جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/11/23 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 6050

 امروز؛
 آخرين فرصت پذيرش دانشجو در دوره‌هاي کارشناسي دانشگاه علمي کاربردي 

 فرصت ثبت‌نام در دوره‌هاي مهندسي فناوري و کارشناسي حرفه‌اي نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي - کاربردي براي بهمن‌ماه سال 1397 امروز 23 بهمن پايان مي‌يابد.

بر اساس اطلاعيه سازمان سنجش كشور، داوطلبان مي‌توانند به‌منظور اطلاع از رشته‌هاي تحصيلي و مراکز و واحدهاي آموزشي مؤسسات پذيرنده دانشجو در اين مرحله به جداول حاوي اطلاعات رشته محل‌هاي مؤسسات آموزشي مندرج در اطلاعيه سازمان سنجش مراجعه و سپس با به همراه داشتن مدارک لازم و در نظر گرفتن موارد اعلام‌شده تا 23 بهمن‌ماه 97 به مؤسسات، مراکز و واحدهاي آموزشي محل پذيرش رشته موردتقاضا بر اساس علاقه مراجعه کنند.

هر داوطلب منحصراً مجاز است يکي از کدرشته‌محل‌هاي مراکز موردعلاقه خود را انتخاب کند. مدارک لازم براي ثبت‌نام در سايت سازمان سنجش و دانشگاه جامع علمي کاربردي اعلام شده است.پس از بررسي مدارک در صورت داشتن شرايط از داوطلب براي تکميل فرم تعهد براي جلوگيري از ثبت مشخصات داوطلب در چند رشته محل و يا چند موسسه) دعوت به عمل خواهد آمد که در اين مرحله لازم است بابت هزينه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 270 هزار ريال (27 هزار تومان) از طريق سيستم پرداخت الکترونيکي در سايت اين سازمان اقدام کنند.متقاضيان بايد داراي مدرک کارداني (فوق‌ديپلم) حداکثر تا تاريخ 30 بهمن 97 باشند. داوطلبان بايد در زمان اعلام‌شده مدارک خود را به مراکز و واحدهاي آموزشي موسسه محل تقاضا ارسال و يا تحويل دهند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي