جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/08/14 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5971

 در استان 

 برنامه‌هاي سومين جشنواره رسانه‌اي ابوذر در کهگيلويه و بويراحمد

ياسوج-ربيعي

رئيس بسيج رسانه استان کهگيلويه و بويراحمد برنامه‌هاي سومين جشنواره رسانه‌اي ابوذر در اين استان را اعلام کرد.

به گزارش خبر نگار روزنامه آفرينش در ياسوج ؛سرهنگ رضايي برنامه‌هاي سومين جشنواره رسانه‌اي ابوذر در اين استان را اعلام کرد.

وي گفت:تجليل از برترين‌هاي رسانه‌ها در استان در محورهاي مقاومت و دفاع مقدس، مسائل صنفي خبرنگاران، بصيرت و دشمن شناسي، 40 سالگي پيروزي انقلاب اسلامي، اقتصاد مقاومتي و حمايت از توليد ملي و کالاي ايراني، مبارزه با آسيب‌هاي اجتماعي و خدمات اجتماعي و محروميت‌زدايي خواهد بود.

اين مسؤول افزود:اين جشنواره در قالب عکس و گزارش، خبر، موشن‌گرافي، کاريکاتور و مستند و کليپ خواهد بود.

رضايي به مهلت ارسال آثار اشاره کرد و گفت:علاقه‌مندان مي‌توانند آثار خود را به دبيرخانه جشنواره ابوذر به نشاني ياسوج بلوار امام خميني جنب ستاد کنگره شهدا ارسال و يا با شماره تلفن‌هاي 9171436847 و 9171434218 تماس حاصل کنند.

رئيس بسيج رسانه استان کهگيلويه و بويراحمد مهلت ارسال آثار جهت حضور در جشنواره رسانه‌اي ابوذر را تا 5 آذرماه ذکر کرد.

نشست مدير مخابرات منطقه گلستان با کارکنان اداره حقوقي

گرگان- قهرمان

غلامعلي شهمرادي مدير مخابرات منطقه گلستان با حضور در اداره حقوقي واملاک با کارکنان اين اداره ديدار وگفتگو کرد.

مدير مخابرات منطقه گلستان با تقدير وتشکر از کارکنان اداره حقوقي هم در بعد اخلاقي وهم دربعد رفتاري وسلامت کاري واداري که بدون حاشيه در حال پيگيري امورات هستند گفت:يکي از شاخص‎هاي مهم در اداره حقوقي سلامت کاري است که به حمدا... رئيس وکارکنان اين اداره با سلامت واخلاق مداري به کارشان ادامه مي‎دهند.

شهمرادي با اشاره به مباحث شهرداري –سايت اداري وساختمان مرکز امام رضا(ع) و...از اقدامات ونتايجي که طي سالهاي گذشته در اداره حقوقي منتج به نتيجه شده نيز تشکر کرد وگفت:ما با تعاملات وپيگيري‌هاي متعدد اداره حقوق در بسياري از موارد با حداقل‌ها توانستيم به نتايج مطلوب برسيم .

همچنين وي با تصريح اين مطلب که کار حقوقي برخلاف خيلي از کارها زمانبر ونبايد انتظار داشته باشيم در بازده زماني کوتاه بتوان نتيجه بگيريم گفت :انتظار مي‎رود که پيگيري‎ها واقدامات حقوقي به موقع وسريع انجام شود .

شهردار تبريز در واکنش به خبر انصراف تيم بسکتبال شهرداري از ليگ برتر؛

علاقه اي به انحلال تيم بسکتبال شهرداري ندارم

تبريز-توفيقي

ايرج شهين باهر گفت: به انحلال هيچ يک از تيم‌هاي ورزشي شهرداري از جمله بسکتبال علاقه اي ندارم.

شهردار تبريز در واکنش به انتشار اخباري مبني بر انصراف تيم بسکتبال شهرداري تبريز از حضور در ليگ بسکتبال گفت:با توجه به مصوبه اخير شوراي اسلامي شهر تبريز، در شرايط کنوني، منتظر اعلام راي هيئت حل اختلاف هستيم. او افزود: انشاالله در صورت مثبت بودن نتيجه و صدور مجوز لازم، فعاليت‎هاي شهرداري تبريز در حوزه ورزش قهرماني، با استفاده از ورزشکاران بومي ادامه پيدا خواهد کرد.

باهر تصريح کرد:در صورت صدور مجوز لازم، اين آمادگي وجود دارد که تيم بسکتبال شهرداري تبريز که مدافع عنوان قهرماني ليگ برتر و نماينده کشورمان در جام باشگاه‎هاي آسياست، سريعا تشکيل و روانه مسابقات شود.

شايان ذکر است؛اخباري مبني بر انصراف تيم شهرداري از حضور در رقابت‌هاي ليگ در برخي از رسانه‌ها منتشر شده بود.

معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار قزوين:

پيگيري طرح احداث شهرک‌هاي انرژي پاک در مناطق غيرقابل کشت در قزوين

قزوين- خردمند

معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار قزوين گفت:طرح احداث شهرک‌هاي انرژي پاک در مناطق غيرقابل کشت استان پيگيري مي‌شود.

منوچهر حبيبي در نشست بررسي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري قزوين افزود:با توجه به قابليت‌هاي مختلف استان در زمينه سرمايه‌گذاري بايد در اين زمينه تلاش‌هاي خود را دوچندان کنيم تا شاهد رونق توليد و اشتغال قزوين باشيم.

وي يادآور شد:در سال‌جاري براي 60 ميليون دلار سرمايه‌گذاري خارجي در استان هدف گذاري شده که در نيمه نخست اول سال‌جاري 19 ميليون دلار از اين ميزان جذب شده است.

حبيبي همچنين گفت:سياست تيم اقتصادي استان بر جذب بيشتر سرمايه در استان بوده وهدايت اين سرمايه‌گذاران به شهرک‌هاي صنعتي و تجميع واحدهاي توليدي در اولويت مي‌باشد.

معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار قزوين با اشاره به استاندارد بودن شهرک‌هاي صنعتي استان از لحاظ برخورداري از امکانات زيربنايي براي واحدهاي توليدي، خاطر نشان کرد:تمام سرمايه‌گذاران مي‎توانند به راحتي در اين شهرک‎ها سرمايه‎گذاري کرده و در کوتاه‎ترين زمان ممکن واحد خود را راه‎اندازي کنند.

وي با اشاره به برخورداري استان قزوين از سند آمايش سرزميني، گفت:جهت گيري‎هاي صنعتي استان در همين راستا کاملا مشخص شده و با حفظ کاربري‎هاي زمين و از بين نرفتن زمين‎هاي کشاورزي استان تلاش مي‎کنيم واحدهاي توليدي درصورت عدم استقرار در شهرک‎هاي صنعتي در زمين‎هاي درجه سه و چهار و غير قابل کشت احداث شوند.

حبيبي خاطر نشان کرد:با توجه به وجود برخي از مناطق غير قابل کشت در استان، طرح احداث شهرک‎هاي انرژي در اين مناطق در حال پيگيري است که اميدواريم با احداث آن، استان قزوين به قطب توليد انرژي‌هاي پاک در کشور تبديل شود.

معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار قزوين افزود:احداث اين شهرک مي تواند الگوي خوبي براي توليد انرژي‌هاي نو و همچنين حفاظت از محيط زيست باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي