جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1386/07/23 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - دوشنبه نسخه شماره 2882

  استقلا ل يک پرسپوليس يک
 دلي نشکست 

 دو تيم استقلال و پرسپوليس که با قضاوت "گونزالس" اسپانيايي و در حضور بيش از 80 هزار تماشاگر مشتاق داربي 63 را برگزار کردند، به نتيجه اي بهتر از تساوي دست نيافتند.
در نيمه ي اول اين ديدار که دو تيم با احتياط بيشتري بازي مي کردند خطر چنداني بر روي دروازه ها ايجاد نشد. اما، در نيمه ي دوم بازي سرعت بيشتري گرفت و بازيکنان دو تيم نيز حملات خود را بر روي دروازه حريف بيشتر کردند، به گونه اي که در دقيقه ي 57 و با اشتباه محرز حسن رودباريان، استقلال توسط «اميدرضا روانخواه» از پشت محوطه ي هجده قدم و با شوت زيباي اين بازيکن به گل برتري دست يافت.
پس از اين گل، پرسپوليس حملات خود را بر روي دروازه استقلال تشديد کرد تا در نهايت «محسن خليلي» بر روي سانتر «شيث رضايي» و با ضربه ي سر توانست در دقيقه ي 83 گل تساوي را وارد دروازه ي وحيد طالب لو کند.
افشين قطبي که پيش از اين بازي بارها تاکيد کرده بود براي کسب پيروزي به مصاف استقلال مي رود، در اين ديدار نخواست از تعويض هايش استفاده کند و تنها در دقيقه ي 67 عباس آقايي را از زمين بازي خارج و به جايش فراز فاطمي را به بازي فرستاد اما، ناصر حجازي از هر سه تعويض خود استفاده کرد. پس از آن که گل استقلال به ثمر رسيد، اميد روانخواه از زمين خارج و سعيد لطفي مدافع به بازي گرفته شد تا شايد برتري استقلال در زمين حفظ شود.
همچنين در دقايق 86 و 91 به ترتيب يوسفي و عليزاده به جاي مجيدي و پولادي وارد زمين بازي شدند.
در اين ديدار کريم باقري (دقيقه ي 18)، نيکبخت واحدي (دقيقه 24) و سپهر حيدري (دقيقه 49) از تيم پرسپوليس و مهرداد پولادي (دقيقه 17)، اميرحسين صادقي (دقيقه 29) و آرش برهاني (دقيقه 61) از تيم استقلال از گونزالس اسپانيايي کارت زرد دريافت کردند.
در دقيقه ي 65 بازي صمد مرفاوي به دليل اعتراض به تصميمات داور از سوي گونزالس اسپانيايي از بازي اخراج شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش