جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/03/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6134

 از هواداران استقلال تشکر مي‌کنم
 استراماچوني: با هم به سوي يک رويا پيش مي‌رويم 

 سرمربي پيشين تيم فوتبال اينتر به پيام خوشامدگويي باشگاه استقلال واکنش نشان داد.آندره‌آ استراماچوني سرانجام پس از کش‌وقوس‌هاي فراوان با باشگاه استقلال به توافق رسيد و قرار است اين مربي ايتاليايي که سابقه هدايت تيم‌هايي همچون اينتر ايتاليا، اسپارتا پراگ جمهوري چک و پاناتينايکوس يونان را دارد، با قراردادي دو ساله هدايت آبي‌پوشان تهراني را برعهده بگيرد. استراماچوني 43 ساله با انتشار نامه خوشامدگويي باشگاه استقلال در صفحه شخصي خود در شبکه اجتماعي «اينستاگرام» نيز آغاز ماجراجويي‌اش در ايران را رسماً اعلام کرد.

در پيام باشگاه خوشامدگويي باشگاه استقلال به استراماچوني آمده است: «استقلال يکي از بزرگترين و موفق‌ترين باشگاه‌هاي آسيا در کشوري که تاريخ بزرگي دارد، در قلب يکي از بزرگترين پايتخت‌هاي جهان با هواداراني که عاشق تيم‌شان هستند، است. تيمي که کولسئومي 100 هزار نفره (اشاره به ورزشگاه آزادي) دارد و نياز به هدايت تو براي رسيدن به دروازه‌هاي موفقيت دارد. اينجا، دل‌هاي آبي براي دوست داشتن تيمي که يکبار ديگر به دنبال قهرماني در بزرگترين و محبوب‌ترين تورنمنتش در آسيا است، پَر مي‌کشد که مي‌تواند سومين قهرماني اين تيم در آسيا باشد. اينجا تو مي‌تواني هنر ايتاليايي‌ خود را پياده کني، صداي فوتبالي خود در زمين شعر را خلق کني و اجازه دهي ميليون‌ها هوادار در قلبت جاي بگيرند. خوش آمدي اِسترا، ما بايد بهترين‌ها را به خاطر يکديگر شکست دهيم...».

استراماچوني زير اين نامه خوشامدگويي باشگاه استقلال نوشت: «مأموريت جديد، همه با هم. براي درک يک رويا. از هواداران بزرگ استقلال تشکر مي‌کنم. ممنونم».


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي