جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/01/27 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 6090

 فرزين رشيد‌ارده مسئول امور ايثارگران و معاونت بانك ملي گيلان:
 تجليل از جانبازان عزيز خصوصاً حل مشكلاتشان هميشه سرلوحه امور است چون اين خواست مديريت مردمي بانك ملي مي‌باشد 

 
رشيدارده مسئول امور ايثارگران بانك ملي گيلان به مناسبت روز جانباز از كاركنان جانباز بانك ملي تقدير به عمل آورد و در يك گفتگوي اختصاصي عنوان كرد و گفت: چه خوب فرمودند كه شهدا محفل بشريت هستند . جانبازان و ايثارگران هم شهداي زنده هستند و آناني كه در خط مقدم جبهه به دفاع از كيان و ناموس و خاك مقدس ايران عزيز دفاع كردند بايد هميشه مورد تجليل و تقدير قرار گيرند.

معاونت بانك ملي گيلان همچنان افزود شهدا و جانبازان عزيز ما با رشادت‌هاي خود ثابت كردند كه براي دفاع از ميهن اسلامي بايد جان و مايه اصلي حيات را در طبق اخلاص گذاشت و دليرانه راه شهادت را طي كرد تا اينكه سرافرازي و امنيت كشور عزيزمان هميشه محفوظ و پايدار باشد البته در اين راستا خانواده‌هاي عزيزشان نيز مشكلات و رنج‌هاي زيادي را متحمل شدند. امّا آنان با خداي خود معامله كردند براستي اگر پذيرش واژه مقدس دين و خداباوري نبود كدامين انديشه مي‌توانست آتش و مرگ و ايثار را پذيرا باشد: آري رشيدارده معاونت مردمي بانك ملي گيلان كه مسئوليت امور ايثارگران را نيز به دوش دارد خود از خانواده معظم شهدا مي‌باشد. او هم زخمي از جنگ تحميلي دارد امّا هيچگاه لب به گلايه باز نمي‌كند او هميشه كم حرف مي‌زند امّا بيشتر تلاش مي‌كند تا در جهت مردم خصوصاً ايثارگران و جانبازان عزيز و خانواده‌هاي معظم شهدا گام بردارد چون معتقد است كه دلجويي و همزباني با مردم يك عبادت است و هيچگاه نبايد از مردم جدا باشيم چون هر چي داريم از مردم است.

شايان ذكر است در روز جانباز پاي صحبت موسي حسينعلي‌زاده يكي از جانبازان 60 درصدي كه مديريت طرح و مطالعات سازماني بانك ملي گيلان را به دوش دارد به گفتگو نشستيم و از ايشان خواستيم تا در خصوص مشكلات خود بگويد و همچنين گوشه‌اي از خاطرات جنگ تحميلي را تعريف كنند.

حسنعلي‌زاده گفت در زمان جنگ جلوي كوه آتشي كه صدام كافر براي رزمندگان اسلام راه انداخت پيش رفتيم و همه جانبازان عزيز و شهداي گرامي ايران با ا يمان و خلوص نيت در مقابل كفر ايستاديم و حتي انتظار حمايتي را هم نداشتيم. امّا در حال حاضر نبايد ما را تنها بگذارند و همچنان نبايد هيچ گاه از حجب و حياي اين عزيزان برداشت ديگري شود كه اصلاً زيبنده نيست چون اگر امروز ما از امنيت خوبي برخورداريم دليلش اين است كه ديروز جوانان عزيز ما جان عزيزشان را فداي حفظ امنيت كردند. پس هيچگاه نبايد مردان ديروز وطن ما امروز براي گرفتن حق قانوني خود در مضيقه باشند، آري با هزاران درد و گرفتاري پسرم موفق به اخذ فوق‌ليسانس شد متأسفانه هر جا رفتم و هر كاري كردم آخر نتوانستم من جانباز براي پسرم كاري جور كنم تا اينكه بناجار براي پيدا كردن كار به تهران پناه برد و البته اين در شرايطي است كه طبق قانون ماده 48 همه جانبازان در هر دستگاهي شاغل هستند مي‌توانند يکي از اولادشان را در همان تشكيلات جذب كند متأسفانه نمي‌دانم چرا اين قانون رعايت نمي‌شود به هر حال من جانباز 60 درصدي عصاي پيري خود را از دست دادم اميدوارم اين دردنامه به گوش رهبر معظم كه خود يك جانباز مي‌باشد برسد تا شايد به داد ما جانبازان شهرستاني برسند.

فرزين رشيد‌ارده مسئول امور ايثارگران و معاونت بانك ملي گيلان همچنان افزود اين انسان‌‌هاي پاك كه از خطرات زيادي گذشتند در گوشه دل و قلب‌شان هيچ تيرگي و سياهي وجود ندارد كه البته بايد بيشتر مورد توجه قرار گيرند چون در سختي‌ها همواره پشتيبان نظام مقدس جمهوري اسلامي بودند و اكنون هم نبايد براي گرفتن حق قانوني خود در مضيقه باشند

فرزين رشيد‌ارده در پايان افزود خوشبختانه در رأس بانك ملي ايران شخصيتي به نام حسين زاده مديري كاردان و دلسوز به انقلاب اسلامي حضور دارد كه خوشبختانه با انتخاب جناب آقاي اميري مديري پرتوان و مردمي در رأس بانك ملي گيلان توانسته است تا در خصوص همدلي و همزباني و رضايتمندي مردم گام بزرگي بردارند چون آقاي اميري نيز يکي از مديران مردمي و کاردان اين ديار است که در همه جلسات در اين خصوص تأكيد فراواني دارد و از طرفي در زمينه رفع مشكلات ايثارگران و جانبازان و خانواده‌هاي شهدا از هيچ كوششي دريغ ندارند و هيچ گاه غافل نيستند.

رشت – سيد اكبر خوشحال


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي