جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/08/14 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5971

 دکتر لاريجاني:
 13آبان نماد مقاومت ملت ايران در برابراستکبار است 

 رييس مجلس شوراي اسلامي گفت: ملت ايران در راهپيمايي 13 آبان نشان خواهد داد که ترامپ کوچک تر از آن است که ايرانيان را به زانو در آورد.به گزارش ايرنا، «علي لاريجاني» در ابتداي جلسه علني مجلس افزود: 13 آبان به نماد مقاومت ملت ايران در برابر استکبار تبديل شده است و همان طوري که رهبر معظم انقلاب سه واقعه مهم (ماجراي کاپيتولاسيون و مخالفت شجاعانه امام، حرکت انقلابي دانشجويان و حرکت انقلابي دانش آموزان) را توضيح دادند، جلوه اي از مبارزات ملت عليه رفتارهاي استکباري آمريکا را نشان مي دهد.

وي افزود: نزديک به 80 سال است که دولت آمريکا در امور داخلي ايران دخالت مي کند و نمونه هايي از خيانت ها و جنايت ها عليه اين ملت را به وفور شاهد بوده ايم.

رييس مجلس خاطرنشان کرد: آمريکا مطمئن باشد امروز نيز ملت ايران نشان خواهد داد که آقاي ترامپ کوچک تر از آن است که بتواند ايران را از پاي درآورد، همان طور که ايرانيان، صدام را تا نابودي تعقيب کردند و همانگونه که آنها تروريست هاي مزدور داعش را تا نابودي تعقيب کردند بر جانيان کاخ سفيد، خسران و پشيماني مستولي خواهند کرد.

لاريجاني تاکيد کرد: امروز ملت ها از اخاذي و سلطه طلبي آمريکايي ها به ستوه آمده اند و به دنبال خلاصي از اين دولت شر هستند.

رييس مجلس ادامه داد: اکنون آقاي ترامپ همچون صدام قصد ستيز با ملت ايران گرفته است. او مي خواهد مستقيما ملت ايران را مورد ستم و شکنجه قرار دهد. او به ستيز با ملت ايران به خصوص کودکان و زنان ايران آمده است.لاريجاني يادآور شد: عجيب است با اين همه شرارت آقاي ترامپ از شعارهاي ملت در مقابله با شيطنت هاي آمريکا ابراز ناراحتي مي کند. آمريکا بايد مطمئن باشد امروز ملت ايران نشان خواهند داد که ترامپ کوچک تر از آن است که بتواند ايران را به زانو درآورد.

وي تصريح کرد: دولت نااهل و غيرمعقول فعلي آمريکا اسباب تمسخر سياستمداران دنيا شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي