جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/01/27 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 6090

 شرايط تمديد ثبت نام مجدد آزمون دستياري دندانپزشکي 

 به دنبال درخواست داوطلبان فرصت ثبت‌نام در سي و سومين دوره آزمون پذيرش دستيار در رشته‌هاي تخصصي دندانپزشکي به مدت دو روز در 30 و 31 ارديبهشت 98 تمديد شد.بر اساس اعلام مركز سنجش پزشكي، با توجه به اتمام مهلت ثبت‌نام آزمون دستياري دندانپزشکي سال 1398 و درخواست تعداد زيادي از داوطلبان، فرصت مجدد جهت ثبت‌نام در نظر گرفته شد.

زمان ثبت‌نام

داوطلباني که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند و همچنين افرادي که نياز به ويرايش اطلاعات يا تکميل مدارک خود دارند، مي‌توانند از ساعت 10صبح 30 ارديبهشت تا ساعت 24 روز 31 ارديبهشت 98 نسبت به ثبت‌نام، ويرايش يا تکميل مدارک خود اقدام کنند.مرکز سنجش آموزش پزشکي تأکيد کرده است اين مهلت به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد.

سي و سومين دوره آزمون پذيرش دستيار در رشته‌هاي تخصصي دندانپزشکي ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 6 تيرماه 98 به‌طور هم‌زمان در دانشگاه‌هاي علوم پزشکي مستقر شهر تهران، اصفهان، بابل، تبريز، شيراز، کرمان، مشهد، يزد و همدان برگزار مي‌شود.

زمان توزيع كارت

کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت 18 روز دوشنبه 3 تير 98 از طريق سايت مرکز سنجش آموزش پزشکي در اختيار داوطلبان قرار مي‌گيرد و هر داوطلب موظف به پرينت کارت خود از روي سايت است. براي ورود به جلسه‌ي آزمون، همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت ملي ضروري است.

بر اساس مصوبات سي و پنجمين نشست شوراي آموزش دندانپزشکي و تخصصي در مورد بودجه‌بندي سؤالات، ضرايب دروس و تراز نمرات آزمون دستياري دندانپزشکي، در آزمون سال 1398 رعايت خواهد شد.

نحوه طراحي سؤالات

بودجه‌بندي سؤالات: 30 سؤال از درس پروتزهاي دنداني، 20 سؤال از هر يک از دروس آسيب‌شناسي دهان و فک و صورت، ارتودانتيکس، اندودانتيکس، پريودانتيکس، بيماري‌هاي دهان و فک و صورت، جراحي دهان و فک و صورت، دندانپزشکي ترميمي، دندانپزشکي کودکان، راديولوژي دهان و فک و صورت و زبان انگليسي و 10 سؤال از دروس دندانپزشکي جامعه نگر و مواد دنداني (مجموع: 250 سؤال)

نتايج اوليه و اسامي واجدان شرايط پذيرش (احراز حداقل 50 درصد نمره آزمون)، پس از آماده شدن توسط مرکز سنجش آموزش پزشکي، از طريق سايت اعلام خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي