جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1386/07/23 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - دوشنبه نسخه شماره 2882

  نبرد مدعيان قهرماني در هفته سوم ليگ برتر بسکتبال
 دانشگاه آزاد اسلامي در پي جبران  

در هفته سوم رقابت هاي ليگ برتر بسکتبال باشگاه هاي کشور تيم هاي قهرمان و نايب قهرمان ليگ گذشته مقابل هم به ميدان مي روند. 
گفتني است که هفته سوم رقابت هاي ليگ برتر بسکتبال باشگاه هاي کشور امروز در حالي آغاز مي شود که يکي از مهمترين و حساس ترين ديدارها در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود. 
صباباتري- مهرام 
در اين مسابقه دو تيم قهرمان و نايب قهرمان ليگ 85 رو در روي هم قرار مي گيرند. صباباتري و مهرام امسال نيز مدعيان اصلي ليگ براي کسب عنوان قهرماني هستند و براي رسيدن به اين جايگاه ازاولين بازي رقابت خود با يکديگر را شروع کردند. البته صباباتري که ميزبان اين بازي به حساب مي آيد در پيروزي هاي خود اقتدار بيشتري داشته است.
دانشگاه آزاد اسلامي - پتروشيمي بندرامام 
به نظر مي رسيد پتروشيمي با پيروزي در بازي گذشته يک پله از مسائل حاشيه اي پيرامون خود فاصله گرفته باشداما جابه جايي در کادر فني و معرفي سرمربي به عنوان مديرفني حاکي از ادامه مشکلات دراين تيم است. درهرحال بسکتباليست هاي بندر امام براي فرار از اين شرايط و پايان دادن به حرف حديث هاي پيرامون خود بايد اين بازي را با برد به پايان برسانند. هرچند که تيم مقابل هم خالي از انگيزه نيست. دانشگاه آزاد اسلامي که بازي روز پنجشنبه را تنها با يک اختلاف امتياز به آرارات واگذار کرد اميدوار است بتواند اين بدشانسي را جبران کند. 
پرديس متحد قزوين- آرارات تهران
دو تيم به لحاظ مهره و قدرت تيمي برتري خاصي نسبت به هم ندارند اما قزويني ها که در بازي خانگي گذشته مغلوب مهرام شدند تلاش مي کنند اين بار رضايت تماشاگران خود را جلب کنند و از طرفي بازيکنان آرارات نيز سعي دارند با بهترين نتيجه از اينگونه ميادين خارج شوند تا باعث دلگرمي آن ها در روزهاي سخت ليگ باشد حتي اگر مثل بازي گذشته با حداقل امتياز پيروز شوند. 
گل گهر سيرجان- کاوه تهران
سيرجاني ها در هر دو بازي اول خود مقابل مدعيان ليگ يعني مهرام و صباباتري قرار گرفتند و از هر يک از آن ها تنها 59 امتياز گرفتند و حال بايد پذيراي تيمي باشند که براي به دست آوردن سومين پيروزي پياپي عزم خود را جزم کرده است. 
هيات بسکتبال شهرکرد- ذوب آهن اصفهان
دو تيم درحالي به مصاف هم مي روند که شرايط کاملا متفاوتي نسبت به هم دارند. هيات بسکتبال شهرکرد تا به اينجا موفق به کسب پيروزي نشده درحاليکه بازيکنان ذوب آهن از هر دو بازي دست پر بيرون آمده اند. بنابراين شهرکردي ها براي پايان دادن به ناکامي هاي خود و اصفهاني ها براي ادامه روند پيروزي ها خود را آماده اين ديدار مي کنند. 
بيم مازندران- شهرداري گرگان 
اگرچه فرزاد کوهيان و شهرداري گرگان يکي از بهترين هاي ليگ گذشته بودند و رقابت نزديکي با سکونشينان داشتند اما امسال در نبرد با کاوه و ذوب آهن فاقد ويژگي هاي يک تيم آماده بودند. با اين حال بسکتبال دوستان گرگاني اميدوارند تيمشان در بابل براي شروع پيروزي در ليگ جاري استارت بزند هرچند که بازيکنان بيم هم با بازي هاي خوب خود نشان داده اند که به راحتي به تيمي امتياز نمي دهند. 


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش