جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/03/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6134

 آغاز ثبت نام در دوره پودماني مجازي پزشکي خانواده 

 
فراخوان ثبت نام در نخستين دوره پودماني مجازي پزشکي خانواده ويژه پزشکان عمومي و دستياران پزشکي خانواده آغاز شد.به گزارش ايرنا، نخستين فراخوان ثبت نام و پذيرش دوره پودماني مجازي پزشکي خانواده در خرداد ماه سال جاري به دانشگاه‌هاي علوم پزشکي کشور ابلاغ شد. پزشکان عمومي و پزشکان خانواده شاغل در معاونت‌هاي بهداشت و درمان تحت پوشش دانشگاه‌هاي علوم پزشکي کشور مي‌توانند با هماهنگي دانشگاه محل خدمت خود در اين دوره شرکت کنند.

دوره پودماني مجازي پزشکي خانواده با همکاري معاونت آموزشي و معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي و دانشگاه علوم پزشکي مجازي به صورت مجازي برگزار و به شرکت کنندگان اين دوره، گواهي معتبر اعطا مي‌شود.

براي اين دوره پودماني امتيازاتي چون افزايش سرانه پرداختي پزشک خانواده، اولويت در جذب نيرو و احتساب اين دوره به عنوان بخشي از تحصيلات تخصصي پزشکي خانواده در نظر گرفته شده است.

پزشکان عمومي و خانواده اصلي ترين گروه هدف

آن گروه از پزشکان عمومي که ارتباط استخدامي، قراردادي و طرحي با دانشگاه‌هاي علوم پزشکي کشور داشته و اکنون به عنوان پزشک خانواده در نظام سلامت فعلي کشور اشتغال دارند، از اصلي ترين گروه‌هاي هدف در برگزاري دوره پودماني مجازي پزشکي است.

همچنين گروهي از پزشکان عمومي که ارتباط استخدامي و قراردادي با دانشگاه‌هاي علوم پزشکي کشور دارند و در حال حاضر به عنوان پزشک خانواده در نظام سلامت فعلي کشور شاغل نيستند، امکان شرکت در اين دوره را دارند.سومين گروه هدف اين طرح، پزشکان عمومي هستند که رابطه استخدامي و قراردادي با دانشگاه‌هاي علوم پزشکي کشور ندارند و به عنوان داوطلب آزاد مي‌توانند در اين دوره ثبت نام کنند.

نحوه ثبت نام از طريق وب سايتwww.vums.ac.ir و حداکثر تا تاريخ 10 تيرماه 98 است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي