جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/08/18 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 6250

 برگزاري آزمون در آذرماه؛
 آغاز ثبت نام آزمون پيش کارورزي و علوم پايه پزشکي و دندانپزشکي 

 آزمون پيش کارورزي الکترونيک (ميان دوره) و علوم پايه پزشکي و دندانپزشکي هفتم آذرماه 98 برگزار مي‌شود و داوطلبان تا 27 آبان فرصت دارند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

به گزارش مهر، آزمون پيش کارورزي الکترونيک (ميان دوره) و علوم پايه پزشکي و دندانپزشکي پنجشنبه 7 آذر 98 برگزارمي‌شود.

ثبت نام متقاضيان شرکت در آزمون الکترونيک ميان دوره پيش کارورزي و علوم پايه از 14 آبان آغاز شده و تا 27 آبان ادامه دارد.

داوطلبان تحصيل کرده در خارج از کشور که در مرکز خدمات آموزشي تشکيل پرونده داده اند، قبل از ثبت نام از طريق سايتhttp://epay.sanjeshp.ir بايد مبلغ يک ميليون و 500 هزار ريال (150 هزار تومان) به صورت اينترنتي به عنوان هزينه ثبت نام پرداخت کنند.

اين گروه از داوطلبان بايد با در دست داشتن پرينت پرداخت هزينه و به همراه داشتن يک قطعه عکس و کارت ملي به مراکز قطب برگزار کننده آزمون‌هاي علوم پايه و پيش‌کارورزي تا ساعت 16 روز دوشنبه 27 آبان مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

داوطلبان تحصيل کرده در خارج از کشور بايد توجه داشته باشند که پرداخت وجه ثبت نام، به منزله ثبت نام در آزمون نيست و بايد براي تکميل فرآيند ثبت نام به مراکز قطب برگزار کننده آزمون مراجعه کنند.

اين داوطلبان قبل از واريز وجه ثبت نام از مراکز قطب برگزار کننده آزمون در خصوص برگزاري آزمون براي داوطلبان خارج از کشور استعلام کنند.

داوطلبان تحصيل کرده در داخل کشور نيز جهت ثبت نام تا ساعت 16 روز دوشنبه 27 آبان 98 فرصت دارند به دانشگاه محل تحصيل خود در حوزه مراکز برگزار کننده آزمون هاي جامع علوم پايه و پيش کارورزي ميان دوره مراجعه و يا با معرفي دانشگاه به نزديکترين مرکز قطب برگزار کننده آزمون مراجعه کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي