جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1386/07/23 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - دوشنبه نسخه شماره 2882

  مديرکل فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي خبر داد:
 ابلاغ بخشنامه حمايت مالي دانشگاه آزاد اسلامي از نشريات دانشجويي 

 آفرينش: مديرکل فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي با تاکيد بر رعايت شان دانشجويان توسط مديران و مسوولان دانشگاه در رده هاي مختلف، دانشجويان را سرمايه هاي اصلي دانشگاه برشمرد و خاطرنشان کرد: هيچ            بهانه اي براي برخوردهاي غير فرهنگي با دانشجويان پذيرفته نيست.
علي رضا صالحي افزود: چنانچه دانشجويي تخلفي را مرتکب شود تنها در چارچوب  آيين نامه هاي انضباطي بايد با  او رفتار شود.
وي گفت: در فضاي پر رقابت آينده ميان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالي، دانشگاه هايي که فضاي فرهنگي مناسبي براي دانشجويان فراهم کرده و براي شان و شخصيت دانشجويان اهميت بيشتري قائل شوند، موقعيت خود را مي توانند حفظ کنند و سهم بيشتري از آموزش عالي را به خود اختصاص دهند.
وي با ذکر اين نکته که تيم هاي اعزامي توسط اداره کل نظارت و ارزشيابي فرهنگي حوزه معاونت فرهنگي به واحدهاي دانشگاهي، نحوه رفتار مديران و کارکنان واحدها با دانشجويان را مورد بررسي و ارزيابي قرار مي دهند، افزود: توجه جدي تر ديگر نهادهاي نظارتي دانشگاه به اين موضوع                 مي تواند در توفيقات هرچه بيشتر دانشگاه آزاد اسلامي در زمينه تکريم ارباب رجوع و پاسداري از شوون فرهنگي دانشگاه اثرات شاياني را برجاي گذارد.
 ابلاغ بخشنامه حمايت مالي دانشگاه از نشريات دانشجويي
 مدير کل آموزش فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي  همچنين در گفتگو با مهر از ابلاغ بخشنامه حمايت مالي واحدهاي دانشگاهي دانشگاه آزاد اسلامي از نشريات دانشجويي خبر داد که بر اساس آن مناطق و واحدها حمايت هاي ويژه اي از نشريات تاثيرگذار به عمل خواهند آورد.
صالحي با اشاره به برگزاري جشنواره نشريات دانشگاهي در دي ماه افزود: حدود دو هزار نشريه دانشجويي در دانشگاه آزاد اسلامي راه اندازي شده که بيش از 70 درصد آنها فعال هستند و مابقي آنها به صورت مقطعي فعاليت مي کنند.
وي از برگزاري همايش مديران فرهنگي اين دانشگاه در اواخر بهمن ماه در شهر مقدس مشهد و اردوي اساتيد نمونه فرهنگي در آذرماه نيز خبر داد و گفت: امسال حدود 200 تا 250 استاد نمونه فرهنگي از واحدهاي اين دانشگاه انتخاب خواهند شد.
همچنين مدير کل آموزش فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي از ايجاد صندوق حمايت از فعاليت هاي فرهنگي واحدهاي اين دانشگاه در بحث نماز خبر داد و گفت : در سال جاري 100 ميليون تومان بودجه براي حمايت از فعاليت هاي فرهنگي واحدها در بحث نماز اختصاص داده شده که اين بودجه جدا از بودجه فرهنگي واحدهاي دانشگاه است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش