جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/04/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6157

 نهادهاي مالي 

 دعوت به مجمع عمومي عادي ساليانه بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد - به آگاهي سهامداران محترم مي رساند؛ مجمع عمومي عادي ساليانه سال مالي منتهي به 1397 بانک پاسارگاد (سهامي عام) راس ساعت 9 صبح، روز يکشنبه مورخ 30تيرماه، در محل تالار بزرگ کشور به نشاني: تهران، خيابان دکتر فاطمي، ميدان جهاد، ابتداي خيابان شهيد گمنام، نرسيده به ميدان گلها تشکيل مي گردد.

خدمات ويژه بانک مسکن به روشندلان

بانک مسکن - مسعود ايزدي، مدير امور ارتباطات و حوزه مديريت بانک مسکن از ارايه خدمات ويژه شعب بانک مسکن به هموطنان روشندل در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري بانک مسکن-هيبنا، مسعود ايزدي مدير امور ارتباطات و حوزه مديريت بانک مسکن با اشاره به خدمات ويژه شعب بانک عامل بخش مسکن به روشندلان، اظهار کرد: بانک مرکزي بخشنامه جديدي در خصوص ارايه خدمات ويژه به هموطنان روشندل ابلاغ کرده و بانک مسکن نيز پيرو اين بخشنامه دستورالعمل جديدي به شعب خود ارايه و ابلاغ کرده است.وي افزود: به موجب ابلاغ بخشنامه بانک مرکزي در راستاي تکريم ارباب رجوع و بهره‌مندي مطلوب روشندلان و معلولان از خدمات بانکي، به شعب مختلف بانک مسکن در سراسر کشور دستورالعمل جديدي در راستاي ارايه خدمات به اين گروه از هموطنان ارايه شده است.

وي در توضيح اين بخشنامه جديد توضيح داد: مطابق با دستورالعمل جديد، از اين پس هموطنان روشندل در استفاده از تمامي خدمات بانکي(به جز حساب جاري) با هيچ گونه محدوديتي مواجه نيستند و ملزم به همراه داشتن شخص ديگر نيستند. به اين معنا که هموطنان روشندل در صورت نياز به دريافت خدمات بانکي در صورت مراجعه به شعب بانک مسکن نياز به همراه داشتن شخص ديگري براي انجام امور ندارند و به صورت شخصي با مراجعه به شعب بانک مسکن مي توانند به راحتي خدمات بانکي خود را دريافت کنند.

مدير امور ارتباطات و حوزه مديريت بانک مسکن به بند ديگري از دستورالعمل جديد اين بانک در راستاي ارايه خدمات به روشندلان اشاره کرد و گفت: نابينايان در خصوص استفاده از خدمات حساب جاري در صورتي که رسما مسووليت هاي ناشي از صدور چک را بپذيرند نيازي به معرفي وکيل ندارند.

نسخه ويژه اپليکيشن «بله» با 20 قابليت جديد منتشر شد

بانک ملي - نسخه ويژه اپلکيشن «بله» با عنوان «بله‌فشان» با رويکرد توسعه ابزارهاي پيام‌رساني براي پلتفرم اندرويد و ارائه بيش از20 قابليت جديد منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي بانک ملي ايران، با به روز رساني اپليکيشن بله مي توانيد علاوه بر شرکت در قرعه‌کشي جايزه نقدي سه ‌ميليون توماني و 10 جايزه نقدي 300 هزارتوماني، از 20 امکان جديد نسخه «بله‌فشان» اين اپليکيشن بهره مند شويد.

در نسخه جديد اين اپليکيشن، امکاناتي نظير ايجاد رسانه‌هاي مشترک (فيلم، عکس و ...) در پروفايل شخص، کانال و گروه، خلاصه‌کردن خودکار متن‌هاي طولاني در پيام‌، هشدار امنيتي بازوي بله در صورت ورود فرد ديگر با اکانت کاربر، مشاهده و حذف حافظه‌ اشغال شده توسط فايل، فيلم، مستندات و صوت‌ از قسمت تنظيمات، ويرايش عکس قبل از ارسال، فرستادن فايل اصلي و با کيفيت عکس، ميان بر خريد شارژ و بسته اينترنت براي کاربران فراهم شده است.

پشتيباني از گيف و ارسال فايل‌هاي ويديويي به صورت گيف، پسند (لايک) راحت‌ پست‌هاي کانال، مشاهده تاريخ شناور در هنگام اسکرول در صفحه چت، ايجاد لينک يکتاي هر پست کانال، مشاهده و ارسال استيکرهاي مرتبط با يک ايموجي، ايجاد لينک با عنواني مانند «ادامه مطلب» با استفاده از سه (اپاستروف) براي متن‌هاي طولاني، صداي اعلان مخصوص بله و امکان تغيير آن، پاسخ سريع به پيام با کشيدن آن به سمت چپ، فعال کردن صداي ارسال و دريافت پيام در هنگام گفت و گو، مشاهده يا خلع مديران کانال توسط مالک آن و همچنين ويرايش پست‌هاي آن، ارسال عکس يا هر فايل ديگر به بازوي پشتيباني و بهبود رابط کاربري کارت‌به‌کارت از ديگر امکانات ايجاد شده در بله است.

نسخه جديد اندرويد اپليکيشن بله ( بله‌فشان ) را مي توانيد از کافه بازار يا گوگل‌پلي دانلود کنيد.

ساعات کاري شعب استاني بانک ايران زمين به جز 4 استان به روال قبل بازگشت

بانک ايران زمين - با توجه به ابلاغيه استانداري ها، ساعات کار شعب استاني بانک ايران زمين که در راستاي کاهش مصرف برق تغيير کرده بود به روال قبل بازگشت.

به گزارش ر وابط عمومي بانک ايران زمين ، ساعات کاري شعب استاني بانک ايران زمين که به دليل کاهش مصرف برق و استفاده بهينه در مصرف انرژي تغيير کرده بود. به منظور حفظ کيفيت ارائه خدمت به مردم و مراجعان، به روال قبل فعاليت آن ها از ساعت 7:30 الي 14:30 بازگشت.

لازم به ذکر است، ساعات کار شعب و ادارات 4 استان خوزستان، بوشهر، هرمزگان و سيستان و بلوچستان به دليل شرايط خاص دماي هوا طبق ابلاغيه استانداري هاي اين استان ها براساس ساعات اعلام شده محلي خواهد بود.

مشتريان گرامي مي توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با مرکز ارتباط با مشتريان بانک به شماره 24809 تماس حاصل فرمايند.

ده‌ها خودرو جايزه جشنواره طلايي بانک تجارت وايران کيش

بانک تجارت - دومين مرحله جشنواره طلايي مشترک بانک تجارت و شرکت ايران کيش ويژه مراکز تجاري منتخب کشور آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي بانک تجارت، دومين مرحله از سومين جشنواره طلايي بانک تجارت و ايران کيش در مراکز تجاري استان هاي تهران، البرز، هرمزگان، آذربايجان شرقي، گيلان، خوزستان، خراسان رضوي برگزار مي‌شود.در اين جشنواره که از نيمه تيرماه آغاز و تا هشتم شهريورماه ادامه خواهد داشت، به قيد قرعه به خريداراني که با کارت بانکي خود در مراکز تجاري اين استان‌ها از طريق پذيرندگان داراي پايانه‌هاي فروش شرکت ايران کيش متصل به حساب هاي بانک تجارت خريد کنند، ده‌ها کارت هديه يک ميليون ريالي و همچنين به پذيرندگان ده‌ها جايزه پنج ميليون ريالي اهدا مي‌شود.

جايزه ويژه اين جشنواره اهداي ده‌ها خودروي کيا ريو، داماي ايکس 5 و پژو 206 در مراکز تجاري اين استان ها است که در چهارمين و آخرين مرحله پس از انجام قرعه کشي به برندگان خوش شانس اهدا خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي