جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1386/07/23 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - دوشنبه نسخه شماره 2882

 23 تا 29 مهرماه
  هفت ناجاو پخش هفت فيلم از شبکه 2 سيما 

فيلم هاي "نگاهي ديگر"، "بعد از روز آخر"، "خواب زده"، "الفبا"، "اخراجي"، "سرقت" و "پازل" از 23 تا 29 مهرماه به مناسبت هفته پليس از شبکه دو سيما روي آنتن مي روند.
 فيلم تلويزيوني"نگاهي ديگر" به کارگرداني جواد افشار و تهيه کنندگي سيدامير سيدزاده 23 مهر ساعت 21 از شبکه دو پخش مي شود. اين فيلم با بازي علي اوسيوند، فرهاد بشارتي، ساقي زينتي و کيومرث ملک مطيعي داستان يک افسر نظامي است که بعد از فارغ التحصيلي از دانشکده پليس به عنوان افسر ستادي خدمت مي کند و مدتي بعد به عنوان فرمانده پاسگاه به يک روستاي دور افتاده منتقل مي شود.
فيلم تلويزيوني "بعد از روز آخر" به کارگرداني مجيد مظفري، تهيه کنندگي سيداحمد ميرعلايي و فيلمنامه حجت قاسم زاده اصل ساخته شده و 24 مهر ساعت 21 از شبکه دو روي آنتن مي رود. در "بعد از روز آخر" مجيد مظفري، داود رشيدي، شاهرخ فروتنيان، اکرم محمدي، سيروس کهوري نژاد، رحيم نوروزي، افشين نخعي، بنيامين مظفري و ... مقابل دوربين فرهاد مافي رفته اند.
در خلاصه داستان اين فيلم آمده: در منزل خانواده انوري قتلي اتفاق مي افتد و فرزند خانواده نيز ربوده و در ازا» آزادي او پول هنگفتي طلب مي شود. سرگرد شکيبا به همراه سروان ايزدي مسئوليت پرونده را به عهده مي گيرند. از ديگر عوامل فيلم مي توان به عباس بلوندي طراح صحنه و لباس، محسن بابايي طراح چهره پردازي، عباس رستگارپور صدابردار، داود رسوليان طراح جلوه هاي ويژه، مهدي ورپايي مدير توليد، مهدي بشکوفه مجري طرح و جعفر گودرزي مدير روابط عمومي اشاره کرد.
 فيلم تلويزيوني "خواب زده" 25 مهرماه ساعت 21 از شبکه دو پخش مي شود. اين فيلم به کارگرداني بهرام کاظمي و تهيه کنندگي اميرحسين شريفي ساخته شده و علي اوسيوند، حميرا رياضي، حبيب دهقان نسب، ارسلان قاسمي، سحر آربين، منوچهر عليپور، مهرداد فلاحتگر و ... در آن بازي مي کنند.
اسماعيل آقاجاني، حسين صالحيان، شهريار کلهر، شکيل مظفري، داريوش صادقپور و سرهنگ فرهاد شمس آبادي نيز به ترتيب عنوان مدير تصويربرداري، طراح گريم، طراح صحنه و لباس، مدير توليد، صدابردار و مشاور نظامي در پروژه همکاري دارند. داستان "خواب زده" درباره زني به نام سارا است که همسرش در تصادف کشته شده است. او با فردي به نام ناصر صالحي ازدواج مي کند. برادر سارا، سرگرد مقدم، درگير پرونده هاي قاچاقچيان مواد مخدر است و ...
فيلم تلويزيوني "الفبا" به کارگرداني کاظم معصومي و تهيه کنندگي اميرحسين شريفي هم 26 مهر ساعت 21 از شبکه دو روي آنتن مي رود. در اين فيلم شهرام حقيقت دوست، زهره فکور صبور، مهدي صبايي، غزاله نظر و ميترا ضيائي کيا به ايفاي نقش پرداختند.
در خلاصه داستان "الفبا" آمده است: ماني دل به عشق پوشالي باخته و زندگي را به افيون. زماني که به پوشالي بودن اولي پي مي برد دومي او را به جنايت مي کشاند و تلاش براي فرار از اين ورطه او را به جاده اي مي برد که خود ورطه ديگري است بي راه فرار.
فيلم تلويزيوني "اخراجي" هم 27 مهر ساعت 18 از شبکه دو پخش مي شود. اين فيلم به کارگرداني مهدي کرمپور، تهيه کنندگي مرتضي رزاق کريمي با حضور بازيگراني چون آتيلا پسياني، سحر دولتشاهي، سيامک احصايي، سيدمهرداد ضيايي و بهرام ابراهيمي ساخته شده و داستان آن درباره افسر پليسي است که پس از انفصال از خدمت بر سر دو راهي قرار مي گيرد. قبول و رد پيشنهاد يک سرقت حساب شده، او را دچار مسائلي مي کند.
فيلم تلويزيوني "سرقت" 28 مهر ساعت 24 روي آنتن شبکه دو مي رود. اين فيلم به کارگرداني محمدرضا آهنج و تهيه کنندگي افشين صادقي تهيه شده و فرهاد قائميان، لاله اسکندري، مجيد مشيري، رامين راستاد، اميرمحمد زند و بهمن دان در آن به ايفاي نقش پرداختند.
در خلاصه داستان اين فيلم آمده است: پژمان اسدي جاعل کلاهبرداري است که در بين راه زندان از دست سرباز مراقب فرار و سرگرد منتظر مجددا او را دستگير مي کند. از طرفي پژمان قصد دارد به هر صورتي که شده از يک جواهرفروشي معروف سرقت کند ولي ...
"پازل" عنوان فيلم تلويزيوني است که 29 مهر ساعت 24 از شبکه دو روي آنتن مي رود. اين فيلم به کارگرداني علي غفاري و تهيه کنندگي سيداحمد ميرعلايي ساخته شده است. در اين فيلم فرامرز قريبيان، شيرين بينا، شاه علي سرخاني، افشين نخعي و مهسا مهجور بازي دارند.
اين فيلم به مديريت ناصر محمودکلايه تصويربرداري مي شود و فيلمنامه آن را حميد مسلمي نوشته است. در خلاصه داستان فيلم آمده: سرهنگ امير کاويان در آستانه بازنشستگي با پرونده اي پيچيده درگير مي شود و براي حل اين پرونده مي کوشد. اين آغاز رويارويي او با قاتلي بيرحم است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش