جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/01/27 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 6090

 مركز سنجش پزشكي اعلام كرد؛
 جزئيات ثبت نام مجدد در آزمون دکتري تخصصي پزشکي  

 مهلت جديد ثبت‌نام و ويرايش اطلاعات آزمون دکتري تخصصي علوم پايه پزشکي و بهداشت، دندانپزشکي و داروسازي سال 98 از 22 ارديبهشت آغاز مي‌شود.

بر اساس اعلام مركز پزشكي كشور، با توجه به تغيير زمان آزمون دکتري تخصصي (Ph.D) و دکتري پژوهشي رشته‌هاي علوم پايه پزشکي و بهداشت، دندانپزشکي و داروسازي سال 98، مهلت ويرايش و ثبت‌نام مجدد در ارديبهشت‌ماه در نظر گرفته شد.

زمان برگزاري آزمون

زمان آزمون دکتري تخصصي (Ph.D) و دکتري پژوهشي رشته‌هاي علوم پايه پزشکي و بهداشت، دندانپزشکي و داروسازي سال 98 به‌منظور کمک به متقاضيان شرکت در آزمون دکتري تخصصي ساکن در مناطق درگير با سيل اخير از 12 و 13 ارديبهشت به 30 و 31 خردادماه سال جاري تغيير کرد.

آزمون کتبي تمامي رشته‌هايي که روز 12 ارديبهشت 98 برگزار مي‌شد به روز پنجشنبه 30 خرداد 98 و آزمون کتبي رشته‌هايي که روز 13 ارديبهشت برگزار مي‌شد نيز به روز جمعه 31 خرداد 98 منتقل شد.

مهلت جديد براي ثبت‌نام و ويرايش اطلاعات داوطلبان آزمون دکتري تخصصي (Ph.D) و دکتري پژوهشي رشته‌هاي علوم پايه پزشکي و بهداشت، دندانپزشکي و داروسازي در نظر گرفته شده است و داوطلبان از روز يکشنبه 22 ارديبهشت تا پايان وقت اداري روز دوشنبه 23 ارديبهشت 98 مي‌توانند در اين آزمون ثبت‌نام و يا اطلاعات خود را ويرايش کنند.

نكته مهم:

همچنين داوطلباني که تاکنون موفق به اخذ مدرک زبان معتبر نشده‌اند مي‌توانند در دوره 52 آزمون زبان انگليسي وزارت بهداشت MHLE که در 12 ارديبهشت 98 برگزار مي‌شود شرکت کنند و نمره لازم را کسب کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي