جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/08/09 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5967

 نهادهاي مالي 

 بازديد سفير نروژ از موزه بانک ملّي

بانک ملي - لارس نوردرم سفير نروژ از موزه بانک ملي ايران بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي بانک ملي ايران، لارس نوردرم در جريان اين بازديد از نزديک با تاريخ بانک ملي ايران، سير تحول بانک و پول در ايران و اشياي قيمتي و آثار موجود در موزه آشنا شد.

پرداخت هدفمند تسهيلات بانک مسکن به مشتريان

بانک مسکن - عضو هيأت مديره بانک مسکن با اشاره به اينکه پرداخت هدفمند تسهيلات در سياست هاي کاري بانک قرار گرفته است، بر لزوم ايجاد ابزار بازدارنده براي مشتريان بدحساب تاکيد کرد.

به گزارش پايگاه خبري بانک مسکن-هيبنا، نادر قاسمي در دومين گردهمايي مديران بانک مسکن با بيان اينکه بايد مشکلات و ضعف هاي بانک مورد بررسي قرار گيرد با تاکيد بر لزوم ريشه يابي علت مطالبات معوق گفت: در دنيا از ابزار بازدارنده در قبال مشتريان داراي مطالبات معوق بهره مي برند و از سوي بانک ها سياست هاي مختلف و موثري در قبال اين مشتريان‌ بکار گرفته مي شود که استفاده از اين ابزار در نظام بانکي کشور نيز ضروري به نظر مي رسد.

وي با اشاره به اينکه پرداخت هدفمند تسهيلات به مشتريان و جلوگيري از پرداخت تسهيلات به افراد بدون صلاحيت در دستور کار سياست هاي سال جاري بانک قرار گرفته است، افزود: با توجه به اينکه 75 درصد تسهيلات در شعب پرداخت مي شود بنابراين مديران استاني بايد اين بخش از تسهيلات را مديريت کنند تا به مطالبات معوق تبديل نشوند.

مراسم عزاداري اربعين حسيني در بانک سينا

بانک سينا - مراسم عزاداري اربعين سرور و سالار شهيدان حضرت امام حسين(ع) و ياران باوفايش، در نمازخانه ساختمان مرکزي بانک سينا برگزار شد.

در اين مراسم که با حضور مديرعامل، قائم مقام مديرعامل، اعضاي هيات مديره، هيات عامل، مديران، روساي ادارات و جمعي از کارکنان بانک برگزار شد، حجت‌الاسلام سعيدي طي سخناني به تشريح فلسفه عاشورا و مراسم پياده روي اربعين پرداخت. همچنين در ادامه مراسم، عزاداران با نوحه خواني مصطفي کريم زاده مداح اهل بيت عليهم‌السلام به مرثيه‌سرائي و سينه زني پرداختند و پس از برپائي نماز جماعت، عزاداران حسيني ميهمان خوان‌‌کرم حضرت اباعبدالله‌الحسين(ع) بودند.

پيام تبريک مديرعامل بانک ملت خطاب به وزير جديد اقتصاد

بانک ملت - مديرعامل بانک ملت در پيامي اخذ راي اعتماد از مجلس شوراي اسلامي و انتصاب به عنوان وزير جديد امور اقتصادي و دارايي را به دکتر فرهاد دژپسند تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومي بانک ملت، دکتر محمد بيگدلي با اشاره به راي بالاي نمايندگان مجلس به دکتر دژپسند، اين راي را نشانه اعتماد کامل مجلس به توانايي هاي گزينه پيشنهادي رييس جمهوري براي تصدي وزارت امور اقتصادي و دارايي خواند و اظهار اميدواري کرد که با سکانداري دکتر دژپسند در اين وزارتخانه، اقتصاد کشور مسير رشد و پيشرفت را بهتر از قبل ادامه دهد.

وي در اين پيام تبريک با اعلام آمادگي بانک ملت براي همکاري کامل با وزير جديد امور اقتصادي و دارايي براي پيشبرد اهداف و برنامه هاي ايشان به ويژه در زمينه نظام بانکي، تاکيد کرد: بي ترديد، با توجه به تخصص بالا و سوابق کارآمد دکتر دژپسند، شاهد گشايش باب جديدي در ارتباطات وزارت اقتصاد و بانک ها در جهت رونق بخشيدن به اقتصاد کشور و حمايت از توليد داخل خواهيم بود.

تجليل از مشتريان بانک ايران زمين، در استانهاي فارس، بوشهر، کهکيلويه و بوير احمد

بانک ايران زمين - در سفر اخير مدير امور شعب استانهاي بانک از مشتريان برتر استان فارس، بوشهر، کهکيلويه و بوير احمد تجليل شد.

به گزارش روابط عمومي بانک ايران زمين، در اين مراسم حسيني مدير امور شعب استانها ضمن تشکر و قدرداني از مشتريان ارزنده بانک، استراتژي بانک ايران زمين در بانکداري ديجيتال را ارائه خدمت براساس خواست مشتري دانست و اظهار داشت: امروزه يکي از دستاوردهاي سيستم‌هاي نوين “مديريت ارتباط با مشتري” است. که اين امکان را براي ما ايجاد مي‌کند که تعاملات خود را برپايه ارائه خدمات مطلوب، ارتباط پايدار و اثربخش با مشتري تعريف کنيم.

وي افزود: درواقع مديريت ارتباط با مشتري، نظارت بر تمام پروسه ي خدمت رساني به مشتري” از زمان آشنايي تا پايان ارائه خدمت يا محصول و کسب رضايت اوست. که اين پروسه موجب مي‌شود بانک و مشتري بتوانند در بلند مدت همکاري مطلوبي را داشته باشند.

عضو هيات مديره بانک کشاورزي:

پرداخت تسهيلات اشتغال روستايي نقطه عطفي در توسعه روستاها به شمار مي رود

بانک کشاورزي - عضو هيات مديره بانک کشاورزي در آيين تکريم و معارفه مدير شعب استان لرستان: پرداخت تسهيلات اشتغال روستايي نقطه عطفي در توسعه اشتغال پايدار در روستاها به شمار مي رود.فرهاد فنودي عضو هيات مديره بانک کشاورزي در آيين تکريم و معارفه مدير شعب اين بانک در استان لرستان گفت : پرداخت تسهيلات اشتغال روستايي نقطه عطفي در توسعه اشتغال پايدار روستاها به شمارمي رود.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانک کشاورزي استان لرستان، در اين مراسم فرهاد فنودي با اشاره به قدمت بيش از 8 دهه فعاليت بانک کشاورزي گفت : بانک کشاورزي به عنوان تنها بانک تخصصي بخش کشاورزي و بازوي مالي دولت در اين بخش، نقش به سزايي در حمايت مالي از فعالان و توليد کنندگان، تحقق برنامه هاي عملياتي بخش کشاورزي، تزريق منابع لازم براي گسترش کشاورزي پايدار و دانش بنيان، توسعه صادرات کشاورزي، تحقق کشاورزي اقتصادي، رونق اقتصاد کشاورزي، بهبود معيشت کشاورزان و تامين امنيت غذايي کشور بر عهده دارد.

عضو هيات مديره بانک با بيان اينکه اعتبارات پرداختي در قالب طرح اشتغال پايدار روستايي و عشايري در صدر برنامه هاي اعتباري امسال بانک کشاورزي قرار داشته است و نقطه عطفي در توسعه اشتغال پايدار در روستاها به شمار مي آيد، يادآور شد با توجه به 222 هزار ميليارد ريال تسهيلات پرداختي اين بانک تا پايان مهر ماه 1397، تعداد 572 هزار فقره تسهيلات تا اين مقطع پرداخت شده است .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي