جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/03/21 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 6132

 نهادهاي مالي 

 بانک صادرات با تمامي ظرفيت از صنعت و توليد کشور حمايت مي‌کند

بانک صادرات - مديرعامل بانک صادرات ايران در بازديد از شهرک صنعتي ماموت، طرح «طراوت» را يکي از مهمترين طرح‌هاي اين بانک براي حمايت از صنايع بزرگ کشور در سال جاري عنوان و آمادگي بانک صادرات ايران را براي تامين مالي طرح‌هاي توسعه پروژه‌هاي اين مجموعه اعلام کرد.

به گزارش ايلنا، حجت‌اله صيدي طي بازديدي از شهرک صنعتي ماموت و نشست با مديران اين مجموعه، ظرفيت‌ها و قابليت‌هاي اين بانک براي ارائه خدمات مالي و بانکي را برشمرد و گفت: موفقيت شرکت‌ها و بنگاه‌هاي بزرگي چون ماموت مايه افتخار صنعت کشور بوده و مالکيت دارايي‌هاي بزرگ در سطح کلان متعلق به کل کشور است و همه در قبال آن احساس مسئوليت مي‌کنند چراکه اين مجموعه براي کشور ارزش افزوده ايجاد مي‌کند و در واقع ثروت کشور است و دراين راستا بانک صادرات ايران آمادگي دارد با تمامي ظرفيت از طرح‌هاي توسعه‌اي و صادرات اين شرکت پشتيباني کند.

وي اظهار کرد: در بحث ارز در همه عرصه‌ها و همه جاي دنيا نيازهاي اين مجموعه تامين خواهد شد. اين آمادگي وجود دارد تا جهت افزايش خط اعتباري نيز حمايت‌هاي ويژه‌اي از توليد صورت گيرد.

صيدي تصريح کرد: بانک صادرات ايران فارغ از سودآوري‌، به دنبال حمايت از صنعت است و از اين رو با انعطاف‌پذيري به دنبال حل مشکلات توليد هستيم.

دريافت کد تخفيف خريد محصولات پاکشوما از باشگاه مشتريان بانک رفاه

بانک رفاه - در راستاي حمايت از توليدات داخلي، اعضاي باشگاه مشتريان بانک رفاه مي‌توانند از کدهاي تخفيف خريد محصولات شرکت پاکشوما بهره‌مند شوند.به گزارش ايلنا، مشتريان بانک رفاه مي‌توانند از تاريخ 98.3.18 با مراجعه به وب سايت باشگاه مشتريان بانک رفاه به نشاني اينترنتيhttp://club.rb24.ir و ثبت نام، کدهاي تخفيف اختصاص داده شده را دريافت کنند.اعضاي فعلي باشگاه نيز از طريق ورود به حساب کاربري باشگاه امکان دريافت کدهاي مذکور را دارند.

اعتبار تخفيف اختصاص داده شده 3.5 درصد بر روي تمامي محصولات پاکشوما بوده و تا تاريخ 98.6.31 قابل استفاده است.

ستاد اقامه نماز بانک ملي شايسته تقدير ويژه شناخته شد

بانک ملي - ستاد اقامه نماز بانک ملي ايران به عنوان دستگاه شايسته تقدير ويژه در سال 97 از سوي ستاد اقامه نماز استان تهران انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومي بانک ملي ايران، در راستاي اجراي فرامين مقام معظم رهبري و اجرايي کردن دستورالعمل ارزيابي سازمان هاي اداري و استخدامي کشور، عملکرد دستگاه هاي اجرايي در زمينه توسعه و ترويج فرهنگ اقامه نماز از طريق بازديدهاي حضوري، مستندات و سامانه سجاده اقامه نماز استان تهران مورد ارزيابي قرار گرفت.

بر اين اساس ستاد اقامه نماز بانک ملي ايران طي 11 سال اخير به جهت پيشرفت در ترويج فرهنگ اقامه نماز و برنامه ريزي، پيگيري و نظارت بر نمازخانه هاي تحت پوشش در استان ها و برنامه ريزي هاي انجام شده، علاوه بر اينکه هر سال شايسته تقدير معرفي شد، براي چهارمين سال متوالي به عنوان دستگاه شايسته تقدير ويژه انتخاب شده است.

نقش موثر بانک مسکن در بازآفريني مناطق بافت فرسوده و ناکارآمد شهري

بانک مسکن - بانک مسکن توانسته با پشتيباني از اجراي طرحهاي دولت در بازآفريني، بازسازي و مقاوم سازي بخش مسکن و ساختمان روستايي و شهري براي اقشار کم درآمد با همکاري بنياد مسکن و راه و شهرسازي نقش موثري ايفا نمايد.

به گزارش پايگاه خبري بانک مسکن- هيبنا،سلمان داشاد مدير شعب استان در نشست مشترکي که با حضور مدير و معاونان اداره کل راه و شهرسازي زنجان برگزار شد با بيان اين مطلب، بانک مسکن را تنها بانک دولتي، تخصصي و عامل در بخش مسکن نام برد که توانسته با تجربه ديرينه خود خدمت رسان اقشار مختلف کشور باشد.

مدير شعب استان با عنايت به منويات مقام معظم رهبري در نامگذاري شعار سال با عنوان "رونق توليد" و اين که هر دو سازمان در بخش مسکن و ساختمان فعاليت هم سويي دارند گفت : با رونق گرفتن بخش مسکن و ساختمان که به صورت مستقيم و غير مسقيم با چندين شغل در ارتباط است، اهميت به سزايي در اقتصاد کشور و رونق توليد داشته که در اين رابطه اين مديريت از همکاري با همه سازمانها و ارگانهاي دولتي به منظور توسعه خدمت رساني به مشتريان و تمامي اقشار جامعه استقبال مي کند.

وي با تشريح شرايط تسهيلات بافت فرسوده و ساير تسهيلات و خدمات متنوع بانک افزود : براي کارکنان بانک مسکن مايه افتخار و مباهات است که در خدمت رساني به هموطنان در بخش مسکن و يا ساير خدمات بانکي کمک به سزايي داشته باشند. به همين منظور در ارايه خدمات بانکي به همشهريان عزيز زنجاني اعلام آمادگي نمود.

بانک پاسارگاد ساخت 16 مدرسه در مناطق سيل‌زده استان لرستان را آغاز کرد

بانک پاسارگاد - کلنگ 16 مدرسه در مناطق سيل‌زده استان لرستان با حضور امام جمعه پل دختر، معاون استاندار لرستان، مديرکل آموزش و پرورش لرستان، عضو هيئت‌عامل، مديران و مسئولان بانک پاسارگاد به زمين زده شد.

به گزارش روابط‌عمومي بانک پاسارگاد، کلنگ 2 مدرسه در منطقه معمولان و پل‌دختر به نمايندگي از 16 مدرسه‌ي در دست ساخت اين استان، به زمين زده شد که در مجموع 50 کلاس درس براي دانش‌آموزان مناطق سيل‌زده فراهم خواهد کرد. در اين مراسم آقايان حجت‌الاسلام سيد محسن موسوي امام جمعه پل‌دختر، مهندس مرادپور معاون عمراني استاندار لرستان، زيني‌وند مديرکل آموزش و پرورش لرستان، دوستي عضو هيئت‌عامل بانک پاسارگاد و مديران و مسئولان اين بانک حضور يافتند.

امام‌جمعه پل‌دختر، با اشاره به اقدامات انجام شده در مناطق‌سيل‌زده، عنوان کرد: از اينکه بانک پاسارگاد در امر آموزشي اين ميزان احساس مسئوليت مي‌کند و آموزش و پرورش را زيربناي توسعه کشور مي‌داند، قدرداني مي‌کنيم و مردم قدرشناس و شهيدپرور استان لرستان از اين بابت از بانک پاسارگاد تشکر مي‌کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي