جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/07/18 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6231

 خبـــر 

 ليست پر پرسپوليس

خبري از جذب بازيکن نيست

ليست 18 نفره بزرگسال پرسپوليس در نقل و انتقالات تابستاني پر شد و اين باشگاه با توجه به پر بودن اين ليست نمي‌تواند بازيکن بزرگسال جديدي به ليست خود اضافه کند. پيش از اين صحبت از جذب بازيکناني چون کريم انصاري‌فرد و علي قلي‌زاده توسط شده بود و اين امر با توجه به پر بودن ليست سرخ‌ها ممکن نخواهد بود. هر چند در صورتي که ليست اين تيم جاي خالي داشت نيز اين دو بازيکن با توجه به تحت قرارداد بودن نمي‌توانستند به جمع بازيکنان پرسپوليس اضافه شوند. گفتني است پرسپوليس در حال حاضر با سهميه آزاد مي‌تواند بازيکناني در سهميه سني زير 23 سال و زير 21 به ليست خود اضافه کند، هر چند بعيد است به زودي شاهد فعاليت نقل و انتقالاتي از جانب اين تيم باشيم و به نظر مي‌رسد تمامي فعاليت‌هاي نقل و انتقالاتي پرسپوليس به تعطيلات نيم‌فصل و زمان باز شدن پنجره زمستاني موکول شده است.

کولاکوويچ:

ديدار با آمريکا، کلاس درس خوبي براي ما بود

سرمربي تيم ملي واليبال ايران گفت: ما خوب بازي مي‌کنيم ولي بعضي مواقع با سطحي که تيم واليبال آمريکا بازي مي‌کند، فاصله داريم.ايگور کولاکوويچ، سرمربي تيم ملي واليبال ايران در مورد شکست 3 بر يک شاگردانش مقابل آمريکا در جام جهاني 2019 اظهار داشت: آمريکا در ست اول،‌ سرويس‌هاي بسيار خوبي زد ولي در ست دوم، بازي متعادل بود و ما از فرصت‌هاي خود استفاده کرديم.سرمربي تيم ملي واليبال ايران گفت: سرويس‌هاي تيم آمريکا در ست سوم هم ادامه داشت. ديدار با آمريکا، کلاس درس خوبي براي ما و بازيکنان جوان ما بود. ما خوب بازي مي‌کنيم ولي بعضي مواقع با سطحي که آمريکا بازي مي‌کند، فاصله داريم.

مذاکرات جدي گل‌گهر با مهدي تارتار

مسئولان باشگاه گل‌گهر سيرجان براي انتخاب جانشين وينگو بگوويچ در حال مذاکره با مهدي تارتار هستند.بعد از برکناري وينگو بگوويچ از سرمربيگري تيم فوتبال گل‌گهر بيش از شش مربي ايراني و خارجي در فهرست گزينه‌هاي اين تيم قرار گرفتند، اما مسئولان باشگاه سيرجاني هنوز سرمربي جديد تيم‌شان را انتخاب نکرده‌اند.در همين راستا مديران گل‌گهر در حال انجام مذاکرات فشرده با مهدي تارتار هستند که دو روز پيش از هدايت نفت مسجدسليمان کناره‌گيري کرد. اگر طرفين با يکديگر به توافق برسند، تارتار هدايت گل‌گهر را بر عهده خواهد گرفت، در غير اين‌صورت مسئولان باشگاه سيرجاني به سراغ گزينه‌هاي ديگر خواهند رفت.

رقابت پرهام مقصودلو با ستارگان شطرنج جهان در سوئيس

پرهام مقصودلو که از سوي فدراسيون جهاني شطرنج به مسابقات گرند سوئيس دعوت شده از امروز رقابت خود با ديگر بزرگان در اين رويداد را آغاز مي‌کند.مسابقات گرند سوئيس از جمله رويدادهايي است که فدراسيون جهاني شطرنج با دعوت از بازيکنان بزرگ کشورهاي مختلف اقدام به برگزاري آن کرده است.پرهام مقصودلو تنها شطرنجباز ايراني است که از سوي فيده به حضور در اين رقابت ها دعوت شده است. وي امروز و همزمان با آغاز مسابقات، ديدار خود در دور نخست را برگزار مي کند.

بيش از 100 شطرنجباز برگزار کننده مسابقات گرند سوئيس هستند که «ماگنس کارلسن» نروژي يکي از آنها است.

براي اين رقابت ها 433 هزار دلار جايزه نقدي در نظر گرفته شده که 70 هزار دلار سهم قهرمان است.پرهام مقصودلو استاد بزرگ شطرنج ايران است که در آستانه کسب عنوان سوپر استاد بزرگي قرار دارد.

مولر خواهان ترک بايرن مونيخ شد

ستاره آلماني بايرن مونيخ به دنبال ترک اين تيم است.نشريه بيلد آلمان در گزارشي اختصاصي مدعي شده که توماس مولر به دليل نيمکت نشيني هاي مداوم مي خواهد از بايرن مونيخ جدا شود و از سران اين باشگاه خواسته که با جدايي او در ژانويه موافقت کنند.مولر که پس از آمدن فيليپه کوتينيو ديگر در برنامه هاي نيکو کواچ جايي ندارد در 5 بازي اخير بايرن مونيخ روي نيمکت نشسته است. مولر30 ساله که محصول آکادمي بايرن است از شرايط خودش ناراضي است و مي خواهد به تيم ديگري برود اما بيلد در گزارش خودش آورده که سران بايرن با جدايي او در زمستان موافقت نخواهند کرد.

سرمربي لايپزيش، گزينه سران منچستريونايتد

سران يونايتد مربي 32 ساله آلماني را مناسب ترين گزينه براي هدايت تيم خود مي‌دانند.منچستريونايتد يولين ناگلزمن سرمربي 32 ساله لايپزيش را مناسب ترين گزينه براي هدايت تيم در آينده مي‌بيند.اين خبري است که اسپورتس‌ميل آن را منتشر کرده و از خيز بلند شياطين سرخ براي جذب يکي از بزرگترين استعدادهاي مربيگري فوتبال پرده برداشته است.

با وجود آن که تنها 32 سال دارد، ناگلزمن اينک در حال هدايت دومين تيم خود در بوندسليگاست و طرفداراني در اولدترافورد براي خود دست و پا کرده است. دوران بازي او به دليل مصدوميت در آگسبورگ خيلي زود و در 20 سالگي به پايان رسيد تا ناگلزمن خيلي زود وارد دنياي مربيگري شود. او در اکتبر 2015 به عنوان سرمربي هوفنهايم انتخاب شد تا در 28 سالگي به جوانترين سرمربي تاريخ بوندسليگا تبديل شود. او در نخستين فصل حضور کامل در هوفنهايم اين تيم را به جايگاه چهارم جدول رساند تا هوفنهايم راهي پلي‌آف ليگ قهرمانان شود. هرچند اين مسير با شکست در مقابل ليورپول به مرحله گروهي ختم نشد. با اين حال کسب عنوان سوم در فصل بعد حضور مستقيم هوفنهايم در مرحله گروهي ليگ قهرمانان را براي نخستين بار در تاريخش رقم زد.

لايپزيش تحت هدايت ناگلزمن هم اينک در رده پنجم جدول قرار دارد و با گلادباخ صدرنشين، تنها دو امتياز فاصله دارد. قرارداد ناگلزمن با لايپزيش تا سال 2023 معتبر است و يونايتد تمام تلاش خود را خواهد کرد تا فردي که زماني لقب "مورينيوي کودک" را به او داده بودند، به اولدترافورد بکشاند.

منچستريونايتد با اوله‌گونار سولسشائر از 8 بازي نخست خود در ليگ برتر تنها 9 امتياز اندوخته و ضعيف ترين شروع خود در 30 سال اخير را تجربه کرده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي