جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/11/15 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 6046

 خبر 

 وزارات اطلاعات اعلام کرد؛

متلاشي شدن شبکه سازمان يافته اخلال در نظام اقتصادي کشور در حوزه پتروشيمي

سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان يزد شبکه سازمان‌يافته اخلال در نظام اقتصادي کشور در حوزه پتروشيمي را شناسايي و متلاشي کردند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وزارات اطلاعات در اطلاعيه‌اي اعلام کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) شبکه سازمان‌يافته اخلال در نظام اقتصادي کشور در حوزه پتروشيمي را در استان يزد شناسايي و متلاشي کردند.

اداره‌کل اطلاعات استان يزد در اين زمينه 3 نفر از متهمان اصلي را دستگير کرد.

متخلفان با راه اندازي 73 شرکت صوري و کاغذي، مواد اوليه پتروشيمي را با قيمت يارانه‌اي خريداري و در بازار به قيمت آزاد مي‌فروختند و تاکنون گردش مالي مکشوفه آن‌ها از اين طريق 3 هزار ميليارد ريال بوده است.

رئيس سازمان فضايي :

ايران رئيس کميته صلح فضايي سازمان ملل شد

رئيس سازمان فضايي ايران گفت: ايران از اين هفته رياست کميته فضايي گروه 77 در کوپوس (کميته استفاده صلح آميز از فضا در سازمان ملل) را برعهده گرفت.

به گزارش مهر ، مرتضي براري در مراسم روز ملي فناوري فضايي با اشاره به تلاش ايران براي تقويت همکاري هاي بين المللي در عرصه فناوري فضايي گفت: طي تعاملات صورت گرفته از سوي وزارت ارتباطات و وزارت امور خارجه در جهت تقويت همکاري هاي بين المللي و با تلاش متخصصان سازمان فضايي ايران، از اين هفته رياست کميته فضايي گروه 77 کميته سازمان ملل متحد در امور استفاده صلح آميز از فضا به ايران سپرده شد.

جزئيات حذف صدها حساب کاربري ايراني و اندونزيايي توسط فيس‌بوک

فيس‌بوک که در اقدامي صدها حساب کاربري ايراني را حذف کرد و مدعي شد: اين حساب‌ها وابسته به دولت ايران بودند اما خود را مستقل اعلام کرده و توسط اپراتورهاي ايراني هدايت مي‌شدند.به گزارش ايلنا به نقل از يونايتد پرس اينترنشنال، فيس‌بوک صدها حساب کاربري و صفحات مجازي را به اتهام «رفتار ساختگي و هماهنگ» از جانب ايران و اندونزي حذف کرده است.

فيسبوک در وبسايت خود نوشت: صفحات جعلي به دليل به اشتراک‌گذاري محتوايي که مردم را در خاورميانه و جنوب آسيا هدف قرار داده است، شناسايي شدند و ما چيزي در حدود 262 صفحه، 356 حساب و سه گروه و همچنين 162 حساب کاربري در فيسبوک را به دليل اشتراک‌گذاري مطالب وابسته به دولت ايران حذف کرديم.

فيسبوک در بيانيه‌اي در مورد حساب‌هاي مرتبط با ايران نوشت: بطور مداوم براي شناسايي و توقف فعاليت‌هايي از اين دست تلاش مي‌کنيم، زيرا نمي‌خواهيم از خدمات ما براي دستکاري در فکر و ذهن مردم استفاده شود. ما اين صفحات را بر اساس رفتاري که از آنها سر مي‌زند، حذف مي‌کنيم. اين شرکت در ادامه افزود بعضي از فعاليت‌هاي ما درباره اين موضوع از سال 2010 شروع شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي