جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1398/08/18 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 6250

 رئيس بيمارستان عيسي بن مريم (ع):
 کسب رتبه اول بيمارستان عيسي بن مريم(ع) اصفهان در بخش زايشگاه در کشور 

 اصفهان –راعي

رئيس بيمارستان عيسي بن مريم از کسب رتبه اول بيمارستان عيسي بن مريم(ع) اصفهان در بخش زايشگاه در کشور خبر داد.به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، سيد امين رضا طباطبايي در جمع اصحاب رسانه گفت: بر اساس رتبه بندي سازمان بهداشت بيمارستان عيسي بن مريم (ع) موفق به کسب رتبه اول کشور در حوزه‌هاي پزشکي، پيرا پزشکي، مامايي و زايشگاه شده است.وي بيان کرد: بيمارستان عيسي بن مريم با قدمت و سابقه حدود 200 هزار متولد تا به امروز و ماهيانه 125 زايمان طبيعي لوح برتر بيمارستان دوستدار مادر و ترويج زايمان طبيعي و لوح برتر بيمارستان دوستدار کودک را کسب کرده است.عضوهيات مديره بيمارستان عيسي بن مريم (ع) با اشاره به يکصدو پانزدهمين سال تاسيس بيمارستان عيسي بن مريم (ع) افزود:چشم انداز کلي اين بيمارستان ارائه خدمات با کيفيت در کمترين زمان به بيماران و مراجعه کنندگان است.

بيمارستان عيسي بن مريم؛ تنها بيمارستان غيرآموزشي اصفهان

طباطبايي گفت: بيمارستان عيسي بن مريم (ع) تنها بيمارستان غيرآموزشي اصفهان است که خدمات خود را با تعرفه دولتي به مردم و همشهريان ارئه مي‌دهد.

وي با اشاره به بخش‌هاي مختلف بيمارستان اضافه کرد: بيمارستان عيسي بن مريم در بخش‌هاي مختلفي از جمله ارتوپدي، بخش زنان و زايمان، جراحي پلاستيک و زيبايي، جراحي ستون فقرات، اورولوژي، چشم، گوارش، روان پزشکي، طب سنتي، طب فيزيکي، پوست و مو، آسم و آلرژي، غدد، گوش و حلق بيني به بيماران خدمت‌رساني مي‌کند.

رييس بيمارستان عيسي بن مريم بيان داشت: ماهيانه بالغ بر 17 هزار ويزيت و 750 عمل جراحي و روزانه حدود 7 زايمان در بيمارستان عيسي بن مريم (ع) انجام مي شود.

طباطبايي ادامه داد: اين بيمارستان با داشتن 19 بخش تخصصي و فوق تخصصي ، 7 اتاق عمل ، 120 تخت فعال و 550 نفر کادر مجرب و جوان که 250 نفر از آنان را کادر پرستاري تشکيل مي دهند مشغول خدمت رساني به بيماران است .

رئيس و عضو هيات مديره بيمارستان عيسي بن مريم (ع) ادامه داد:بخش‌هاي مختلف بيمارستان که فرسوده و غيرقابل را حدالامکان نوسازي کرده ايم، اما بخش‌هايي که ارزش تاريخي دارد مرمت و حفظ مي‌شود. بازسازي اين بخش‌ها با دستان خيران امکان پذير شده است.

فراهم‌سازي مقدمات موزه بيمارستان عيسي بن مريم (ع)

طباطبايي اذعان داشت: کل اين بيمارستان ثبت ملي ميراث فرهنگي مي‌باشد و همين امر موجب محدوديت براي ساخت و توسعه بيمارستان را فراهم مي‌ساخت با پيگيري‌هاي انجام شده و در جلسه‌اي که با ميراث فرهنگي و استاندار داشتيم اين محدوديت‌ها به حداقل رسيد و بخش‌هايي که فاقد ارزش تاريخي است را مرمت نموده ايم.

او از فراهم‌سازي مقدمات موزه بيمارستان عيسي بن مريم خبر داد و گفت: موزه بيمارستان به دليل حفظ تاريخچه و سابقه يکي از اقدامات ضروري و مفيد مي‌باشد. با همکاري خيريه و گروهي از تاريخ شناسان و همت مرکز اسناد ملي و کتابخانه ملي آغاز شده که پروژه را با تحقيقات نظام‌مند پيش خواهند برد و پس از آن فضاي ويژه‌اي را براي اين موزه تدارک خواهيم ديد.

در ادامه، مدير عامل و عضو هيات مديره اين بيمارستان درباره خيريه عيسي بن مريم (ع) گفت: يک سال از افتتاح خيريه عيسي بن مريم مي‌گذرد و برنامه‌هاي موثري از لحاظ فکري و مالي در دستور کار قرار داده شده است.مدير عامل و عضو هيات مديره بيمارستان عيسي بن مريم (ع)اظهار داشت: خيريه بيمارستان عيسي بن مريم (ع) در راستاي حمايت از بيماران نيازمند، بازسازي و توسعه بيمارستان افتتاح شده است.

رسول ياحي بيان کرد: ويژگي شاخص اين خيريه خدمات دهي به کساني که فقط مشکلات مالي دارند، نمي‌باشد بلکه نکته قابل توجه اين است که بعضا افرادي که دچار فقر عاطفي هستند را خيريه در جهت بهبود فرهنگ و بهداشت به آنها خدمت رساني مي کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي