جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1386/07/23 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - دوشنبه نسخه شماره 2882

  اجراي 200 طرح فرهنگي ، اجتماعي و ورزشي در کاشان  

کاشان -  خبرنگار آفرينش
مديرعامل سازمان رفاهي تفريحي شهرداري کاشان گفت: امسال 200 طرح فرهنگي ، اجتماعي و ورزشي توسط اين سازمان به تصويب رسيده است که تا پايان سال جاري به اجرا درمي آيد.
"محمد خاکسار" بودجه مصوب سال جاري اين سازمان را 9 ميليارد و 420 ميليون ريال ذکر کرد وافزود.
به منظور افزايش بازدهي بيشتر اقدامات فرهنگي و جلوگيري از موازي کاري و کاهش هزينه هاي غيرضروري، هدف گذاري لازم در کمک به کانونهاي فرهنگي انجام شده و کمک هاي موردي به آنها حذف شده است.
وي خاطرنشان کرد: اين  سازمان در قالب امضاي تفاهم نامه با کانونها، به تبيين اهداف و برنامه هاپرداخته و اجراي برنامه ها و کمک سازمان در چهارچوب اين تفاهم نامه صورت مي گيرد.
خاکسار همچنين از برقراري ارتباط با تمام سازمانها و مجموعه هاي مشابه با سازمان رفاهي تفريحي شهرداري کاشان در سراسر کشور در قالب يک طرح ابتکاري خبر داد و گفت: به منظور تبادل نظر فرهنگي ميان اين مجموعه ها، نخستلين همايش مديران عامل سازمانهاي فرهنگي   شهرداري هاي کشور آبانماه امسال  در کاشان برگزار مي شود.
وي همچنين از امضاي تفاهم نامه اي با مرکز تحقيقات مناطبع طبيعي کاشان خبر داد و گفت: در راستاي رفع   کمبود  فضاهاي سبز گردشگري و بر اساس اين تفاهم نامه امضا شده، موزه جانورشناسي در باغ گياه شناسي  ايستگاه تحقيقات مناطق خشک و بياباني   کاشان ايجاد مي شود.
وي در بخش پاياني سخنان خود اجراي طرح تعديل نيرو را از ديگر سياستهاي خود در اين سازمان ذکر کرد و افزود: از آنجايي که بين تعداد نيروهاي کارشناسي و خدماتي سازمان رفاهي تفريحي شهرداري کاشان نسبت منطقي وجود ندارد، لذا   به منظور بالا بردن سطح کيفي نيروهاي اين سازمان، طرح تعديل نيرو اجرا شده و تا کنون از تعداد پرسنل اين سازمان 10 نفر کاسته شده است.
گفتني است سازمان رفاهي تفريحي شهرداري کاشان 110 پرسنل دارد که 80 نفر آنها را نيروهاي خدماتي تشکيل مي دهند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش