جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1386/07/23 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - دوشنبه نسخه شماره 2882

  خداداد عزيزي سرمربي تيم ابومسلم :
 من خجالت مي کشم 

 در جريان ديدار تيم هاي پاس همدان و ابومسلم خراسان اتفاقي نادر در زمين رخ داد و طي آن خداداد عزيزي يکي از بازيکنان خود را از زمين بيرون کشيد و 10 نفره بازي را دنبال کرد .
حرکت خداداد عزيزي خوشايند شفق مدير عامل باشگاه ابومسلم خراسان نبود و به همين دليل پس از پايان اين مسابقه درگيري بين اين دو به وقوع پيوست که منجر به شايعاتي از جمله اخراج خداداد عزيزي از تيم ابومسلم گرديد . در اين راستا خداداد عزيزي گفت : علت اينکه من اين بازيکن را از زمين بيرون کشيدم اشتباهات بسيار فاحش او بود .  وي افزود: ما در هر بازي سعي مي کنيم از بازيکنان جوان استفاده کنيم. اما اين بازيکنان بايد بدانند همان طور که تشويق در تيم است، تنبيه هم وجود دارد. براي من فرقي نمي کند که تنبيه در بازي باشد و يا بعد از خاتمه بازي. اگر بازيکن تعويضي داشتم، تعويضش مي کردم اما، چون تعويض هايمان تمام شده بود، ترجيح دادم داخل زمين نباشد. چون بودن يا نبودنش در زمين فرقي نداشت و ترجيح مي دادم يک گل ديگر هم بخوريم، ولي او در زمين نباشد. معتقدم تا زماني که بازيکني به کادر فني گوش نکند، بايد روي نيمکت بنشيند.  وي در مورد اتفاقات بعد از بازي که در رختکن براي وي رخ داد، گفت: آن قدر اين صحنه بد بود که خجالت مي کشم در مورد آن صحبت کنم. من در زندگي ام آويزان کسي نبودم. يک و سال نيم است که براي ابومسلم مجاني کار مي کنم. تو اين زمانه پسر براي پدرش مجاني کار نمي کند  اما، من به خاطر رفاقتي که با مدير عامل داشتم قبول کردم و دارم مجاني کار مي کنم.  عزيزي با بيان اين که من در دوراني که در فوتبال بودم حق و حقوق بازيکنانم را قبل از هر چيز مي دادم، افزود: اگر يک روز حق و حقوق آن ها دير مي شد، با هر کسي درگير مي شدم، ولي امسال در مقابل تمام اين ها سکوت کردم. آن هم به خاطر مدير عامل تيم! 
وي گفت: برخوردي که در رختکن با من شد بسيار زننده بود. آن ها به من تهمت زدند و اولين تهمت آن ها اين بود که من دروغگو هستم. ولي نمي توانم اين قضيه را بگويم، بگذاريد اين قضيه سرد شود.  سرمربي تيم ابومسلم افزود: من از اخراج شدن نمي ترسم. کاپلو را هم از رئال مادريد اخراج کردند. چه برسد به من که در قد و قواره اين حرف ها نيستم و ادعايي ندارم.  تمام اين آقاياني که درباره فوتبال اظهار نظر مي کنند اندازه يک روز من فوتبال بازي نکردند. باقي صحبت ها را بعد از فرصت مناسب خواهم گفت. 


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش