جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/05/17 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 6181

 در استان 

 رئيس بنياد مسکن انقلاب اسلامي دماوند:

اختصاص بيش از 500 تن قير يارانه‌اي براي بهسازي معابر روستايي دماوند

دماوند-ايرج صادقعلي

رئيس بنياد مسکن انقلاب اسلامي شهرستان دماوند از اختصاص بيش از 500 تن قير يارانه‌اي براي پروژه‌هاي بهسازي معابر روستايي اين شهرستان خبر داد.محسن حاجي عزيزي در گفت‌وگو با خبرنگار آفرينش اظهار کرد:پروژه اجراي آسفالت و بهسازي معابر روستاي‌هاي شهرستان دماوند از محل قير يارانه‌اي با همکاري دهياري‌ها در حال انجام مي‌باشد.وي افزود:تاکنون حدود 534 تن قير يارانه‌اي براي پروژه‌هاي بهسازي معابر روکش آسفالت روستايي به متراژ 48 هزار متر مربع در روستاهاي اوچونک، جورد، مهرآباد و آيينه‌ورزان اختصاص يافته است.

اين مقام مسئول خاطرنشان کرد: در صورت تزريق اعتبار براي روستاهاي کلاک، زره در، يدره و بولان که تاکنون از اعتبار اجراي طرح هادي بهره نبرده‌اند و روستاهايي که در حاشيه رودخانه قرار دارند همچون هوير و دهنار که بايد گازرساني شوند، در اولويت هستند.وي بيان داشت: برنامه تهيه طرح هادي را به دستور نماينده دماوند و فيروزکوه در مجلس شوراي اسلامي و فرماندار شهرستان دماوند در روستاهاي اسلام‌آباد، کاجان، جابان، حصار و چند روستاي ديگر در بخش رودهن در دستور کار است.

شهرستان دماوند در زمينه صدور سند روستايي جزء شهرستان‌هاي برتر استان تهران است

حاجي عزيزي گفت: دماوند در زمينه صدور سند روستايي نيز در سطح استان تهران جزء شهرستان‌هاي برتر بوده و امسال نيز در بحث روستايي و شهرهاي کمتر از 250 هزار نفر جز برترين‌ها خواهيم بود.رئيس بنياد مسکن انقلاب اسلامي شهرستان دماوند در پايان عنوان کرد:طي سال 97 حدود 500 جلد سند شهري و روستايي صادر شده و براي سال جاري نيز برآوردها حکايت از صدور 250 سند ديگر دارد.

انتشار مقاله کارشناس برق منطقه اي خوزستان در نشريه علمي پژوهشي

اهواز-محمدي

مقاله قائم آقايي کارشناس اداري شرکت برق منطقه اي خوزستان با عنوان تحليل رابطه بين مولفه‎هاي هوش سازماني با خلاقيت کارکنان شرکت برق منطقه اي خوزستان در فصلنامه علمي – پژوهشي مديريت منابع انساني پذيرش شد.در چکيده اين مقاله آمده، در عصر حاضر سرعت تغييرات محيطي به شدت افزايش يافته و اين تغييرات سازمان‏ها را ملزم کرده تا براي ادامه حيات و بقاء در اين فضاي رقابتي خود را با اين تغييرات هماهنگ سازند.

سازمان‏ها براي اين بازسازي نيازمند خلاقيت مي‏باشند و امروزه با اطمينان کامل مي‏توان گفت هوش سازماني مي‏تواند به مديران کمک شاياني کند و آنها را قادر سازد تا با توجه به حافظه‎ي سازماني و خلاقيت کارکنان به نيازها و مشکلات پاسخ گويند.هدف از انجام اين تحقيق، بررسي رابطه بين مولفه‏هاي هوش سازماني با خلاقيت کارکنان شرکت برق منطقه اي خوزستان بوده است.

نتايج به دست آمده از اين مقاله نيز نشان داد که بين متغير خلاقيت سازماني با مولفه‏هاي هوش سازماني رابطه مثبت معناداري وجود دارد.

شايان ذکر است، قائم آقايي که به واسطه انتشار اين مقاله از معاون پژوهش، تحقيقات و فناوري مرکز راهکارهاي توسعه پايدار لوح تقدير گرفته، داراي مدرک کارشناسي ارشد مديريت اجرايي بوده و در حال حاضر مشاور جوان مدير عامل شرکت برق منطقه اي خوزستان است .

شهردار منطقه 2 تبريز:

پروژه مسيرگشايي خيابان عطار نيشابوري؛ در مرحله جدول گذاري

تبريز-توفيقي

شهردار منطقه 2 تبريز گفت:عمليات اجرايي پروژه مسيرگشايي خيابان عطار نيشابوري‌ از سوي شهرداري منطقه 2 تبريز در مرحله جدول گذاري قرار دارد.باقر خوشنواز با عنوان اينکه عمليات مسيرگشايي و تعريض خيابان عطار نيشابوري از سوي نيروهاي حوزه عمران اين منطقه در مرحله جدول گذاري است، افزود:با اتمام عمليات خاکبرداري اين پروژه، انجام جدول گذاري آن با استفاده از جداول دوبل به طول 400 متر به اجرا درآمده است.

خوشنواز در ادامه اظهار داشت: تعريض خيابان عطار نيشابوري به منظور رفع ترافيک شهري و روان سازي عبور و مرور و سهولت رفت و آمد شهروندان ساکن جوار اين مسير و تردد آسان وسايل نقليه عمومي از مسيرهاي کمربندي مياني و گلگشت اجرايي شده است.

به گفته شهردار منطقه 2 تبريز، پروژه تعريض خيابان عطار نيشابوري با احداث پياده رو و آسفالت ريزي تکميل مي‏شود.

با پنج هزار تن آسفالت؛

130محله و خيابان توسط شهرداري منطقه 5 تبريز ساماندهي شد

تبريز-توفيقي

شهردار منطقه 5 تبريز گفت:‌نهضت آسفالت‎ريزي اساسي و لکه گيري در 130خيابان و محله تا پايان تيرماه انجام شده است.مير علي اصغر نساج با اعلام اين مطلب گفت:نهضت آسفالت‏ريزي امسال با نگاه عدالت محورانه در محلات اجرا مي‌شود.وي در ادامه با بيان اينکه پس از تخريب آسفالت معيوب با روش کاتر زني اقدام به زيرسازي و آسفالت‎ريزي اساسي مي‎شود، افزود:آسفالت ريزي با هدف گسترش طرح خدمات محله اي در سطح حوزه اجرا مي‎شود.

شهردار منطقه 5 همچنين در رابطه با عملکرد منطقه در اين زمينه در سال جاري اظهار داشت:با پنج هزار تن آسفالت، 130 محله وخيابان آسفالت ريزي اساسي اجرا شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي