جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/03/21 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 6132

 خبـــرنامه 

 آمادگي پوگبا براي بازگشت به يوونتوس

کدام بازيکنان به فروش خواهند رسيد؟

تامين منابع مالي براي بازگرداندن پوگبا، يووه را وادار به فروش چند بازيکن خود خواهد کرد.

پل پوگبا هافبک فرانسوي منچستريونايتد از وضعيت خود در انگلستان ناراضي است. شيوه برخورد هواداران، باشگاه و رسانه ها با او، پوگبا را بيش از گذشته دل زده کرده است. پوگبا به شکل پيوسته به تورين سفر مي‌کند و آخرين بار در ماه مي براي مراسم خداحافظي آندره‌آ بارزالي در اين شهر ديده شد؛ مراسمي که البته با مراسم قهرماني يووه در سري آ نيز همراه شده بود.

اکنون رسانه ايتاليايي گزارش داده که 3 سال بعد از انتقال 105 ميليون يورويي پوگبا از يوونتوس به منچستريونايتد، اکنون هافبک 26 ساله براي بازگشت به مسئولان باشگاه توريني چراغ سبز نشان داده است. اما بازگرداندن پوگبا قطعا يووه را وادار به فروش چند بازيکن خود خواهد کرد.

در اين بين، واگذاري بازيکناني در اولويت خواهد بود که به تازگي با افت ارزش مواجه شده يا جايي در برنامه هاي سرمربي آينده اين باشگاه، احتمالا مائوريتسيو ساري، نخواهند داشت. توتومرکاتو از ماريو مانژوکيچ، داگلاس کاستا، خوان کوادرادو، ماتيا پرين و ژائو کانسلو به عنوان بازيکناني نام برده که يووه قصد دارد با فروش آن ها درآمدزايي کند. توتومرکاتو پيش بيني کرده که يووه با فروش اين بازيکنان به درآمدي در حدود 98 ميليون يورو برسد.

در بين بازيکنان نام برده، ژائو کانسلو بازيکني است که مي‌تواند بيشترين منابع مالي را براي يووه فراهم کند. جنگ دو باشگاه شهر منچستر براي کشاندن او به ليگ برتر ممکن است قيمت او را از مرز 50 ميليون يورو هم بالاتر ببرد. در صورت محقق نشدن انتقال پوگبا، يووه مي‌تواند پول فراهم شده را در جهت خريد ماتياس ده‌ليخت سرمايه گذاري کند.

ديگر بازيکني که در راه حضور در يوونتوس است، مائورو ايکاردي آرژانتيني است. يووه با ايده اينتر جهت معاوضه ايکاردي با ديبالا موافق نيست اما از آن جايي که ايکاردي در برنامه هاي کونته جايي ندارد، اينتر مجبور است به هر طريق ممکن ستاره آرژانتيني خود را-حتي با قيمتي پايين تر از ارزش واقعي اش-به فروش برساند. يووه هم قصد ندارد چنين فرصتي را (خريد ايکاردي زير قيمت) از دست بدهد.

ورود مهاجمي نظير ايکاردي به معناي پايان دوران گونزالو هيگواين در يوونتوس خواهد بود. مهاجم آرژانتيني بيانکونري که فصل قبل را به شکل قرضي در ميلان و چلسي گذرانده، به نظر آينده اي در تورين نخواهد داشت. توتواسپورت از رم به عنوان مقص احتمالي هيگواين ياد کرده است.

سبد خريد احتمالي تراکتورسازي

از استقلالي‌ها تا رضاييان

مديران باشگاه تراکتور سازي تبريز گزينه هاي مختلفي را به منظور تقويت اين تيم مد نظر قرار داده اند.

باشگاه تراکتورسازي تبريز از روزهاي گذشته مذاکراتي را با مربيان و بازيکنان مختلف انجام داده است که طي روز هاي آينده به جمع سرخ پوشان تبريزي ملحق مي شوند.

در روز هاي گذشته نيز رشيد مظاهري دروازه‌بان فصل گذشته تيم ذوب‌آهن اصفهان، محمدرضاخانزاده مدافع مياني سابق تيم الاهلي قطر، سعيد مهري هافبک فصل گذشته تيم ماشين سازي و مهدي تيکدري مهاجم فصل گذشته تيم مس کرمان به اين تيم پيوسته بودند.

شنيده ها از تبريز حاکي از اين موضوع دارد که علي کريمي، وريا غفوري و آياندا پاتوسي، بازيکنان فصل گذشته تيم استقلال و رامين رضاييان، بازيکن الشحانيه قطر در سبد خريد اين تيم تبريزي قرار دارند که بايد منتظر نتيجه نهايي مذاکرات باشيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي