جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/05/24 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 6186

 خبـــرنامه 

 انتقاد اعضاي کميته فني فوتبال از تصميمات ساکت

موج استعفا از فوتسال به فوتبال مي رسد؟

به دنبال اعتراضات پيرامون حضور ساکت در کميته فني فوتسال، برخي از اعضاي کميته فني فدراسيون فوتبال هم به اين تصميم اعتراض دارند.

همزمان با شدت گيري اعتراضات به انتصاب محمدرضا ساکت در کميته فني فوتسال و فوتبال ساحلي شنيده مي‌شود برخي از اعضاي کميته فني فوتبال هم به حضور غير قانوني ساکت در اين کميته اعتراض دارند.

محمدرضا ساکت بر خلاق حکمي که براي حضور در کميته فني فوتسال و فوتبال ساحلي دريافت کرده در کميته فني فوتبال حکمي ندارد با اين وجود علاوه بر حضور در جلسات اين کميته تصميم گيرنده اصلي در خصوص انتخاب و انتصاب مربيان تيم هاي ملي است به طوري که برخي از مربيان تيم هاي ملي پايه، سرپرستان و مديران تيم ها با تصميم شخصي و انفرادي او انتخاب شده اند و ساير اعضا با اين تصميمات مخالف هستند.

گفته مي شود بعد از استعفاي انصاري فرد و شمسايي حالا برخي از اعضاي کميته فني فوتبال هم تصميم گرفته اند نسبت به حضور و دخالت ساکت در اين کميته واکنش نشان بدهند. بايد ديد موج استعفاها که در فوتسال آغاز شده به فوتبال هم کشيده خواهد شد؟

ادعاي خبرنگار اسکاي اسپورت

استراماچوني در استقلال ماندني است

خبرنگار اسکاي اسپورت ادعا کرد سرمربي ايتاليايي استقلال در اين تيم ماندني است به شرطي که وعده‌هاي مديران اين باشگاه اجرا شود.جيانلوکا دي مارزيو خبرنگار شبکه اسکاي اسپورت که چند روز پيش از اختلاف آندره‌آ استراماچوني و مسئولان باشگاه استقلال پرده برداشته بود در توئيتي جديد به اين موضوع پرداخت.اين خبرنگار در صفحه توئيتر خود نوشت: صحبت از جدايي استراماچوني از استقلال آنقدر جدي بود که در کمترين زمان ممکن هواداران استقلال به اين موضوع در مقابل باشگاه اعتراض کردند. حتي کار به اينجا کشيد که فتحي به رسانه هاي ايراني گفت که او مربي ما مي‌ماند.البته اين اتفاقات منجر به صحبت‌هايي بين طرفين شد و آنها شفاف در مورد مسائل مختلف صحبت کردند. سرمربي سابق اينتر ميلان به شدت از بدقولي‌ها ناراحت است و در روزهاي اول وعده‌هايي به او داده شد که انتظار داشت اين وعده‌ها عملي شود. با همه اين شرايط و با قول‌هايي که مديريت باشگاه استقلال داده خيلي از مسائل شفاف نيست.

اين خبرنگار در ادامه تاکيد کرد: با وجود اتفاقاتي که رخ داده استراماچوني در استقلال ماندگار شده البته اين تصميم تا زماني است که مديران استقلال روي وعده‌هاي خود ماندگار باشند.

ايکاردي،‌ جانشين احتمالي نيمار در پاريس

احتمال دارد فوروارد مازاد اينترميلان در روزهاي باقيمانده از نقل و انتقالات به پاري‌سن‌ژرمن ملحق و جانشين احتمالي نيمار شود.مائورو ايکاردي مدت‌ها است که مي‌داند در کادر نفرات تيم فصل آينده اينتري‌ها نيست.او به همين خاطر مورد توجه چندين تيم از سري آ قرارگرفت و احتمال انتقالش به يکي از آنان،‌قوت گرفت. اما اکنون اين احتمال است که بازي در ليگ فوتبال فرانسه و تيم پاري‌سن‌ژرمن را هم تجربه کند.براساس اعلام برخي رسانه‌هاي ايتاليايي از جمله توتواسپورت، تيم پاريسي در حال بررسي وضعيت ايکاردي است تا وي را به خدمت گيرد.ظاهرا اگر انتقال نيمار از تيم پاريسي به بارسلونا انجام گيرد، قهرمان ليگ فرانسه روي حضور اين بازيکن به عنوان جانشين گلزن برزيلي حساب مي‌کند.

تذکر کالدرون به مدافعان پرسپوليس

عقب نباشيد!

حضور گابريل کالدرون در راس کادرفني پرسپوليس سبب شده تا تاکتيک هاي فني اين تيم نسبت به دوران حضور برانکو ايوانکوويچ تغيير محسوسي کند. سرمربي پرسپوليس از مدافعان تيمش خواسته هنگام حرکت روبه جلوي تيمي کاملا به خط هافبک نزديک شوند و کسي عقب نماند. وي تاکيد دارد هنگام حملات تيمي بايد فاصله بين خطوط به حداقل برسد و مدافعان مياني به عنوان هافبک هاي دفاعي ايفاي نقش کنند.

همچنين مدافعان کناري نيز فضاي پا به توپ بيشتري دارند تا بتوانند به هافبک ها اضافه شده و فرصت سانتر روي دروازه حريفان را نيز پيدا کنند. گفته مي شود همين خواسته کالدرون از مدافعان نيز باعث شده تا او تصميم به حضور محمدحسين کنعاني زادگان و شجاع خليل زاده در قلب خط دفاعي تيم بگيرد. دو بازيکن که از نظر کادرفني پرسپوليس سرعتي تر از سيد جلال حسيني، محمد انصاري و حسين ماهيني محسوب مي شوند.

نارضايتي زيدان از عملکرد خريد جديد رئال

رسانه هاي صربستان مدعي شدند که زين الدين زيدان از عملکرد لوکا يوويچ در تور تابستان رئال مادريد رضايت ندارد و به فکر قرض دادن اين بازيکن افتاده است.

اين در حالي است که مهاجم 21 ساله صربستاني که مورد توجه تيم هاي بزرگ اروپا قرار داشت در ابتداي تابستان با مبلغي نزديک به 60 ميليوني يورو از اينتراخت فرانکفورت راهي رئال شد. يوويچ فصل پيش موفق شد 36 بار براي فرانکفورت گلزني کند تا مورد توجه تيم هايي چون بارسلونا، منچسترسيتي و بايرن مونيخ قراربگيرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي