جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/04/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6157

 خبـــر 

 اولتيماتوم بيرانوند و عليپور

به ترکيه نمي‌روند؟

علي عليپور و عليرضا بيرانوند پس از پايان ليگ به باشگاه اعلام کردند که علاقه اي به ماندن در اين تيم ندارند و تصميم دارند لژيونر شوند. بيرانوند از تيم هايي از ترکيه و ژاپن و يونان پيشنهاد داشت و همچنين چند تيم ترکيه اي و يوناني به دنبال آقاي گل سرخ ها بودند که مديريت اين باشگاه با لژيونر و جدا شدن اين دو بازيکن مخالفت کرد تا بيرانوند و عليپور راهي تمرينات گروهي شوند. بيرانوند و عليپور تا ظهر امروز منتظر پيشنهاد مالي باشگاه مي مانند و اگر به توافق نرسند به اردوي تيم در ترکيه نخواهند رفت.

محرمي در فهرست انتقال‌هاي قرضي دينامو زاگرب

صادق محرمي، ملي‌پوش ايراني در فهرست انتقال‌هاي قرضي تيم دينامو زاگرب کرواسي قرار گرفت. به گزارش سايت Slobodnadalmacija کرواسي، فرانجيچ، جوژه، باتورينا، گجيرا و دوراسک با تصميم کادر فني تيم دينامو زاگرب با قراردادهاي قرضي در تيم‌هاي ديگري بازي خواهند کرد. صادق محرمي، بازيکن ايراني نيز به احتمال فراوان در اين فهرست قرار مي‌گيرد.

اين رسانه کروات در ادامه نوشت: «صادق محرمي هم‌اکنون گزينه چهارم پست خود پس از استويانوويچ، پينتو و شيتوما است و همين مسئله باعث انتقال قرضي او از سوي تيم دينامو زاگرب به تيم ديگري مي‌شود.» صادق محرمي چند روز قبل در مرحله پاياني اردوي تابستاني تيم دينامو زاگرب در اسلووني مصدوم شد و 4 تا 6 هفته از ميدان دور خواهد بود.

تصميم نهايي پاتوسي

استقلال يا دو تيم اماراتي؟

آياندا پاتوسي هافبک فصل گذشته استقلال که در کشور امارات به سر مي‌برد و علي خطير معاون ورزشي باشگاه استقلال در حال مذاکره با اين بازيکن است تا پاتوسي همچنان آبي‌پوش بماند. اميرحسين فتحي مديرعامل استقلال شب گذشته در اين باره گفته بود: «با پاتوسي در حال مذاکره هستيم و اميدوارم با باشگاه کيپ‌تاون آفريقاي جنوبي به توافق برسيم. پاتوسي يک سال ديگر با ما قرارداد دارد، اما بايد مبلغ رضايتنامه اين بازيکن را مي‌پرداختيم. در تلاش هستيم که اين کار را انجام داده تا پاتوسي در فصل آينده نيز در استقلال باشد. هيئت مديره در تلاش است که مبلغ پول پاتوسي تهيه شود تا از وجود پاتوسي براي فصل آينده استفاده کنيم.»جدا از استقلال، پاتوسي با دو پيشنهاد از تيم‌هاي اماراتي روبه‌رو شده است. عجمان و بني‌ياس تيم‌هايي هستند که مذاکراتشان را با پاتوسي انجام دادند. بني‌ياس به تازگي شفر را به عنوان سرمربي انتخاب کرده و بايد ديد پاتوسي بار ديگر شاگرد اين مربي مي‌شود. بايد منتظر ماند و ديد که اين بازيکن قراردادش را با استقلال تمديد خواهد کرد يا اينکه بازي در ليگ امارات را انتخاب خواهد کرد.

پيشنهاد قطري ها به هافبک پرسپوليس

شبکه الکاس مدعي شد، يک باشگاه قطري درصدد جذب بشار رسن، هافبک عراقي پرسپوليس تهران است. بشار رسن، هافبک جوان تيم فوتبال پرسپوليس تهران که دچار مصدوميت شده بود، در قطر حضور دارد تمرينات اختصاصي انجام مي‌دهد تا در فصل آينده فوتبالي بتواند بدون مشکل بازي کند. او که ستاره تيم ملي عراق هم است، تمرينات بدنسازي را در کمپ اسپاير آغاز کرده تا آماده شروع مسابقات شود.

البته رسن وضعيت مشخصي براي حضور در پرسپوليس ندارد و هر چند علاقه‌مند است در اين تيم بماند، اما ابتدا طلب 40 درصدي از قرارداد سال گذشته اش را مي‌خواهد تا براي حضور در ليگ نوزدهم قراردادش را قطعي کند که تا اين لحظه هنوز اختلاف مديران باشگاه با مدير برنامه‌هاي اين بازيکن حل نشده است.همچنين الکاس قطر مدعي شد بشار رسن با پيشنهاد خوبي از سوي يک تيم قطري روبرو شده و به اين تيم قطري مي‌پيوندد. او که چندي پيش دچار مصدوميت شديدي شد و کتف خود را به تيغ جراحان سپرد، براي ادامه روند درماني به قطر رفته قرار است تا9 روز ديگر به تهران بيايد تا به احتمال زياد ملاقاتي نيز با مديران پرسپوليس داشته باشد.وي که درخشش خوبي در رده باشگاهي و ملي داشت و در جام ملت‌هاي آسيا 2019 نيز براي عراق بازي‌هاي خوبي انجام داد، اعلام کرد، در صورتي که مطالباتش را بگيرد در پرسپوليس خواهد ماند و مشکلي از اين بابت ندارد. البته او با مديران تيم سرخپوش اختلافاتي دارد، اما رسن تخفيفاتي به پرسپوليسي‌ها داده تا در اين تيم ماندني شود، اما شايد با حضور فرشاد احمدزاده و سروش رفيعي، کالدرون احتياجي به بشار نداشته باشد که اين موضوع تا پايان هفته مشخص خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي