جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/02/29 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 6116

 خبــر 

 مدير امور اعتباري بانک مسکن اعلام کرد:

تشکيل کارگروه ويژه تعيين تکليف مسکن مهر

بانک مسکن - مدير امور اعتباري بانک مسکن از تشکيل کارگروه ويژه به منظور تعيين تکليف واحدهاي مسکن مهر خبر داد.

محمد حسن علمداري، مدير امور اعتباري بانک مسکن در گفت و گو با پايگاه خبري بانک مسکن-هيبنا، اعلام کرد: با دستور وزير راه و شهرسازي و به منظور تعيين تکليف واحدهاي باقي مانده مسکن مهر و همچنين تسريع در روند تکميل و اتمام اين پروژه،کارگروهي تشکيل شده است.

وي افزود: ماموريت اين کارگروه مطابق با دستور وزير راه وشهرسازي پيگيري تاکيدات وزير در راستاي تعيين تکليف پروژه‌هاي مسکن مهر و اجرايي کردن تصميمات در اين زمينه است.

علمداري خاطرنشان کرد: جلسه‌اي به همين منظور با حضور وزير راه وشهرسازي و مسوولان ساير نهادها و دستگاه‌هايي که به هر نحو در اجراي پروژه مسکن مهر مشارکت داشته و دارند برگزار شد که در اين جلسه قرار شد با تشکيل کارگروهي هر کدام از مسوولان و دستگاه‌هاي مرتبط با موضوع مسکن مهر با شناسايي چالش‌ها و موانع موجود در مسير تکميل، اتمام و بسته شدن پرونده پروژه مسکن مهر ، در تسريع اقدامات مورد نياز در اين زمينه همکاري کنند.

وي با بيان اينکه هر کدام از ارگان‌هاي مسوول ماموريت يافته‌اند به صورت جداگانه نسبت به آسيب‌شناسي موضوع اقدام کنند و به صورت مستقل گزارشي از چالش‌ها، اقدامات و راهکارهاي تعيين تکليف مسکن مهر تهيه کنند، خاطرنشان کرد: بانک مسکن در نقش تامين کننده منابع مالي مورد نياز براي پروژه مسکن مهر و به عنوان نهاد پرداخت کننده تسهيلات ساخت اين واحدها نيز يکي از اعضاي اين کارگروه است؛ بنابراين بنا داريم تا با آسيب‌شناسي موضوع گزارشي از چالش‌ها و موانع موجود در اين مسير تهيه کنيم؛ همچنين مقرر است در اين آسيب‌شناسي راهکارهاي تعيين تکليف مسکن مهر از سوي هرکدام از ارگان‌هاي مسوول استخراج و در اين کارگروه در حضور وزير راه وشهرسازي ارايه شود.

تکميل زنجيره اعتماد، با استفاده از گشايش اعتبار اسنادي داخلي بانک پاسارگاد

بانک‌پاسارگاد با ارائه خدمات گشايش اعتبار اسنادي داخلي ضمن اعتمادسازي ميان طرفين قرارداد کليه شرايط لازم براي انجام معامله بدون ريسک را براي خريداران و فروشندگان داخلي فراهم مي‌کند.

به گزارش روابط‌عمومي بانک ‌پاسارگاد، خسرو رفيعي مشاور مديرعامل و مدير روابط‌عمومي بانک‌پاسارگاد ضمن اعلام اين خبر گفت: انجام معامله بين خريدار و فروشنده در فضاي قابل اعتماد و بدون ريسک، امري بسيار مهم در فعاليت‌هاي تجاري و اقتصادي است که با ارايه خدمات گشايش اعتبار اسنادي داخلي توسط بانک پاسارگاد محقق شده‌است.

وي ادامه داد: خريداران با بهره‌مندي از اين خدمات مي‌توانند از مزايايي نظير تأمين کالا يا مواد اوليه با حداقل نقدينگي، دريافت اعتبار با کارمزد کمتر از تسهيلات، و پرداخت وجه به فروشنده بعد از اجراي کامل تعهدات توسط ايشان برخوردار شوند. فروشندگان نيز ضمن اعتماد به خريدار از دريافت کامل مبلغ قرارداد فروش، اطمينان حاصل مي‌کنند.

رئيس مرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر:

آينده روابط عمومي ها با اثبات نقش در حوزه مسئوليت اجتماعي رقم مي خورد

بانک شهر - رئيس مرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر در يادداشتي به مناسبت 27 ارديبهشت، روز ملي ارتباطات، تاکيد کرد:آينده روابط عمومي ها با اثبات نقش خود در حوزه مسئوليت اجتماعي رقم مي خورد.به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر، در يادداشت حميدرضا عظيمي رئيس مرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر آمده است:روابط عمومي يک پديده جهاني در حال ظهور است ، تجارت و فعاليت هاي تجاري با قدرت به سمت جهاني شدن پيش مي رود. بازارها بيش از پيش به هم گره خورده اند و شرکت ها ، سازمان ها و دولت ها با مسائل ارتباطي درآميخته شده اند .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي