جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/05/23 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 6185

 خبر 

 ديدار سخنگوي جنبش انصارالله يمن وهيئت همراه با رهبر انقلاب اسلامي

محمد عبدالسلام سخنگوي جنبش انصارالله يمن و هيئت همراه با حضرت آيت الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي ديدار کردند.

کرملين: اعتراضات مسکو بحران سياسي ايجاد نکرده است

کاخ کرملين در اولين اظهارنظر درباره ناآرامي‌هاي اخير در روسيه اعلام کرد، يک سري اعتراضات سياسي که در هفته‌هاي اخير در مسکو برگزار شد بحران سياسي در اين کشور ايجاد نکرده است.به گزارش ايسنا، به نقل از خبرگزاري رويترز، اين اعترضات بر سر انتخابات محلي مسکو به بزرگترين جنبش اعترضي در روسيه از زمان اعتراضات 2011 – 2013 تبديل شده است که معترضان در اعتراض به تقلب ادعايي در انتخابات به خيابان‌ها آمدند.ديميتري پسکوف،‌ سخنگوي کرملين در جمع خبرنگاران گفت اقدام خشن پليس در راهپيمايي‌ها توجيه شده است اما مواردي از افراط بيش از حد مورد بررسي قرار مي‌گيرد.

خودداري مقام‌هاي لندن از اظهارنظر درباره آزادي نفت‌کش «گريس 1»

مقام‌هاي انگليس از اظهار نظر در خصوص آزاد شدن نفت‌کش توقيفي در جبل‌الطارق خودداري کردند.به گزارش ايلنا به نقل از رويترز، مقام‌هاي انگليس اعلام کردند که تحقيقات درباره نفت‌کش ايراني گريس 1 موضوعي مهم براي مقام‌هاي جبل‌الطارق است.اين مقام‌ها افزودند که از آنجا که اين تحقيق در حال انجام است، ما قادر به اظهارنظر در اين خصوص نيستيم.

نروژ:تحريم‌هاي آمريکا عليه ايران تنها به دليل انگيزه‌هاي سياسي است

مديرکل شوراي پناهندگان نروژ از تحريم‌هاي آمريکا عليه ايران انتقاد کرد.به گزارش ايلنا به نقل از ميدل ايست مانتيور، «جان ايگلاند» مديرکل مجمع پناهندگان نروژ با انتقاد از تحريم‌هاي آمريکا عليه ايران گفت: پشت اين تحريم‌ها اهداف و انگيزه‌هاي سياسي وجود دارد. اين تحريم‌ها تنها فقيرترين اقشار جامعه را تحت تاثير قرار داده‌ و مانع ارسال کمک‌هاي بشر دوستانه شده است.وي افزود: بانک‌هاي نروژي از مجازات‌هاي آمريکا براي تجارت و ارتباط با ايران مي‌هراسند. ما اکنون بيشتر از يک سال است که مي‌خواهيم بانکي را پيدا کنيم تا بتوانيم از طريق آن کمک‌هاي خود را به سيل‌زدگان و ديگر آسيب‌ديدگان فجايع طبيعي ارسال کنيم ولي تاکنون موفق به انجام اين کار نشده‌ايم.

نيوزويک: آمريکا دستور لغو عمليات‌ نظامي عليه طالبان را داده ‌است

رسانه آمريکايي نيوزويک از تصميم آمريکا براي توقف عمليات نيروهاي آمريکايي عليه طالبان خبر داد.به گزارش آنا از ديلي‌استار، هم‌زمان با پايان دور هشتم نشست نمايندگان آمريکا و طالبان در قطر، نيوزويک به نقل از مقام‌هاي ارشد در پنتاگون فاش کرد که به نيروهاي آمريکايي در افغانستان دستور داده‌شده است تا تمام عمليات نظامي‌ خود عليه گروه تروريستي طالبان را محدود کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي