران حسيني در خانقين و شهيد و زخمي شدن 13 نفر خبر دادند.

به گزارش مهر به نقل از المعلومه، يک منبع امنيتي در استان ديالي عراق اعلام کرد که يک بمب در نزديکي «باوه محمود» در منطقه خانقين منفجر شده است.بر اثر اين انفجار دستکم دو زائر حسيني شهيد و 11 تن ديگر زخمي شده اند.اين انفجار ساعت 10 صبح ديروز به وقت محلي و در مسير زائراني که راهي کربلاي معلي بودند، رخ داد.

حمله داعش به مرکز ليبي و هشدار سازمان ملل درباره افزايش حملات تروريستي

سخنگوي نيروهاي موسوم به ارتش ملي ليبي از کشته شدن پنج تن از جمله سه غيرنظامي و ربوده شدن 10 تن ديگر در حمله خونين گروه تروريستي داعش به مرکز اين کشور خبر داد. فرستاده سازمان ملل به ليبي نيز ضمن محکوم کردن اين حمله طرفين درگيري را به توقف فوري حملات به اهداف غيرنظامي فراخواند.

به گزارش ايسنا، احمد المسماري، سخنگوي ارتش ملي ليبي تحت امر خليفه حفتر گفت: در پي وقوع حمله‌اي در شهر الجفره در مرکز اين کشور پنج تن از جمله سه غيرنظامي کشته و يک نظامي زخمي و 10 تن ديگر ربوده شدند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي