جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/05/24 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 6186

 خبـــر 

 ادعاي روز

انصاري: پسر شفر زير آبم را زد!

مصاحبه اصغر حاجيلو عليه وينفرد شفر و پسرش داغ دل جابر انصاري را تازه کرده است. بازيکن سابق استقلال و فعلي پيکان در اين باره گفت: «مصاحبه ايشان را خواندم و بايد بگويم حرف‌هايش درست بود. من نيم‌فصل در حالي از استقلال جدا شدم که خيلي‌ها گفتند بمان. خود شفر با من خوب بود، ولي نمي‌دانم ساشا به چه دليلي موافق بازي کردنم نبود. ساشا در ظاهر به من احترام مي‌گذاشت، اما مي‌دانستم همه چيز زير سر اوست. بالاخره وقتي بازيکن عضو تيم باشد متوجه خيلي مسائل مي‌شود. وقتي ديدم موضع پسر شفر منفي است تصميم گرفتم جدا شوم، چون مي‌دانستم در ادامه فصل هم زيرآب مرا خواهد زد.»

ادامه ماجراي چک‌هاي «پِسته‌اي» در باشگاه استقلال

چک‌هايي که از سوي باشگاه استقلال به بازيکنان براي طلب‌هاي‌شان داده شده، از طرف يک شرکت در کرمان بوده است.

به گزارش آفرينش و به نقل از تسنيم، چند روز پيش باشگاه استقلال براي پرداخت درصدي از مطالبات بازيکنان خود، چکي به آنها داد و اعلام کرد که يک ماه ديگر موعد پاس شدن اين چک‌ها خواهد بود. نکته قابل توجه، صدور چک از طرف شرکت پسته کاران کرمان بود که باعث تعجب شد. اينکه آيا قرار است اين شرکت اصلا وجود خارجي دارد يا نه (چرا که با جستجو در اينترنت نام چنين شرکتي به چشم نمي‌خورد) يا اينکه موضوع چيز ديگري است. خبرهايي نيز به گوش رسيد مبني بر اينکه شخصي که عضو هيئت امناي آکادمي استقلال بوده و از چند سال پيش به باشگاه نزديک شده است، چک‌ها را به صورت شخصي از طرف شرکت مذکور صادر کرده است.

اين شخص که دوست نداشت نامش فاش شود، در واکنش به اين موضوع به خبرگزاري تسنيم گفت: چک‌هاي صادر شده ارتباطي به من ندارد. من عضو کميته اقتصادي و هيئت امناي آکادمي باشگاه استقلال هستم. از طرفي، عضو انجمن پسته ايران نيز هستم و در کرمان باغ پسته دارم، اما چک‌هايي که به بازيکنان استقلال داده‌اند، ارتباطي به من ندارد.

وي افزود: شايد چون عضو هيئت مديره انجمن پسته ايران هستم، تصور شده چک‌ها از طرف من بوده است، اما ما نمي‌توانيم براي کسي يا باشگاهي چک صادر کنيم. در برهه‌اي به باشگاه استقلال کمک کرده‌ام که آنچناني نبود. من دوره مديريت صادق ورمزيار به آکادمي استقلال آمدم و اکنون نيز عضو هيئت امنا هستم. نمي‌دانم چرا همه فکر مي‌کنند من اين چک‌ها را داده‌ام. شايد شخصي دوست داشته براي کمک به استقلال چک شخصي بدهد، اين موضوع نبايد اشکال داشته باشد.

يک دروازه‌بان در آستانه توافق با استقلال

احتمال اين که تيم فوتبال استقلال امروز با يک دروازه‌بان جديد به توافق برسد زياد است.

بعد از جدايي محمد ناصري دروازه‌بان جواني که چند روزي در تمرينات آبي پوشان حضور داشت، مسئولان اين باشگاه در آستانه توافق نهايي با يک دروازه‌بان جوان ديگر قرار دارند.

حسين پورحميدي دروازه‌بان فصل گذشته تيم استقلال خوزستان که در ابتداي نقل و انتقالات به تيم گل گهر سيرجان پيوسته بود، با آبي‌هاي تهران مذاکراتي داشت و توافق اوليه براي پيوستن به اين تيم حاصل شد.

پورحميدي پس از مذاکره با مسئولان تيم گل گهر براي جدايي از اين تيم به توافق رسيد و احتمال اين که امروز با آبي‌هاي تهران به توافق نهايي برسد وجود دارد.

دلايل جدايي ديبالا

پاي رونالدو در ميان است

اگرچه به نظر مي‌رسيد بخش هجومي يوونتوس در تابستان امسال تقويت شود و صحبت از انتقال بازيکناني چون ژائو فليکس و مائورو ايکاردي به اين تيم بود، نه تنها بازيکن خاصي به يووه اضافه نشد و تنها گونسالو ايگواين دوباره به تورين بازگشت، بلکه به نظر مي‌رسد جدايي پائولو ديبالا نيز قطعي باشد. مدتي قبل و پيش از به پايان رسيدن بازار نقل و انتقالات در انگليس، منچستريونايتد و تاتنهام تلاش زيادي براي خريد پائولو ديبالا داشتند که به نتيجه نرسيد و حالا احتمال انتقال او به تيم‌هايي چون پاري سن ژرمن و اينتر همچنان وجود دارد.

کالچومرکاتو مدعي شد دليل اصلي جدايي پائولو ديبالا، عدم تطبيق يافتن سبک بازي او در کنار رونالدو است. در واقع دوران افت ستاره آرژانتيني از ابتداي فصل قبل و از زمان انتقال رونالدو به تورين آغاز شد و حالا به نظر مي‌رسد ديگر راهي به جز جدايي پيش پاي پائولو ديبالا نمانده است. مائوريتسيو ساري، سرمربي جديد يوونتوس چند روز قبل جدايي احتمالي اين بازيکن را تاييد کرد و به نظر مي‌رسد پائولو ديبالا قطعا در تابستان امسال يوونتوس را ترک مي کند. رونالدو علاقمند به حضور بازيکناني چون خامس، روملو لوکاکو و حالا مائورو ايکاردي در يوونتوس است و همين موضوع راه را براي جدايي پائولو ديبالا هموار ساخته است.

پايان حواشي

بازگشت کاپيتان سيدجلال

کاپيتان پرافتخار پرسپوليس، طي هفته‌هاي اخير هدف حواشي و شايعات بزرگي قرار گرفته بود؛ از قرار گرفتن در ليست مازاد تا از دست دادن بازوبند کاپيتاني و شکل دادن باند! سيدجلال حسيني که با قهرماني در تيم‌هاي سايپا، سپاهان و پرسپوليس با هفت عنوان قهرماني در ليگ برتر، به رکوردي شايد جاودانه و دست نيافتني رسيده، در 37 سالگي خود را براي رقابتي تازه و با اهداف بزرگ دستيابي به قهرماني‌هاي بيشتر مهيا کرده است.

کاپيتان پرسپوليس که با نمايش موفق در ترکيب پرسپوليس طي سه فصل اخير و رهبري اين تيم، توانسته به اعتماد و محبوبيت بالايي نزد هواداران اين تيم دست يابد، طي هفته‌هاي اخير با حواشي و شايعات بزرگي مواجه بوده که از جمله آن مي‌توان به قرار گرفتن نامش در ليست مازاد اشاره کرد. حسيني اما در آستانه فصل جديد نيز در رقابت با ديگر بازيکنان براي حضور در ترکيب اصلي قرار دارد. بعد از خنثي شدن اين شايعه که منشا شيطنت‌هاي شکل گرفته از آن نيز کاملا مشخص بود، در نهايت حاشيه بعدي به بازوبند کاپيتاني و از دست دادن آن براي او شکل گرفت. سيدجلال حسيني اما در شرايطي که با توانايي رهبري بالا و کيفيت فني مناسب به چهره تاثيرگذار اين تيم تبديل شده بود، بدون توجه به اين مسائل اين روزها حضوري فعال در تمرين دارد و به دنبال اين است تا به قهرماني بعدي حمله کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي