جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/12/23 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 6076

 خبــــر 

 شمخاني:

ايجاد پايگاه هاي نظامي کشورهاي فرامنطقه اي را زير نظر داريم

نماينده مقام معظم رهبري و دبير شوراي عالي امنيت ملي گفت: ايجاد پايگاه هاي نظامي از سوي کشورهاي فرامنطقه اي در نزديکي مرزهاي ايران اسلامي را با دقت زير نظر داريم.به گزارش ايرنا، امير دريابان «علي شمخاني» در جلسه بررسي آخرين وضعيت امنيتي منطقه شمالغرب کشور که با حضور سردار سرتيپ محمد پاکپور، فرمانده نيروي زميني سپاه و فرماندهان منطقه در اروميه برگزار شد، افزود: هرگونه تلاش براي ناامن سازي مرزهاي ايران از سوي هر گروه يا کشور با اقدامات پيش دستانه و تهاجمي شديد همراه خواهد بود.

وي اضافه کرد: اجازه نخواهيم تا سردمداران بي ثبات سازي و مزدوران آنان امنيت مردم و ثبات منطقه را مخدوش کنند.وي بيان کرد: در 2 سال گذشته گروهک هاي ضد انقلاب که از سوي برخي کشورهاي منطقه اي و فرامنطقه اي حمايت و پشتيباني مي شوند، تلاش زيادي براي ناامن کردن مرزهاي شمال غرب کشور داشتند که با هوشياري و شدت عمل نيروهاي مسلح و دستگاه هاي امنيتي ناکام ماند.

معاون روستايي بنياد مسکن:

موافقت سازمان برنامه با افزايش سقف تسهيلات مسکن روستايي به 40 ميليون تومان

معاون بازسازي مسکن روستايي بنياد مسکن از پيشنهاد افزايش سقف تسهيلات ساخت مسکن روستايي تا 45 ميليون تومان خبر داد و گفت:‌سازمان برنامه با افزايش سقف تا 40 ميليون تومان موافقت کرده اما بانک مرکزي با سقف 35 ميليون تومان موافق است.

عزيز‌الله مهديان در گفت‌وگو با فارس، در پاسخ به اين سؤال خبرنگار فارس که پرسيد با توجه به افزايش قيمت مصالح ساختماني و قانون افزايش سالانه 15 درصد به سقف تسهيلات مسکن روستايي آيا پيشنهاد افزايش سقف وام به دولت ارائه خواهد شد يا خير؟
گفت: بنياد مسکن پيشنهاد رسمي خود را تا سقف 45 ميليون تومان ارائه کرده است اما سازمان برنامه و بودجه افزايش سقف تسهيلات تا 40 ميليون را قبول کرده و بانک مرکزي تا سقف 35 ميليون را پذيرفته است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي