جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/06/31 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 6215

 خبـــرنامه 

 وضعيت عجيب انصاري‌فرد

حق هيچ امضايي ندارد!

مديريت باشگاه پرسپوليس در حالي از ايرج عرب به محمدحسن انصاري فرد رسيده است که مديرعامل جديد سرخ ها هنوز از امضا کردن ساده ترين امضاهاي مالي و اداري در چارت باشگاه محروم است. انصاريفرد در حالي به عنوان مديرعامل باشگاه پرسپوليس منصوب شده که براي امضاهاي مالي مجبور است اسناد را به طور روزانه از طريق راننده باشگاه به قم و کرج بفرستد تا ايرج عرب با امضاي خود به آنها رسميت بدهد.

مديرعامل پيشين پرسپوليس به دليل اينکه اولين پست خود در باشگاه را با عنوان معاون مالي اداري گرفته بود حق امضا داشت تا در چند ماه آخر مديريت گرشاسبي و سپس هشت ماه مديرعاملي خودش وظيفه امضاي اسناد رسمي مالي را بر عهده داشته باشد. وظيفه اي که به دليل خالي بودن پست معاونت مالي هنوز بر عهده ايرج عرب است. انصاريفرد قرار است پس از گرفتن تاييدات لازم از وزارت ورزش و جوانان پاي اسناد مالي را امضا کند اما مي تواند به عنوان مديرعامل، مصوبات هيات مديره باشگاه را اجرا کند. مديرعامل باشگاه پرسپوليس در حالي پشت صندلي مهمترين پست اجرايي باشگاه نشسته است که حق هيچگونه خريدي را براي امور جاري داخل ساختمان باشگاه هم ندارد.

خط حمله؛ نگراني مشترک مدعيان فصل گذشته

سه تيمي که فصل گذشته به همراه سپاهان رقابت جذابي در کسب بهترين خط حمله ليگ برتر داشتند در ليگ نوزدهم در خط حمله خوب کار نکرده‌اند. پرسپوليس، تراکتور و استقلال در حال حاضر هر کدام فقط دو گل زده‌اند و باعث نگراني هواداران‌شان شده‌اند. تراکتور يک گل توسط حاج‌صفي به پرسپوليس زده و دومين گل اين تيم هم ديروز به شکلي تصادفي و عجيب توسط مدافعان گل گهر سيرجان وارد دروازه خودي شد. پرسپوليس هم دو بار توسط مهدي ترابي و محمد حسين کنعاني‌زادگان به گل رسيده که دومي با اشتباه مسلم دروازه‌بان به دست آمده است. استقلال هم فقط دو گل زده. گل اول توسط فرشيد اسماعيلي و گل دوم روي اشتباه عجيب گلر نفت مسجدسليمان و توسط مهدي قائدي به دست آمده است. سپاهان هم اگر چه در هفته اول 3 گل به شاهين شهرداري بوشهر زد اما در 3 بازي بعدي فقط يک بار موفق به گلزني شده است!

ناواس؛ همان گلري که پاري‌سن‌ژرمن مي‌خواست

به نظر مي‌رسد کيلور ناواس خيلي زود توانسته نظر هواداران و مديران باشگاه پاري سن ژرمن را نسبت به خود جلب کند. به گزارش مارکا، بعد از گذشت فقط دو بازي در باشگاه فرانسوي، کيور ناواس توانسته بين هواداران پاريسي به محبوبيت برسد. عملکرد وي در بازي برابر استراسبورگ و همچنين تيم سابقش يعني رئال مادريد باعث شده که در ورزشگاه پارک دو پرنس احترام قابل توجهي بدست آورد. خود بازيکن هم از انتقالش به پايتخت فرانسه خوشحال است. سران پاري سن ژرمن هم متقاعد شدند که وي همان شماره يکي است که دنبالش بودند. آرئولا هيچوقت اعتماد کامل باشگاه نسبت به خودش را بدست نياورد حتي با وجود اينکه يک محصول آکادمي بود درحاليکه جذب بوفون براي قهرمان ليگ 1 خوب نبود و کوين تراپ هم نتوانست به ترکيب اصلي راه يابد.

توماس توخل از ناواس درخواست کرده تا تجربه اروپايي خود را به تيم منتقل کند درحاليکه وي پيش از اين بابت نگرش و ميزان کاري که در تمرينات انجام داده مورد تحسين تيم واقع شده است. ناواس جدايي از لوس بلانکوس را تصميم درستي مي‌پندارد و مي‌گويد: «از جدايي از رئال مادريد آسيب نديدم ولي هميشه مي‌خواستم بخاطر تلاشي که طي اين سال‌ها انجام دادم، به روش خوبي باشگاه را ترک کنم. خشمگين نيستم چرا که زندگي اينگونه است. همانطور که همه مي‌دانند هميشه تلاش کردم بهترينم را بگذارم ولي فرصت زيادي براي بازي پيدا نکردم و اکنون اينجا هستم.»

برانکو لج کرد

همه مبلغ قرارداد را مي‌خواهم

برانکو ايوانکوويچ نتوانست در الاهلي عربستان عملکرد خوبي از خود نشان دهد. اين مربي کروات تنها 5 بازي هدايت الاهلي را برعهده داشت که نتيجه آن دو پيروزي، دو شکست و يک تساوي بود و همين باعث شد تا در نهايت تنها بعد از چند هفته از کار برکنار شود. برانکو تاکيد کرد که قرارداد او يک طرفه فسخ شده و همه مبلغ فسخ را مطابق قرارداد مي‌خواهد. او گفت: «هنوز باشگاه الاهلي مبلغي را بعد از فسخ قرارداد به من نداده است. بايد با مديران باشگاه در اين باره صحبت کنم.

قرارداد من يک طرفه فسخ شده و همه مبلغ 7 ميليون ريال را بابت فسخ مي‌خواهم.» برانکو بعد از اخراج از هدايت الاهلي عربستان هدايت تيمي را برعهده نگرفته است و خبر‌هاي درباره احتمال حضور دوباره او در فوتبال چين و ايران به گوش مي‌رسد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي