جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/12/21 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 6074

 در استان 

 اجراي طرح «خيبر 4» و پاک سازي نقاط آلوده در غرب استان تهران

شهرستان قدس- مژگان عليقارداشي

فرمانده انتظامي استان از اجراي طرح خيبر 4 و دستگيري 109 سارق حرفه اي و سابقه دار خبر داد.

سردار "محسن خانچرلي" در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به اجراي طرح خيبر 4 در فرماندهي انتظامي غرب استان تهران، گفت:با اقدامات و برنامه‌ريزي‎هاي انجام شده و همچنين کار اطلاعاتي، اين طرح براي برخورد با سارقان و مالخران به مرحله اجرا درآمد.

وي افزود: در اجراي اين طرح تعداد 109 سارق حرفه اي که از ابتداي سال 97 تاکنون 616 فقره سرقت را در غرب استان تهران انجام داده بودند، دستگير شدند.اين مقام ارشد انتظامي با اشاره به اينکه طرح خيبر 4 با حضور فعال پليس اجرا شد، تصريح کرد:اجراي اين طرح‎ها در راستاي پيشگيري از سرقت و پاک سازي نقاط آلوده از وجود سارقان است که به صورت ويژه در دستور کار پليس قرار دارد.فرمانده انتظامي غرب استان تهران در پايان سخنان خود با اشاره به هدف پليس از اجراي اين گونه طرح‎ها که همان تضمين امنيت شهروندان و داشتن شهري سالم، زيبا و امن است، خاطرنشان کرد: پليس خدمتگزار و حامي مردم و در همه حال به فکر امنيت و آرامش شهروندان است و در اين راه از هيچ تلاش و کوششي دريغ نخواهد کرد و با توجه به شناسايي، پايش و کنترل مداوم اين مجرمان ديگر حوزه اين فرماندهي مکان مناسبي براي جولان آنها نيست.

تجليل از برترين هاي دومين جشنواره ورزشي خبرنگاران و اهالي رسانه بندرعباس

بندرعباس- شهين صادقي

دومين جشنواره ورزشي خبرنگاران شهرستان بندرعباس دررشته هاي دارت، پرتاپ پنالتي بسکتبال و ضربه پنالتي فوتسال با حضور 27 نفراز بانوان و آقايان رسانه بندرعباس برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.

اين مسابقات با همکاري هيات ورزش هاي همگاني استان ، اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرعباس ، انجمن دارت هرمزگان، کميته فوتسال استان و هيات بسکتبال شهرستان بندرعباس در باشگاه ورزشي هدف و سالن فجر برگزارشد.

نتايج اين مسابقات به شرح ذيل است :

در مسابقات پرتاب پنالتي بسکتبال بانوان که 12 نفر در آن به رقابت پرداختند؛

شهين صادقي از روزنامه آفرينش و راضيه نيرومند از روزنامه صبح ساحل از پنج پرتاب خود سه پرتاب را وارد سبد کردند که در دور دوم شهين صادقي از روزنامه آفرينش عنوان نخست را از آن خود کرد.

راضيه نيرومند دوم شد و مرضيه اکبري از صدف خليج فارس در مکان سوم ايستاد.

داوري اين مسابقات را سعيد رضايي، رئيس هيات بسکتبال شهرستان بندرعباس بر عهده داشت.

در مسابقات پرتاب پنالتي بسکتبال آقايان که 15 نفر در آن شرکت داشتند اسماعيل سالاري از روزنامه صبح ساحل از پنج‌ پرتاب خود چهار پرتاب را وارد سبد کرد و به مقام قهرماني دست يافت.

محمود رئيسي از روزنامه صبح ساحل و مسلم کريمي از واحد خبر مرکز خليج فارس از پنج پرتاب خود سه پرتاب را وارد سبد کردند تا کارشان براي شناخت نفر دوم و سوم به پرتاب‌هاي اضافه کشيده شود که در اين بين محمود رئيسي بهتر عمل کرد و در مکان دوم ايستاد و مسلم کريمي سوم شد.در مسابقات ضربه پنالتي فوتسال آقايان که 14 نفر در آن به رقابت پرداختند و محمود رئيسي داوري آن را بر عهده داشت ، اسماعيل سالاري از روزنامه صبح ساحل، مسلم کريمي از واحد خبر مرکز خليج فارس و امير حسين طالبي از خبرگزاري ايسنا ، از سه ضربه خود دو ضربه را به گل تبديل کردند تا کار براي شناخت نفرات اول تا سوم به ضربات چهارم بکشد که در اين بين اسماعيل سالاري از روزنامه صبح ساحل پنالتي چهارم خودش را گل کرد و به مقام قهرماني دست يافت.

کريمي و طالبي پنالتي خودشان را گل نکردند تا در ضربه پنجم مسلم کريمي از اميرحسين طالبي موفق تر عمل کرد ودر مکان دوم ايستاد و امير حسين طالبي سوم شود.

در ضربات پنالتي فوتسال بانوان 12 نفر با هم به رقابت پرداختند که در پايان خانمها ساميه طهورنيان از روزنامه صبح‌ساحل و صغري حسين زاده از روزنامه نوآوران ، هر سه ضربه پنالتي خودشان را گل کردند تا براي شناخت قهرمان کار به ضربه چهارم کشيده شود.در ضربه چهارم صغري حسيني زاده اول شد.

ساميه طهوريان دوم شد و شهين صادقي از روزنامه آفرينش در جايگاه سوم ايستاد.

قضاوت اين مسابقات را آيدا محمد حسيني بر عهده داشت.

در مسابقات دارت بانوان و آقايان که در مجموع 19 نفر در آن شرکت داشتند و داوري آن را هاشم جعفري برعهده داشت در بخش بانوان زهره کرمي از روزنامه صبح ساحل با 116 امتياز عنوان نخست را کسب کرد.راضيه نيرومند از روزنامه صبح ساحل با 113 امتياز دوم و ساميه طهورنيان از روزنامه صبح‌ساحل با 104 امتياز در مکان سوم ايستاد.

در اين مسابقات فاطمه کشاورز، الهام کمالي، بتول جهانگيري، اعظم رام، شهين صادقي، سمانه کمالي ، مرضيه اکبري و آرتا زاهدي عنوانهاي چهارم تا يازدهم را کسب کردند.

در مسابقات دارت آقايان محمد مهدي قديمي از خبرگزاري ايسنا با 161 امتياز اول شد. اسماعيل سالاري از روزنامه صبح ساحل با 136 امتياز عنوان دومي را کسب کرد.طاها اکبر زاده از خبرگزاري ايسنا با 108 امتياز درمکان سوم ايستاد. کامبيز حسين پور با 88 امتياز چهارم شد.عنوان پنجمي را محمود رئيسي با 75 امتياز از آن خودش کرد. حسين نارنجي نسب با 71 امتياز ششم و امير حسين خورگويي با 62 امتياز در جاي هفتم قرار گرفت.

لازم به ذکر است؛ قهرمانان اين دوره از مسابقات طي مراسمي با حضور مدير کل فرهنگ وارشاد اسلامي هرمزگان ، مدير کل تربيت بدني استان ، رييس هيات ورزش‌هاي همگاني استان و مديرعامل خانه مطبوعات تجليل شدند.

اسماعيل فتحيان؛ مديرکل حراست شهرداري تبريز شد

تبريز-توفيقي

در جلسه شوراي مديران شهرداري تبريز اسماعيل فتحيان به عنوان مديرکل حراست شهرداري تبريز منصوب شد.ايرج شهين‌باهر در اين جلسه، مبارزه با فساد را يکي از اصول اساسي دوران مديريتي خود خواند و گفت: کارهاي سيستمي و خوبي در راستاي مبارزه با فساد و ايجاد شفافيت بيش‌تر در شهرداري تبريز آغاز شده است. وي در ادامه تاکيد کرد: بايد در شهرداري تبريز براي افراد پاکدست و کاري فضا وحاشيه امن و آرامش براي خدمتگزاري بيشتر و بهتر ايجاد و فراهم شود تا بتوانند با تمام توان 300 نوع خدمت را به نحو احسن به شهروندان ارائه کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي