جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/11/23 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 6050

 قدرداني رييس جمهور از حضور معنادار ملت در راهپيمايي 22 بهمن  

 رييس جمهوري در پيامي خطاب به آحاد مختلف مردم گفت:«اينجانب در مقابل بزرگي ملت عزيزمان سر تعظيم فرود مي‌آورم و از آحاد مردم و گروه‌هاي مختلف سياسي و اجتماعي که با مشارکت هوشمندانه خود در اين روز تاريخي و سرنوشت‌ساز، صفحه زرين ديگري در تاريخ درخشان انقلاب رقم زدند،تقدير و تشکر مي‌کنم».

به گزارش ايرنا حجت الاسلام و المسلمين حسن روحاني طي پيامي از حضور شکوهمند و معنادار آحاد مردم و گروههاي مختلف سياسي و اجتماعي در راهپيمايي 22 بهمن قدرداني کرد.

در بخشي از اين پيام آمده است:«حضور پرشکوه و معنادار شما ملت بزرگوار در جشن بزرگ چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و گرامي‌داشت يوم‌الله 22 بهمن، جلوه ماندگار انسجام، همبستگي و زمان‌شناسي، و حماسه‌اي خيره‌کننده از عظمت و بزرگي اين ملت بود».

وي اضافه کرد:«درود خداوند بر شما که با لبيک به نداي رهبري و پايداري بر آرمان‌هاي اصيل انقلاب، بار ديگر همه معادلات و نقشه‌هاي شوم دشمنان نظام و بدخواهان ملت را نقش بر آب کرديد و پاسخي در خور و قاطع به زياده‌خواهي‌هاي بيگانگان و بدخواهان ايران اسلامي داديد».

در بخش ديگري از اين پيام آمده است:« ‌دشمنان ما از ماه‌ها پيش با عهدشکني، توسل به تحريم‌هاي ظالمانه عليه مردم و بکارگيري همه توان و تلاش تبليغي خود، در اين خيال بودند که 22 بهمن امسال در فضايي از دلسردي و بي‌تفاوتي ملت برگزار شود؛ اما شما با حضور پرشور و شعور خود، بالندگي و پويايي انقلاب را به رخ آنان کشيديد و با گرماي صفوف به‌هم‌پيوسته‌تان، بار ديگر ضمن بي‌توجهي به تهديدات و بحران‌آفريني استکبار جهاني و ايادي منطقه‌اي‌شان، بر همبستگي ملي و اقتدار بيش از پيش نظام مقدس جمهوري اسلامي مهر تاييد زديد».

مردم در هيچ شرايطي بر سر استقلال و عزت و سربلندي خود معامله نکرده و نخواهيد کرد

رييس جمهوري در اين پيام تصريح کرد:«شما مردم غيرتمند ثابت کرديد که در هيچ شرايطي بر سر استقلال و عزت و سربلندي خود معامله نکرده و نخواهيد کرد و از آرمان‌هاي بلند انقلابي که براي به ثمر رسيدن و استقرار آن عزيزترين اعضاي خانواده خود را نثار کرديد؛ با هيچ تهديد و توطئه و تحريمي دست نخواهيد کشيد».

در بخش ديگري از اين پيام آمده است: «اينجانب در مقابل بزرگي ملت عزيزمان سر تعظيم فرود مي‌آورم و از آحاد مردم و گروه‌هاي مختلف سياسي و اجتماعي که با مشارکت هوشمندانه خود در اين روز تاريخي و سرنوشت‌ساز، صفحه زرين ديگري در تاريخ درخشان انقلاب رقم زدند و يکپارچگي خود را در برابر چشم جهانيان به نمايش گذاشتند، تقدير و تشکر مي‌کنم».

وي تصريح کرد:«بي‌شک اين حضور پرمعنا و آگاهانه، وظيفه مسوولان کشور از جمله دولت را در تلاش پيگير براي خدمت به مردم و کشور مضاعف کرده و اميدوارم بتوانيم متناسب با شان و جايگاه اين ملت به مطالبات به حق آنان جامه عمل بپوشانيم».

رييس جمهوري در فراز پاياني پيام خود از خداوند متعال استقلال و سربلندي ايران عزيز، و دوام پيروزي، بهروزي و پيشرفت همه ايرانيان را خواستار شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي