جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/08/18 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 6250

 ميز خبر 

 آمادگي منطقه آذربايجان شرقي براي تامين سوخت مناطق زلزله زده

مدير شرکت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي منطقه آذربايجان شرقي از آمادگي کامل اين شرکت براي تامين سوخت مورد نياز مناطق زلزله زده و جايگاه‌هاي اين استان خبر داد.ابوالفضل روح الهي در گفت‌وگو با خبرنگار شانا گفت: در نخستين دقايق وقوع زلزله ضمن هماهنگي با مديريت بحران استان آذربايجان شرقي و فرمانداران شهرستان‌هاي ميانه و سراب، همکاران خود را به مناطق زلزله زده به ويژه روستاي ورنکش در بخش ترکمنچاي (دچار بيشترين خسارت شده است) اعزام و مستقر کرديم و بوسيله گالن و وانت سوخت موردنياز اهالي روستا تامين شد.

وي با تاکيد بر آسيب نديدن تاسيسات، چهار انبار نفت منطقه و جايگاه‌ها افزود: تمامي زيرساخت‌هاي سوخت‌رساني استان به طور کامل آماده تامين سوخت موردنياز مردم و نيروهاي امدادي مناطق زلزله زده است.

روح الهي تصريح کرد: سوخت مورد نياز خودروها نيز به صورت ويژه (اعتباري و نقدي) به تمامي جايگاه‌هاي عرضه سوخت در سطح منطقه ارسال شده و هم اکنون سوخت به ميزان کافي در جايگاه‌ها موجود است و سوختگيري خودروها طبق روال عادي ادامه دارد.

مدير شرکت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي منطقه آذربايجان شرقي با اشاره به انجام هماهنگي‌هاي لازم براي سوخت‌رساني به واحدهاي امدادي و خدمات رسان تصريح کرد: با توجه به ارسال سوخت مضاعف به جايگاه‌ها، مشکلي به لحاظ تامين سوخت خودروهاي امدادي وجود ندارد و با توجه به ذخيره‌سازي مناسب سوخت، آمادگي کامل براي تامين سوخت مورد نياز واحدهاي امدادي هوايي نيز وجود دارد.

مديرعامل شرکت ملي حفاري ايران تاکيد کرد:

انجام فعاليت‌هاي حفاري با تکيه بر توان داخلي

مديرعامل شرکت ملي حفاري ايران گفت: فعاليت‌هاي اين شرکت با تکيه بر توان داخلي و همسو با سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي، پاسخگويي و تامين نيازهاي صنعت نفت صورت مي پذيرد. به گزارش شانا به نقل از شرکت ملي حفاري ايران، سيد عبداله موسوي در بازديد از حوزه مديريت پژوهش، فناوري و مهندسي ساخت اين شرکت با اشاره به نقش کليدي اين مجموعه در فرآيند توليد نفت و گاز و عملکرد آن در چهار دهه گذشته، اظهار کرد: شرکت ملي حفاري سرشار از تجربيات فني و مهندسي است و کار در آن منطبق با آنچه در صنعت نفت براي پست‌هاي سازماني تعريف شده، انجام مي شود.

موسوي اظهار کرد: مديريت دانش در مجموعه زماني موفق است که در نخستين گام تمام سوابق حوزه‌ها را در بخش‌هاي فني مهندسي، عملياتي و ستادي مستندسازي کند تا با پياده سازي و پايش، به دانش تبديل و در جهت استفاده کارکنان ارايه شود.

مديرعامل شرکت ملي حفاري ايران افزود: همکاران ما در بخش‌هاي سطح الارضي و تحت الارضي ميدان‌ها و مخازن هيدروکربوري از دانش فني و تخصصي بالايي برخوردار هستند که مناسب است اين تجارب و دانش فني به نحو شايسته مورد استفاده قرار گيرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي