جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/09/15 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5995

 نهادهاي مالي 

 تامين اعتبار 352 بنگاه اقتصادي از سوي بانک ملي

بانک ملي - بانک ملي ايران با هدف رونق بخشي به بازار اشتغال کشور در هشت ماه ابتداي سال جاري 352 بنگاه اقتصادي کوچک و متوسط را تامين اعتبار کرده است.

به گزارش روابط عمومي بانک ملي ايران، توسعه اشتغال و کمک به گردش چرخ بنگاه هاي اقتصادي يکي از مهم ترين اولويت هاي سياستي اين بانک بوده و از اين رو تامين فعالان اقتصادي و ارايه تسهيلات به صنعتگران همواره در دستور کار قرار دارد.

بر همين مبنا از ابتداي سال جاري تا پايان مهر ماه 352 فقره تسهيلات به ارزش چهار هزار و 925 ميليارد ريال از محل منابع داخلي بانک ملي ايران به بنگاه هاي کوچک و متوسط پرداخت شده است.

همچنين اين بانک تعداد 905 فقره تسهيلات به مبلغ بيش از سه هزار و 376 ميليارد ريال طي هشت ماه ابتداي سال جاري در برنامه اشتغال فراگير تبصره 18 قانون بودجه سال 1396 کشور با هدف افزايش اشتغال تخصيص داده است.

مشارکت بانک پارسيان در تسهيلات اشتغال زايي روستايي خراسان جنوبي

بانک پارسيان - مديرکل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري خراسان جنوبي با اشاره به همکاري بانک ها در پرداخت تسهيلات اشتغالزايي روستايي،گفت : از محل تفاهم نامه منعقد شده بين معاونت توسعه روستايي و مناطق محروم رياست جمهوري با بانک هاي عامل از جمله بانک پارسيان؛ 51 ميليارد تومان تسهيلات اشتغالزايي به روستاييان پرداخت شده است.به گزارش روابط عمومي بانک پارسيان،عاليه خواجوي با بيان اينکه خراسان جنوبي رتبه هفتم پرداخت وام اشتغال روستايي را در کشور دارد، افزود : با پرداخت اين تسهيلات گام مهمي در راستاي حل مشکل بيکاري روستاييان برداشته شده است.

مديرکل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري خراسان جنوبي در گفت وگو با ايرنا، خاطرنشان کرد: درسال جاري 154 ميليارد تومان تسهيلات به روستاييان خراسان جنوبي پرداخت شد و از اين مبلغ 103 ميليارد تومان از محل تسهيلات اشتغال پايدار روستايي و عشايري با پيش بيني ايجاد سه هزار فرصت شغلي پرداخت شده است.

مديرکل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري خراسان جنوبي گفت: از اين محل 87 ميليارد تومان تسهيلات به استان اختصاص يافته که بقيه تسهيلات در حال پرداخت است.

جايگاه ويژه تأمين سرمايه‌سپهر در زنجيره ارزش بانک صادرات

بانک صادرات - مديرعامل بانک صادرات در هفتمين سالروز تاسيس "شرکت تأمين سرمايه سپهر" که با حضور سهامداران عمده و مديران عالي رتبه بانک صادرات ايران برگزار شد، تاکيد کرد: تأمين سرمايه سپهر در زنجير? ارزش اين بانک از جايگاه ويژه‌اي برخوردار است.

به گزارش روابط عمومي بانک صادرات ايران، حجت‌اله صيدي "شرکت تأمين سرمايه سپهر" را از شرکت‌هايي دانست که از آغاز فعاليت تاکنون براساس ساختاري اصولي و حرفه‌اي بنا نهاده شده است.

صيدي ادامه داد: اميد است اين شرکت با نيروي انساني متخصص و حرفه‌اي که دراختيار دارد، به زودي در هيأت و ساختار يک بنگاه بزرگ بين‌المللي باشکوه ظاهر شود.

حضور پررنگ بانک رفاه در نمايشگاه صنايع بومي پدافند سايبري و زيستي

بانک رفاه - بانک رفاه در پنجمين نمايشگاه صنعت بومي پدافند سايبري و دومين نمايشگاه صنعت بومي پدافند زيستي حضوري فعال داشت.

به گزارش روابط عمومي بانک رفاه، در اين دوره از نمايشگاه بانک رفاه با برپايي غرفه معرفي محصولات و خدمات، دستاوردهاي بانک در حوزه پدافند غيرعامل را به نمايش گذاشت.

پنجمين نمايشگاه صنعت بومي پدافند سايبري و دومين نمايشگاه صنعت بومي پدافند زيستي با هدف توسعه محصولات بومي سايبري و زيستي به همت سازمان پدافند غيرعامل کشور و با مشارکت برخي وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادها 11 الي 14 آذرماه سال جاري در محل نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار شد.

جريمه بدهکاران بانک گردشگري بخشيده مي شود

بانک گردشگري - جريمه ديرکرد دريافت کنندگان تسهيلات از بانک گردشگري بخشيده مي شود.

به گزارش روابط عمومي بانک گردشگري، بر اساس مصوبه هيات مديره و به منظور تشويق توليد کنندگان و همچنين تسويه بدهي بدهکاران بانکي چنانچه مشتريان بدهي معوق خودرا تا پايان سال جاري تسويه نمايند، بانک گردشگري نسبت به بخشيدن جريمه ديرکرد دريافت کنندگان تسهيلات از اين بانک اقدام مي نمايد.

بر اساس اين گزارش بانک گردشگري اعلام کرد: بدهکاراني که با پرداخت اصل و سود تسهيلات دريافتي نسبت به تسويه بدهي خود اقدام نمايند جريمه ديرکرد آنها مشمول بخشودگي جرائم قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است بانک گردشگري در راستاي حمايت از توليد داخلي و به منظور کمک به دريافت کنندگان تسهيلات و همسو با سياست هاي بانک مرکزي تصميم به انجام اين کار گرفته است.

جلسه هم انديشي روساي شعب بانک ايران زمين استان يزد

بانک ايران زمين - جلسه هم انديشي روساي شعب استان يزد بانک ايران زمين به منظور بررسي عملکرد سال جاري با حضور مدير استان و روساي شعب اين استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي بانک ايران زمين ، پورحسني مدير استان در ابتدا به بررسي عملکرد کليه شعب پرداخته و عملکرد هر شعبه نسبت به پايان سال 96 بررسي و نقاط ضعف و قوت هر شعبه را بررسي کرد.

پورحسني گفت: با توجه به تحقق اهداف ابلاغي ضمن تقدير و تشکر از عملکرد شعب، اصلاح ترکيب منابع را تا پايان سال در دستور کار روساي شعب قرار داده و از تمامي روسا خواستار تلاش در جهت کاهش نرخ تمام شده استان و جذب منابع ديداري شدند.

در راستاي بررسي اهداف تعيين شده تا پايان سال جاري چهار تا کارگروه شامل: کارگروه بازاريابي – کارگروه بانکداري مدرن – کارگروه سود و زيان – کارگروه مطالبات تشکيل و شرح وظايف هر کارگروه توسط مدير استان ابلاغ شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي