جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/06/21 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 6207

 خبـــر 

 تاييد مظلومي

از مجيدي دلخور هستم

گفته مي‌شد پرويز مظلومي سرمربي استقلال از فرهاد مجيدي بابت برخي مسائل گلايه دارد. مظلومي در آخرين مصاحبه‌اش وقتي داشت درباره تيم اميد ايران حرف مي‌زد اين دلخوري را تاييد کرد و گفت: «من با مجيدي کاري ندارم، اما بايد از تيم اميد و تيم ملي حمايت کنيم. فرهاد را خيلي دوست دارم، اما کمي از او دلخورم. هرچند اين باعث نمي‌شود از تيم اميد حمايت نکنم. مجيدي استقلالي بوده و خواهد بود و بايد کمکش کنيم.»

دلخوري مظلومي از مجيدي احتمالا به دو ماجرا برمي‌گردد. يکي اتفاقات قبل و بعد از دربي که 4 بر دو به سود پرسپوليس تمام شد و ديگري فايل صوتي که چند وقت پيش لو رفت که در آن مجيدي به تندي از اعضاي کميته فني باشگاه استقلال بابت مذاکره با بازيکنان جديد براي استقلال انتقاد کرده بود.

توافق پرسپوليس با نيلسون ختم به خير شد

نيلسون کوريا دروازه‌بان اسبق و برزيلي تيم فوتبال پرسپوليس از اين باشگاه طلبي در حدود 100 هزار دلار دارد و بابت اين طلب به فيفا شکايت کرده و حتي حکم فيفا را هم در اختيار دارد اما مسئولان سابق باشگاه پرسپوليس در چند ماه اخير هيچ اشاره‌اي به اين مسئله نکردند و اين شکايت که براي باشگاه پرسپوليس مي‌تواند خطرساز هم باشد، توسط مسئولان سابق اين باشگاه پيگيري نشد.

در همين رابطه محمدحسن انصاري‌فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس که در جريان اين پرونده قرار گرفته، مذاکراتي را با وکيل خارجي اين دروازه‌بان آغاز کرد و در نهايت مقرر شد تا طلب ويلسون پرداخت شود. پس از مذاکرات صورت‌گرفته وکيل اين دروازه‌بان برزيلي براي مصالحه با پرسپوليس به توافق رسيد و قرار است طي روزهاي آينده با پرداخت پول اين بازيکن پرونده شکايت او بسته شود.

خطر حذف از آسيا در کمين استقلال

باشگاه استقلال قرار بود طبق مهلتي که کميته بدوي صدور مجوز سازمان ليگ داده بود، بدهي‌هاي خود را تعيين تکليف کند. در همين راستا، اعضاي هيئت مديره و اميرحسين فتحي، مديرعامل باشگاه استقلال در اظهارات خود تأکيد کرده بودند که پيگير اين موضوع بوده و اجازه نخواهند داد که باشگاه استقلال با مشکلي مواجه و از حضور در ليگ قهرمانان آسيا محروم شود.

پيگيري‌ها اما نشان مي‌دهد که باشگاه استقلال هنوز با طلبکارانش تسويه حساب نکرده يا توافقي براي پرداخت بدهي‌ها صورت نداده است. ضمن اينکه پولي که در حساب باشگاه بود، به جاي اينکه صرف تسويه حساب با طلبکاران شود، به بازيکنان فعلي داده شده است تا بخشي از رقم قراردادشان پرداخت شود. اين روزها مديرعامل استقلال هم براي سفر شخصي راهي دبي شده و اين در حالي است که باشگاه استقلال تا چهارشنبه فرصت داشت، تکليف بدهي‌هاي خود را مشخص کند.

کنفدراسيون فوتبال آسيا تا 31 آگوست به باشگاه‌هاي ايراني مهلت داده بود تکليف بدهي‌هاي خود را مشخص کنند که فدراسيون فوتبال و کميته بدي چند روز ديگر نيز به باشگاه‌ها فرصت دادند. با اين شرايط، مشخص نيست که سرنوشت استقلال براي حضور در فصل آينده ليگ قهرمانان آسيا چه خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي