جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1386/07/23 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - دوشنبه نسخه شماره 2882

 غير رسمي 


 ادعاي انتقال اسرائيلي هاي ربوده شده به ايران
شنيديم که روزنامه فرامنطقه اي الشرق الاوسط چاپ لندن در تازه ترين ادعاي خود نوشته است: "دو تن از سربازان ربوده شده نيروي دفاعي اسرائيل به ايران منتقل شده اند."اين روزنامه عرب زبان افزود: "ايهود گلدواسر و الداد رگو، دو سرباز اسرائيلي اندکي پس از ربوده شدن توسط حزب الله لبنان در اواخر جولاي سال گذشته به ايران انتقال داده شدند."
 59 پرونده زمين خواري در ستاد مباره با مفاسد اقتصادي
گفته مي شود که کميسيون اصل  90مجلس شوراي اسلامي  59پرونده عمده زمين خواري که مدارک و مستندات آن کامل شده است را در اختيار ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي قرار داده است. از سوي ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي ، قاضي اين پرونده نيز مشخص شده و به طور جدي در حال پيگيري است.
 درگيري دو داوطلب نمايندگي به دليل چاپ کاريکاتور
شنيده مي شود که انتشار يک کاريکاتور در بين نمازگزاران روز عيد فطر در ياسوج به درگيري دو تن از داوطلبان احتمالي نمايندگي مجلس هشتم انجاميد. به گفته شاهدان عيني، يکي از اين نامزدهاي احتمالي براي نمايندگي مجلس هشتم، بعد از برگزاري نماز عيد فطر به چاپ کاريکاتوري که در يک نشريه محلي چاپ شده بود به مدير مسوول نشريه که او نيز از نامزدهاي احتمالي انتخابات مجلس هشتم است، اعتراض کرد که منجر به درگيري ميان اين دو نفر شد.  گويا يکي از طرفين انتشار کاريکاتور را مرتبط با افطار دادن خود به جمعي از اهالي شهر دانسته بود که نشريه مذکور از آن به عنوان افطاري سياسي ياد کرده است .
  عمادالدين باقي بازداشت شد
شنيده ها حاکيست که عمادالدين باقي در مراجعه به معاونت امنيت دادسراي عمومي و انقلاب تهران بازداشت شد. شعبه ششم دادگاه انقلاب تهران در سال 82 عمادالدين باقي را در پرونده اي که در اين شعبه تشکيل شده بود، به يک سال حبس تعليقي محکوم کرده بود، اما اين محکوميت به دليل تشکيل پرونده اي ديگر براي باقي به تعزير تبديل شد و بر اين اساس وي صبح ديروز در معاونت امنيت دادسراي عمومي و انقلاب تهران بازداشت شد.
 استاندار مرکزي تهديد به استعفا کرد
آخرين شنيده اينکه استاندار استان مرکزي ضمن هشدار نسبت به انتزاع شهرستان ساوه و زرند از اين استان ، تاکيد نموده که در صورت وقوع اين امر از سمت خود استعفا خواهد داد.به گزارش جهان، برخي از افراد و نمايندگان يک استان همجوار استان مرکزي پيگير انتزاع شهرستان ساوه و الحاق آن به استان خود هستند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش