جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/12/23 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 6076

 شهردار تبريز:
 ضلع جنوبي گجيل؛ در اختيار دستفروشان باغ‌ گلستان 

 تبريز-توفيقي

شهردار تبريز سامان‌دهي بازار گجيل را از اقدامات موثر در روان‌سازي ترافيک و رونق اقتصادي اين بازار خواند و گفت:با اجراي اين طرح، در آينده‌اي نزديک، معضل دستفروشي باغ گلستان نيز برطرف مي‌شود.ايرج شهين‌باهر از آخرين مراحل طرح سامان‌دهي بازار گجيل بازديد کرد و در جريان روند تملک، آزادسازي و نحوه انتقال دستفروشان به اين محل قرار گرفت.

وي در حاشيه اين بازديد، با اشاره به اهميت بازار گجيل اظهار داشت:بازارچه قديمي گجيل، از بازارهاي قديمي و پرتراکم شهرمان است؛ اين امر نشان‌دهنده ارزش و اعتمادي است که شهروندان از گذشته، براي اين بازارچه قائل‌اند.

شهردار تبريز به وجود برخي فضاهاي بلاتکليف و ناکارآمد در اطراف اين بازار اشاره و خاطرنشان کرد:در چند سال گذشته، با تلاش‌هاي شهرداري منطقه 4، اقدامات کارسازي براي تقويت بافت گجيل صورت گرفته و نهايتاً به ضلع جنوبي بازارچه رسيده ‌است.شهين‌باهر از برنامه شهرداري براي انتقال دستفروشان باغ گلستان به گجيل خبر داد و افزود:ضلع جنوبي بازارچه گجيل، با پايان عمليات تملک و آزادسازي، در اختيار دستفروشان باغ گلستان قرار مي‌گيرد.

وي اظهار اميدواري کرد، با تلاش شهرداري منطقه 4، قسمت‌هاي باقي‌مانده گجيل در ضلع جنوبي، هرچه سريع‌تر تملک و آزادسازي شوند.

شهردار تبريز با بيان اينکه شهرداري، مصمم به حمايت اصولي و قانون‌مند از دستفروشان است، تصريح کرد:اميدواريم با تدابيري که شهرداري در اين خصوص انديشيده، شاهد کسب‌وکار بي‌دغدغه دستفروشان و در عين حال، تردد آسان و ترافيک روان در سطح شهر باشيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي