جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/05/24 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 6186

 نهادهاي مالي 

 برگزاري مرحله دوم قرعه کشي " طرح همگامان سپه 2"

بانک سپه - مراسم قرعه کشي مرحله دوم طرح همگامان سپه 2 با حضور فرحي عضو هيئت مديره بانک سپه و همچنين جمعي از مشتريان بانک، يکشنبه 20 مرداد ماه مقارن با عيد سعيد قربان برگزارشد.به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانک سپه، در اين مراسم 26 نفر برنده خوش شانس نقدي اين جشنواره و 3750 نفر برنده تسهيلاتي طرح مشخص شدند.

رشد16درصدي تسهيلات اعطايي ريالي-صادراتي در بانک توسعه صادرات

بانک توسعه صادرات - ارزيابي هاي آماري در بانک توسعه صادرات نشان مي دهد، در دومين ماه از فصل بهار 98 برابر با 11.7 هزار ميليارد تومان تسهيلات به بخش بازرگاني پرداخت شده، که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که اين رقم 9700 ميليارد تومان بوده، رشد 20.3 درصدي را تجربه کرده است.

به گزارش روابط عمومي بانک توسعه صادرات ،اطلاعات منتشر شده از سوي وزارت صنعت، معدن و تجارت از تسهيلات اعطايي و ضمانت هاي صادره در بخش صادرات از سوي «بانک توسعه صادرات»، نشان از اين دارد که ارزش تسهيلات اعطايي ريالي - صادراتي از سوي اين بانک تا پايان ارديبهشت ماه سال 98 برابر با 3 هزار و877 ميليارد ريال بوده، که در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته با رشد 16 درصدي مواجه بوده است.

اما مطابق آمارها، ارزش تسهيلات اعطايي ارزي - صادراتي در بازه زماني ياد شده از سوي «بانک توسعه صادرات» تا پايان ارديبهشت ماه 98 به دليل تحريم هاي بين المللي که صنعت بانکداري ايران را نشانه گرفته بود نسبت به مدت مشابه سال گذشته روندي کاهشي را طي کرده است؛ اما متوليان بانک توسعه درصدد رفع موانع موجود براي تسهيلات دهي ارزي – صادراتي به بازرگانان هستند.

با «بله» در سواحل کيش قدم بزن!

بانک ملي - با شرکت در جشنواره عيد تا عيد اپليکيشن «بله»، در سواحل کيش قدم بزنيد.

به گزارش روابط عمومي بانک ملي ايران، اين جشنواره از عيد قربان تا عيد غدير مصادف با 21 تا 29 مردادماه برقرار است و علاقه مندان به شرکت در آن تنها کافي است با خريد شارژ و بسته اينترنت تلفن همراه خود از طريق اين اپليکيشن، وارد جشنواره شده و کسب امتياز کنند.

سفر به جزيره زيباي کيش با يک نفر همراه و اقامت در هتل «ترنج» جايزه ويژه اين جشنواره است و قرعه‌کشي آن در شهريورماه از طريق کانال‌ رسمي بله اعلام مي‌شود.

هر يک هزار تومان خريد شارژ يا بسته اينترنت در اين جشنواره يک امتياز است و با خريد بيشتر، شانس برنده شدن در قرعه‌کشي افزايش پيدا مي کند

اهتزاز پرچم بانک ايران زمين بر فراز قله سبلان

بانک ايران زمين - کوه نورد استانهاي آذربايجان شرقي، غربي و اردبيل بر فراز سومين قله بلند ايران به اهتزاز درآمد.

به گزارش روابط عمومي بانک ايران زمين، يزداني معاون اداري مالي، موسوي رئيس شعبه مشکين شهر و هاشمي رئيس شعبه تبريز مديريت شعب استان هاي آذربايجان شرقي، غربي و اردبيل به قله 4811 متري سبلان صعود کردند و پرچم بانک ايران زمين را بر فراز اين قله به اهتزاز درآورد.

بانک ايران زمين ضمن آرزوي توفيق براي اين همکاران ورزشکار، سلامتي و تندرستي آنان را از خداوند متعال خواستار است.

اعطاي تسهيلات به جامعه پزشکي کشور در قالب طرح مهر سلامت 98

بانک رفاه - بانک رفاه کارگران با هدف تداوم روند ارائه خدمات مطلوب و متمايز در شبکه بانکي به فعالان حوزه سلامت کشور "طرح مهر سلامت 98" را ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومي بانک رفاه کارگران، اين بانک در راستاي تامين نيازهاي مالي فعالان حوزه سلامت کشور و با هدف توسعه و ارتقاء بيش از پيش ارائه خدمات درماني و بهداشتي در سطح کشور در قالب "طرح مهر سلامت 98 " به جامعه پزشکي کشور، اعضاي هيأت علمي کشور فاقد پروانه مطب شاغل در مراکز درماني، پرستاران شاغل در مراکز درماني که داراي شماره نظام پرستاري از سازمان نظام پرستاري جمهوري اسلامي هستند و ساير کارکنان شاغل تمام وقت در مراکز درماني که مرکز مربوطه نيز داراي حساب نزد بانک رفاه بوده و يا نسبت به افتتاح حساب اقدام کند و داروخانه ها تسهيلات مي دهد.

مدت اجراي اين طرح تا پايان شهريور ماه 99 خواهد بود و متقاضيان واجد شرايط مي توانند به منظور تأمين سرمايه در گردش، مواد اوليه، ابزار کار، لوازم يدکي و يا خريد ماشين آلات، تجهيزات و تأسيسات، تعميرات اساسي و بازسازي کامل محل فعاليت (مطب/داروخانه)/ واحد مسکوني، تأمين اموال و خدمات مورد نياز مشمولان طرح و اعضاي درجه يک خانواده (تحت تکفل) و خريد محل مطب يا داروخانه استفاده کنند.

بانک شهر موفق در حمايت از توسعه و عمران شهرها

بانک شهر - شهردار کلانشهر اهواز با اشاره به اهميت تعامل بانک شهر با مديريت شهري کلانشهرها، اقدامات اين بانک را در حمايت از توسعه و عمران شهرها موفق دانست و بر ضرورت توسعه روابط متقابل در راستاي خدمت رساني هرچه بهتر به شهروندان تاکيد کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر، موسي شاعري با اشاره به سابقه خوب و قابل توجه ميان مديريت شهري اهواز و اين بانک گفت: با استفاده از ظرفيت ها و پتانسيل هاي بانک شهر ، مي توان خدمات بهتر و شايسته تري به شهروندان ارائه داد.

وي با تاکيد بر لزوم حمايت بيشتر بانک شهر از اجراي پروژه هاي شهري اهواز افزود: اميدواريم اين بانک با اختصاص تسهيلات ويژه به منظور توسعه و آباداني، کلانشهر اهواز را نيز همانند ساير کلانشهرهاي کشور ياري کند.شهردار اهواز با اشاره به محبوبيت بانک شهر در شبکه بانکي کشور ، تصريح کرد: خوشبختانه يکي از ماموريت هاي اين بانک، کمک به توسعه و عمران شهرهاست که تاکنون نيز در توجه به اين مهم، موفق عمل کرده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي