جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/12/07 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 6062

 در استان 

 مديرعامل شرکت گاز استان آذربايجان شرقي در نشست صميمي با کارکنان؛

تحقق اهداف سازماني در گرو همدلي همه کارکنان است

تبريز-توفيقي

نشست صميمي مديرعامل واعضاي هيات مديره با کارکنان شرکت گاز استان آذربايجان شرقي در محل سالن همايشهاي اين شرکت و با حضور حداکثري همکاران برگزار شد. مديرعامل شرکت گازآذربايجان شرقي در اين ديدار صميمي به اهميت سرمايه هاي انساني در نيل به اهداف سازماني اشاره کرد و گفت: نيل به بهره وري و تحقق اهداف کلان شرکت مهمترين دستاورد همدلي و هم راستايي کارکنان در اجراي امور محوله و خدمت رساني به مردم مي باشد.

سيدرضا رهنماي توحيدي به تلاش جمعي پرسنل خدوم شرکت گاز استان ارج نهاد و تصريح کرد: هيچ سازماني نمي تواند خود را بدون داشتن کارکنان مشتاق و متعهد موفق بداند زيرا مهمترين ابزار براي رسيدن به اعتبار، نوآوري و رضايت مشتري ، کارکنان توانمند و دانش محور مي باشد . شايان ذکر است در اين نشست همكاران در محيطي صميمي و دوستانه با ارائه برخي پيشنهادات، نقطه نظرات خود را در ارتباط با مسائل و مشكلات به سمع مديرعامل واعضاي هيات مديره شرکت رسانده و آنها نيز ضمن پاسخ به سوالات مطروحه مقرر نمودند تا با بررسي و ارزيابي موارد اعلامي، نسبت به اجرايي نمودن راهکارهاي پيشنهادي اقدام نمايند.

مديرعامل سازمان فاواي شهرداري تبريز:

نقشه جامع تبريز با سامانهSDI ؛آماده بهره برداري

تبريز-توفيقي

مديرعامل سازمان فاواي شهرداري تبريز از بهره برداري سامانه SDI در ايام دهه فجر چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي خبر داد.

احمد فيضي مديرعامل سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري تبريز با اعلام اين خبر گفت: هدف اصلي SDI به عنوان زير ساخت اطلاعات مکاني جهت ارائه سرويس‎هاي لايه بندي شده و بروز شده به سامانه‎هاي مختلف با کمترين هزينه و کوتاه ترين زمان ممکن است.

او افزود: با توجه عدم يکپارچگي سرويس‎هاي مکاني در سامانه‎هاي مختلف شهرداري و نيز بدليل نياز اساسي شهرداري تبريز براي ارائه سرويس‎هاي نقشه به حوزه‎هاي مختلف اعم از شهرسازي،GNAF ، خدمات شهري و توسعه زير ساخت اطلاعات مکاني شهرداري تبريز اجراي اين پروژه ضروري بود.

فيضي با بيان اينکه بهره برداري از اين سامانه همزمان با چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي خواهد بود اظهار داشت:اين سامانه با دستور و پيگيري‎هاي شهردار تبريز و تلاشهاي شبانه روزي کارشناسان اين سازمان آماده بهره‎برداري و راه اندازي شده است.

احمد فيضي در خصوص استفاده از اين سامانه گفت:کاربران به طور پيوسته براي نيازهاي خود احتياج به دستيابي و دسترسي سريع به اطلاعات مکاني دارند، لذا SDI ميتواند کمک شاياني به ساده سازي تبادل داده‎ها و منابع بين سازمانها کند.

مدير خدمات شرکت بهره‎برداري نفت و گاز مسجد سليمان:

خريد و توزيع 30000 اصله نهال توسط شركت نفت و گاز مسجدسليمان

اهواز-محمدي

مدير خدمات شرکت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان از برنامه‎ريزي براي خريد و توزيع 30000 اصله نهال توسط اين شرکت خبر داد .

محمود خدادادي با بيان اين مطلب اظهار داشت :از اين تعداد 16500 نهال و نشاء در سطح ادارات ، منازل و تأسيسات شرکت توزيع گرديده ، 5500 اصله نهال نيز خريداري در اختيار ادارات حفاظت محيط زيست حوزه عملياتي قرار گرفته و براي خريد 8000 اصله نهال نيز برنامه ريزي شده است .

وي افزود :نهال‌هاي توزيع شده از گونه درختان مثمر و غيرمثمر بومي و سازگار با آب و هواي استان خوزستان ميباشند که به منظور توسعه فضاي سبز مناطق و همچنين مراقبت پس از کاشت با هماهنگي ادارات حفاظت محيط زيست شهرهاي حوزه عملياتي اين شرکت در اختيار انجمن‎هاي مردم نهاد حامي محيط زيست قرار گرفت تا با نظارت آن ادارات در مناطق مختلف کاشته شوند .

مديرخدمات شرکت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان تصريح کرد : اين اقدام در راستاي علاقمندي و توجه اين شرکت به مقوله محيط زيست و توسعه فضاي سبز صورت گرفته است و در فاز بعدي و تا پيش از فرارسيدن هفته منابع طبيعي تعداد 8000 اصله نهال باقيمانده نيز خريداري و توزيع مي‌گردد .

وي در خصوص اقدامات صورت گرفته اين شرکت در حوزه محيط زيست اظهار داشت : به موازات واگذاري و توزيع نهال به انجمن‎هاي مردم نهاد حامي محيط زيست ، مديريت خدمات با کاشت بيش از 16500 نهال درختان مثمر و نشاهاي فصلي در اماکن و تأسيسات صنعتي ، ادارات ، و اماکن مسکوني و همچنين احداث پارک تفريحي تمبي در مجاورت موزه کارخانه برق و کاشت بيش از 500 اصله نهال مثمر و غير مثمر تلاش داشته است سهم قابل توجهي در افزايش سرانه فضاي سبز ايفا نمايد.خصوصاً در شرايطي که با هجوم ريزگردها نقش و تأثير درختان در مقابله با اين عامل آلاينده بخوبي مشخص گرديده است .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي